Bakım Yapan Hocalar

İnsanın hayatında kimi zaman belli olayların fiziksel açıklamaları bulunamaz. Bunun temel sebebi, bu tarz olayların tamamen öte alemlerden gelen enerjilerden kaynaklanmasıdır. Her insanın çevresinde var olan ve bakım çalışması sırasında görülebilen enerji alanı düşüncelerimize bile etki edebilecek kadar içimizde olan bir parçadır.

Hayatımızda karşımıza çıkan tüm negatif durumlar çevremizdeki bu enerji alanında depolanır. Sadece bunlar değil, nazar ve benzeri kötü enerjiler de kişisel alanımız içerisinde yer ederek hayatımız üzerinde tesir kurar. Bakım işlemi sırasında tüm bu enerjiler medyum hocalar tarafından görülebilmektedir.

Kötü niyetli bir insan tarafından yapılan büyüler de yine aynı alan üzerinde etki kurarak hayatımızın gidişatını değiştirir. Büyülerin çalışabilmesi için kişisel enerjimizin kontrol altına alınması gerekir. Doğuştan gelen bu enerji alanı ne kadar güçlü ise büyülerin tutması o kadar zor olacaktır.

Bakım işlemi büyü bozma çalışmalarında adeta bir temel niteliğindedir. Bu alana üzerinde yapılacak olan herhangi bir işlem, büyü veya benzeri uygulama bakım sırasında net biçimde görülebilir. Elbette bakım yapacak olan medyum hocanın enerjiler konusunda uzman olması çok önemlidir. Eğer çalıştığınız medyum enerjileri ayırt etmekte sorun yaşıyorsa bakım çalışması tam olarak istenen bilgileri vermeyecektir.

Gerçek bir medyum hoca tarafından yapılan bakım işlemi hem büyü yapılırken hem de bozulurken mutlaka yer verilmesi gereken bir çalışmadır. Büyü bozulacakken, hangi büyünün yapıldığını anlamaya yarayan bu işlem büyü yapılmadan önce kişilerin enerjilerini daha net görmeye ve böylece en etkili büyüyü belirlemeye yaramaktadır.

Hangi Durumlarda Bakım Yapılır?

gerçek medyumlar

Bakım işlemi öncelikli olarak üzerinde büyü olduğundan şüphelenen kişilere yapılır. Kişiler üzerinde herhangi bir büyü etkisi bulunuyorsa, medyum hoca yapacağı özel bakım işlemi ile bu etkiyi net olarak görecektir. Böylece yapılacak olan büyü bozma işlemine başlamak mümkün olur.

Eğer medyum hocadan kendiniz için iyi amaçlı bir büyü talebinde bulunuyorsanız yine bakım yapılması gerekebilir. Bu tarz bakımlarda, kişisel enerji alanınız medyum tarafından daha yakından tanınır. Böylece sizin için kullanılacak olan büyü yönteminin tam olarak etkili olması sağlanır.

Bakım, medyumlar tarafından pek çok farklı iş için kullanılabilir. Medyum hocalar gerekli gördükleri zaman sizi bu işlemlere yönlendirecektir.

Büyü Bozmak İçin Bakım Şart Mıdır?

Bakım çalışması üzerinizde tesir eden enerjileri tam olarak anlamak için zorunludur. Medyumlar tecrübeleri sayesinde kimi zaman herhangi bir bakım yapmadan üzerinizdeki büyüyü anlayabiliyor olsa da genelde bakım ile emin olmayı tercih eder.

Büyü bozma işlemleri sırasında bakım yapıldığı sıkça görülen bir uygulamadır. Ancak bu işlemin yapılmadığı veya uygun olmadığı istisnai durumlarla da karşılaşılabilir.

Sitemize sizlerden gelen tüm medyum yorum ve şikayetleri ana sayfada yer almaktadır. Tüm bu yorum ve şikayetleri okumak, dilerseniz siz de yorum yazmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın