Büyü Nasıl Bozulur?

Büyü bozma için kullanılan yöntemler oldukça çeşitlidir. Her çalışma farklı bir yönteme ihtiyaç duyar. Büyünün türüne göre değişen bu çalışmalar ancak büyü bozan hoca tarafından belirlenebilir. Büyü bozma çalışması başlamadan önce mutlaka büyülenen kişinin hangi büyünün etkisi altında olduğu belirlenmelidir. Bu belirlenme işlemi yapıldıktan sonra bozma işine geçilebilmektedir.

Eğer malzeme kullanılarak bir büyü yapılmışsa büyü bozma işlemi sırasında bu malzemenin bulunması gereklidir. Örneğin bazı büyülerde eve muska koyma ve buna benzer yöntemler ile büyü yapılabilir. Bu gibi durumlarda büyünün tam olarak bozulabilmesi için bu muskanın bulunması ve yakılması gerekebilir. Büyü bozan hoca, malzemenin türüne göre yapılması gereken her türlü işlemi belirtecektir.

Enerji kullanılarak, herhangi bir malzeme kullanılmadan yapılmış olan büyülerde durum çok daha kolaydır. Büyü bozma işlemi için herhangi bir malzemenin bulunmasına ihtiyaç olmayacağı için yapılacak çalışma daha rahat ilerleyebilir. Bu aşamada, bozma işlemi için her şeyi medyum hocanın nefesine bağlı olarak ilerleyecektir. Medyum hoca ne kadar güçlü bir nefese sahipse, büyü o kadar kolay bozulacaktır.

Büyü bozan hocalar aynı zamanda hüddamlara ve farklı varlıklara hüküm vermeyi bilmek zorundadır. Papaz büyüsü gibi farklı ve daha etkili büyülerin yapımında hüddamların yardımına başvurulur. Büyüyü yapan hoca hüddamlara hüküm verir, bu hüküm doğrultusunda büyü yapılır. Büyü bozan hoca ise, bu hükmü iptal etmek zorundadır. Bunun için, büyüyü yapan hocadan daha fazla nefes gücüne sahip olmalı, hüddamları daha yakından tanımalıdır.

Büyü bozma çalışmalarında büyünün türüne göre çok farklı yöntemler uygulanır. Hangi yöntemin uygulanacağını belirlemek medyum hocanın görevidir. Eğer medyum hoca bu belirleme işlemini doğru şekilde yapabilirse, büyü hem kolay hem de hızlı bir şekilde bozulacak, büyülenen kişi normal yaşantısına dönecektir.

Siz de sayfamıza medyum ve hocalar hakkındaki şikayetlerinizi bildirmek veya daha önce gönderilen şikayetleri okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

“Büyü Nasıl Bozulur?” üzerine 2 yorum.

  1. Medyum meryem almanya kölnde yAsiyor, dolandiricinin teki. 2000€ ödedim bana sadece bi torba seker yolladi bi isede yaramadi. Bidaha cevapda vermedi

    1. Dedigin dogru mu? Ben de onun yanina gidecektim , Kismet icin, siz ne amacli oradaydiniz?

Bir cevap yazın