Domuz Yağı Büyüsü Yapan Hocalar

Domuz yağı büyüsü gibi büyü çalışmaları malzeme kullanılarak yapılmak zorundadır. Bu çalışmalarda ortaya çıkan enerji her ne kadar medyum hocanın nefes gücü vasıtasıyla oluşuyor olsa da mutlaka malzemeler ile desteklenmek zorundadır.

Malzemeler ile desteklenmeyen bir büyünün tutma ihtimali zayıflayacaktır. Domuz yağı büyüsü gibi enerjisi kimi zaman zayıf kalan büyü çalışmalarında bu tarz durumlara daha sık rastlanmaktadır.

Gerçek medyum hocalar hangi büyüyü malzeme olmadan yapabileceklerini bilirler. Kimi büyüler mutlaka malzeme ile yapılması gerekirken bazı büyülerde herhangi bir malzeme kullanmadan istenen sonucu almak da mümkündür. Domuz yağı büyüsü çalışmalarında malzemelerin kullanımı çok önemlidir. Bu nedenle medyumlar çoğu zaman bu büyüyü kendi malzemeleri ile yapmayı tercih eder.

Büyü malzemeleri, büyünün etkisi üzerinde destekleyici özelliğe sahiptir. Eğer yoğun bir etki almak hedefleniyorsa malzemelerin çok özel seçilmesi gereklidir. İşinin ehli olan medyum hocalar bunu kolayca yapacaktır. Domuz yağı büyüsü de olsa diğer büyüler de olsa işinin ehli olan kişilerle çalışmayı tercih etmek bu nedenle çok önemlidir.

Domuz Yağı Büyüsü Malzemeleri Nelerdir?

Domuz yağı büyüsü adından da anlaşılacağı üzere temel büyü malzemesi olarak domuz yağı kullanmaktadır. Bu malzemenin kendine ait bir gücü bulunur. Çoğu zaman kara büyü ile ilişkili olan bu malzeme farklı amaçlar için de yönlendirilebilen bir enerji bulundurur.

Bu çalışmanın doğru etki edebilmesi sadece malzemeye bağlı değildir. Büyülenecek olan kişinin enerjisi ile büyü çalışmasının enerjisi mutlaka uyuşmak zorundadır. Domuz yağı büyüsü ile bunu yapmak diğer büyülere kıyasla daha zor bir şeydir. Bu nedenle çalışma yapan medyumlar bu konuya çok dikkat etmek zorundadır.

Domuz yağı büyüsü yapıldığı zaman malzemeler üzerine farklı dualar okunarak sonuç alınmaya çalışılır. Bu duaların hangileri olacağı medyum tarafından belirlenir. Etki ortaya çıkmaya başladığı andan itibaren sürekli olarak artarak büyünün istenen hedefe ulaşmasını sağlar.

Domuz Yağı Büyüsü Malzeme Olmadan Yapılır Mı?

Domuz yağı büyüsü gibi büyü çalışmalarının malzeme olmadan yapılması oldukça nadir görülen bir durumdur. Büyünün enerjisel temelini malzemelerin oluşturuyor olması malzemesiz yapılabilmesini zorlaştırmaktadır.

Eğer çalışacağınız medyum bu büyüyü malzemesiz yapabileceğini ve sizin için en uygunu olacağını belirtiyorsa görüşlerine uymanızda fayda vardır. Ancak, böyle bir durumda domuz yağı büyüsü yerine başka bir büyü çalışması tercih etmeniz çok daha doğru bir seçenektir.

Domuz yağı büyüsü yerine kullanılabilecek en güçlü büyü çalışması papaz büyüsüdür. Papaz büyüsü karmaşık bir yapılışa sahip olduğu kadar etkili bir büyüdür. Bu çalışma her medyum tarafından yapılamamaktadır. Sadece işinin ehli olanlar papaz büyüsü yapabilir.

Sitemize sizden gelen tüm medyum yorum ve şikayetleri ana sayfada toplanmaktadır. Okumak ve dilerseniz daha önce çalıştığınız medyumlar ile ilgili yorum yazmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

“Domuz Yağı Büyüsü Yapan Hocalar” üzerine 1 yorum.

  1. Buradan yazmak artık son çare benim için!! Normalde kimsenin ekmeğiyle oynamak zor durumda bırakmak istemiyorum ama yeter artık bu kadarı da fazla! Lütfen dediklerimi iyi okuyun, kandırılmayın.
    Medyum Cafer isimli medyumun yaptığı çalışmalar hiçbir zaman başarılı olmuyor. Bu medyuma iki defa büyü yaptırdım, ikincisinin kesin olarak tutacağını söylediği için güvenip parasını anında yolladım. İlki de tutmadı ikincisi de tutmadı. Tamamen yalan söyleyerek sizi ikna etmeye çalışıyor. Kendisine de söyledim şikayet yazacağımı artık. Yapamayacağı şeyleri yapıyorum diyerek kandırması ve umutlarla oynaması hiç hoş değil!!

Bir cevap yazın