Uncategorized

Gerçek ve Güvenilir Medyumlar Nasıl Ayırt Edilir?

Bir insanın medyum olabilmesi için öncelikle doğuştan gelen belli niteliklere sahip olması gerekmektedir. Her insan manevi dünyayı tanımak ve bu alemlere ait güçleri kullanmak istese de bunu yapabilmek herkes için mümkün değildir. Güvenilir medyum hocalar, bu alanda çalışma yapabilmek, başarılı olmak adına çok uzun süreli bir süreçten geçmektedir. Yine aynı şekilde, daha çok küçük yaşlardan itibaren başlayan bir eğitim neticesinde bu sürecin tamamlanması mümkün olmaktadır.

Medyum hocalar, doğuştan gelen bir nefes gücüne sahiptir. Güvenilir medyumlar nasıl ayırt edilir bilen bir kişi, gerçek medyum hocaların her zaman çok yüksek bir nefese sahip olduğunu da görecektir. Bu nefes gücü, kullanılmadığı takdirde körelen ve azalan bir kavramdır. Bu nedenle, medyum hoca olmak isteyen bir kişinin devamlı olarak kendini geliştirmesi ve çeşitli eğitimlerden geçmesi gerekmektedir.

Güvenilir medyumlar, nefes güçlerini kullanmayı öğrendikten sonra havas ve ledün gibi ilimleri de çalışmaktadır. Bu özel ilimler, medyum hocaların her zaman için kullandıkları ve gaybı tanırken yararlandıkları ilimlerdendir.

Medyum hocalar, yaptıkları çalışmaların bilgisini de özel aktarım yöntemleri ile alır. Sıradan bir insanın asla erişemeyeceği bu bilgiler, el verme adı verilen geleneksel yollarla medyum hocalara aktarılır. Üstat bir medyum hoca, öğrencisine silsile yoluyla tüm bu bilgileri ulaştırmakta, bu sayede bilginin korunması ve medyumluk mesleğinin yıllar boyu devam etmesi sağlanmaktadır. Güvenilir medyumlar, yapılan bu eğitimler sonucunda çalışmalarında başarıya ulaşmaktadır.

Gerçek Bir Medyum Olmak İçin Havas Önemlidir

Her alanda olduğu gibi, bu alanda da belli başlı ilimler zorunlu kabul edilmektedir. Örneğin, pek çok medyum hocanın sıkça kullandığı ve özel ilim alanlarından biri olarak görülen havas bu konuların başında gelmektedir. Güvenilir medyumlar nasıl ayırt edilir anlamak isteyen bir kişi, ilk olarak çalışacağı medyum hocanın havas bilip bilmediğini kontrol etmelidir. Havas bilgisi yeterli olmayan bir medyum hocanın maneviyatla ilgili en ufak bir çalışma bile yapabilmesi mümkün değildir.

Güvenilir medyum hocalar, havas konusunda da yine el verme yoluyla eğitim almaktadır. Üstat bir medyum, bu gizli ilmin sırlarını aktarmakta, bu sayede medyum hocaların işlemleri etkili şekilde tamamlaması mümkün olmaktadır. Sırlar, herhangi bir yazılı kaynakta bulunmadığı ve sadece bu yöntemle aktarıldığı için iyi korunmaktadır.

Havas ile birlikte kullanılan bir başka ilim de ledündür. Güvenilir medyumlar, ledün ilmi sayesinde manevi dünyada var olan enerjileri çok daha net tanımakta, gerekli olan çalışmaları bu doğrultuda gerçekleştirmektedir.

Gayb Dünyasında Kolay İşlem Yoktur

Medyum hocalar ile çalışmaya başlamadan önce mutlaka o kişiyi araştırmak, güvenilir medyumlar nasıl ayırt edilir bilmek çok önemlidir. Öte dünyalarda hiçbir şekilde basit bir işlem yoktur. Yapılan her türlü çalışmada çok farklı zorluklar bulunur. Bu zorlukları anlayan bir medyum hoca gaybi dünyadan en iyi şekilde yararlanmanızı sağlayacak olsa da işleme başlamadan önce gerçek bir medyum hoca bulmanın çok önemli olduğunu unutmamak gerekir.

Gerçek medyum hocaları bulmak için ilk olarak o kişi hakkında yazılan yorumlardan yararlanmak mümkündür. Güvenilir medyum hocalar, bu işleri hak yolunda yaptıkları için herhangi bir mağduriyet yaşatmayacaktır. Bu nedenle, gerçek hocalar hakkında yazılan yorumlar da iyi yönde olacaktır.

Güvenilir ve gerçek medyumlar nasıl ayırt edilir öğrendikten sonra manevi dünyayı en iyi şekilde kullanmak mümkündür. Bu hocalar ile ilgili merak ettiklerini sormak, çalışmayı düşündüğünüz medyumlar ile ilgili diğer insanlar tarafından yazılmış olan yorumları okumak ya da siz de yorum yazmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.