Gösteriliyor:

medyum serdal hoca

Uncategorized

Bereket Büyüsü Yapan Hocalar

Büyülerin tesir edebilmesi için öte alemlerde şekillenen olayların tam olarak istenen durumda olması gerekmektedir. Bereket büyüsü de olsa başka bir büyü çalışması da olsa her zaman için bu kural aynıdır. Medyum hocalar tarafından yapılan her türlü büyü çalışmasında da bu durum görülebilmektedir.

Bereket büyüsü yapılırken, medyum hocalar tarafından kullanılacak olan yöntemler kişilere özel olarak belirlenir. Her insanın farklı olan enerjisi, büyülerin yapımı için de doğrudan etkilidir. Medyumlar, öncelikle bu araştırmayı yapar ve en uygun büyüyü belirler.

Elbette herkesin enerjisi büyü yapımı için uygun olmayabilir. İstisnai durumlar söz konusu olduğunda, büyünün çok daha farklı bir yöntemle yapılması gerekebilir. Bu gibi durumlarda, medyum hocanın tecrübesi ve bilgisi devreye girer. Bereket büyüsü yapacak olan medyum hoca, özel yöntemler kullanarak nasıl bir yol izleyeceğini belirler, gereken çalışmayı buna uygun şekilde yapar.

Bereket Büyüsü Herkese Yapılır Mı?

Bereket büyüsü dışarıdan bakıldığı zaman herkes için yapılabilen bir çalışma gibi görünüyor olsa da her büyü gibi bu çalışmanın da istisnaları vardır. Her insanın bu büyü enerjisi ile uyumlu olması gibi bir durum söz konusu değildir. Kimi durumlarda, insanların enerjisi bu büyü ile tam ters bile olabilir. Böylesi bir şey ile karşı karşıya kalındığında, medyum hocaların farklı yöntemler denemesi ve büyü yöntemlerini adeta yeniden tasarlaması gerekebilir.

Bereket büyüsü, yoğun enerjiler gerektiren bir çalışmadır. Bu enerjilerin kullanılabilmesi için işinin ehli bir medyuma ve yüksek nefes gücüne ihtiyaç vardır. Hangi amaçla yapılıyor olursa olsun nefes gücü yetmeyen bir medyumun büyüde başarılı olması mümkün değildir.

Hangi Durumlarda Bereket Büyüsü Yapılmaz?

Bereket büyüsü de dahil olmak üzere tüm büyüler ile ilgili en garantili bilgileri sadece medyum hocalar verebilir. Medyumlar, öte alemlerde yaptıkları incelemeler sonucunda büyünün yapılıp yapılamayacağına karar verir.

Bereket büyüsü, olumsuz bir büyü tesiri altında olan kişilere yapılamamaktadır. Örneğin, bir kişiye rızık bağlama veya buna benzer kötü niyetli büyü çalışmaları yapılmışsa, kişi üzerine hayırlı enerjiler kullanılamayacaktır. Böylesi bir durumla karşılaşılması halinde öncelikle kişi üzerinde büyü bozma çalışması yapılması, ardından istenen büyünün yapılması gerekir.

Bunun dışında, sayısız farklı sebepten dolayı büyünün yapılamama ihtimali vardır. Ancak, bu sebepler neredeyse istisnai sayılabilecek kadar düşük ihtimalde görülür. Çoğu zaman, işinin ehli medyum hocalar tarafından herkese bereket büyüsü yapılabilmektedir. İyi bir medyum bulduğunuz sürece, yaptıracağınız büyü hakkında endişe etmenize gerek yoktur.

Bereket büyüsü yapan medyum hocalar da dahil olmak üzere her medyum hakkında sitemize gelen yorum, şikayet ve memnuniyet mesajları, tarafsız şekilde ana sayfada yayına alınmaktadır.

Soru sormak, yorum yazmak veya daha önce çalıştığınız medyum hocalar hakkında deneyimlerinizi, görüşlerinizi diğer insanlarla paylaşmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

  • Reşat
    Ocak 11, 2021 at 1:43 am

    Öncesinde kaç kişiyle çalıştım bilmiyorum ama ali hocayı bulana kadar çok dolandırıldım emin olun, bu yüzden benim yaşadığım bu talihsizlikleri sizlerin yaşamaması adına buraya önerimi yazmaya geldim.
    Papaz büyüsü isimli büyü çalışması sadece bir haftada yapılıyor. Ben ikna için yaptırdım ama daha farklı çalışmalar için de kullanılabiliyor bildiğim kadarıyla. 21 gün gibi bir sürede de tesiri görülüyor. Bazıları hızlı tutan büyü aramış, o arkadaşların çok işine yarayabilir. Çok konu var bu çalışmanın yapıldığı, Ali Gürses ile görüşün o rehberlik eder ne yapılacağı ile ilgili. Ben fazlaca memnun kaldım hocadan. İnşallah ileride başka konularda da birlikte çalışırız. Şu an için her şey yolunda gidiyor hayatımda, en son yaptırdığım bu papaz büyüsü ile birlikte zaten neticeler çok iyi oldu. Bakalım ileride neler olur, kader hepsi. Ulaşmak isteyenler için 05355906275 numarası.