Gösteriliyor:

medyum emrullah

Uncategorized

Bakım Yapan Hocalar

İnsanın hayatında kimi zaman belli olayların fiziksel açıklamaları bulunamaz. Bunun temel sebebi, bu tarz olayların tamamen öte alemlerden gelen enerjilerden kaynaklanmasıdır. Her insanın çevresinde var olan ve bakım çalışması sırasında görülebilen enerji alanı düşüncelerimize bile etki edebilecek kadar içimizde olan bir parçadır.

Hayatımızda karşımıza çıkan tüm negatif durumlar çevremizdeki bu enerji alanında depolanır. Sadece bunlar değil, nazar ve benzeri kötü enerjiler de kişisel alanımız içerisinde yer ederek hayatımız üzerinde tesir kurar. Bakım işlemi sırasında tüm bu enerjiler medyum hocalar tarafından görülebilmektedir.

Kötü niyetli bir insan tarafından yapılan büyüler de yine aynı alan üzerinde etki kurarak hayatımızın gidişatını değiştirir. Büyülerin çalışabilmesi için kişisel enerjimizin kontrol altına alınması gerekir. Doğuştan gelen bu enerji alanı ne kadar güçlü ise büyülerin tutması o kadar zor olacaktır.

Bakım işlemi büyü bozma çalışmalarında adeta bir temel niteliğindedir. Bu alana üzerinde yapılacak olan herhangi bir işlem, büyü veya benzeri uygulama bakım sırasında net biçimde görülebilir. Elbette bakım yapacak olan medyum hocanın enerjiler konusunda uzman olması çok önemlidir. Eğer çalıştığınız medyum enerjileri ayırt etmekte sorun yaşıyorsa bakım çalışması tam olarak istenen bilgileri vermeyecektir.

Gerçek bir medyum hoca tarafından yapılan bakım işlemi hem büyü yapılırken hem de bozulurken mutlaka yer verilmesi gereken bir çalışmadır. Büyü bozulacakken, hangi büyünün yapıldığını anlamaya yarayan bu işlem büyü yapılmadan önce kişilerin enerjilerini daha net görmeye ve böylece en etkili büyüyü belirlemeye yaramaktadır.

Hangi Durumlarda Bakım Yapılır?

gerçek medyumlar

Bakım işlemi öncelikli olarak üzerinde büyü olduğundan şüphelenen kişilere yapılır. Kişiler üzerinde herhangi bir büyü etkisi bulunuyorsa, medyum hoca yapacağı özel bakım işlemi ile bu etkiyi net olarak görecektir. Böylece yapılacak olan büyü bozma işlemine başlamak mümkün olur.

Eğer medyum hocadan kendiniz için iyi amaçlı bir büyü talebinde bulunuyorsanız yine bakım yapılması gerekebilir. Bu tarz bakımlarda, kişisel enerji alanınız medyum tarafından daha yakından tanınır. Böylece sizin için kullanılacak olan büyü yönteminin tam olarak etkili olması sağlanır.

Bakım, medyumlar tarafından pek çok farklı iş için kullanılabilir. Medyum hocalar gerekli gördükleri zaman sizi bu işlemlere yönlendirecektir.

Büyü Bozmak İçin Bakım Şart Mıdır?

Bakım çalışması üzerinizde tesir eden enerjileri tam olarak anlamak için zorunludur. Medyumlar tecrübeleri sayesinde kimi zaman herhangi bir bakım yapmadan üzerinizdeki büyüyü anlayabiliyor olsa da genelde bakım ile emin olmayı tercih eder.

Büyü bozma işlemleri sırasında bakım yapıldığı sıkça görülen bir uygulamadır. Ancak bu işlemin yapılmadığı veya uygun olmadığı istisnai durumlarla da karşılaşılabilir.

Sitemize sizlerden gelen tüm medyum yorum ve şikayetleri ana sayfada yer almaktadır. Tüm bu yorum ve şikayetleri okumak, dilerseniz siz de yorum yazmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

 • CANSU
  Eylül 20, 2019 at 1:29 am

  İNANÇSIZ BİRİ OLMAMA RAĞMEN İLK DEFA BİR BÜYÜ YAPTIRDIM BAŞARI İÇİN MEDYUM ALİ HOCAYA İLK DENEMEMDE DOĞRU MEDYUMU BULMAK BENİ ÇOK MUTLU ETTİ PAPAZ BÜYÜSÜ GİBİ BİR İSMİ VARDI ÜZERİNDEN ÜÇ AY GEÇTİĞİ VE BENİM HAFIZAM BİRAZ ZAYIF OLDUĞU İÇİN HATIRLAMIYORUM ADINI TAM OLARAK BU SAYFAYA DENK GELMİŞKEN BEENDE YAŞADIKLARIMI YAZAYIM İSTEDİM SADECE SINAVDAN HİÇ UMUDUM OLMAMASINA RAĞMEN YAPTIĞI İŞLEM RESMEN SINAVDA HERŞEYİN AKLIMA GELMESİNİ SAĞLADI SINAV BİTTİ AYNI SORULARI BİR HAFTA SONRA ÇÖZEMEDİM BİLE HATIRLAYAMADIĞIM İÇİN İNANÇSIZDIM O GÜNLERDE ŞİMDİ TÜM FİKRİM DEĞİŞTİ BAHSETTİĞİM HOCA ALİ GÜRSES

 • üzerimdeki büyü için
  Ekim 9, 2019 at 1:13 am

  slm arkadaşlar kayınvalidem sayesinde medyum ali hoca ile görüşüp bir üstümdeki kötü enerjiye karşı bakım yaptırdım iki sene önce komşumuzla kavgamız sonrasında kanlı bıçaklı olmuştuk ve ogünden beri hiçbi işim yolunda gitmedi işyerim battı türlü sıkıntılarla karşılaştım ne yapacağımı bilemez haldeydim ali gürses hocaya danışana kadar meğersem büyü varmış üstümde ve kötü bir enerjiymiş büyüyün yapıldığı yere kadar söyledi ve her söylediğide birebir doğru çıktı ali hocanın tavsiyelerine ve gönderdiği talimata uydum dediği işlemleri yaptım evimin bereketi yerine geldi resmen komşumdan şüpheleniyorum kim olduğunu net söylemedi ali hoca ama odur diye tahmin ediyorum iyiki kayınvalidemle konuşup akıl almışım yoksa yıllarca nasip kader diyip geçecektim bu durumu bu tür sorundan muzdarip arkadaşlar ali gürsese bir bakım yaptırıp bilgi alsın derim 05355906275 telefon numarası

 • Mükramin
  Mart 3, 2021 at 9:05 pm

  Artık ben dolandırıcılarla karşılaşmaktan çok bıktım, inanın ne yapacağımı bilmiyorum bile. Medyum Kenan denen bir şarlatan yüzünden yıllarca biriktirdiğim paramdan oldum. Hepsi bir kız uğrunaydı ama bu konu bana ders oldu baban olsa bile güvenmeyecekmişsin.
  Medyum Kenan bana başta abi gibi yaklaştı, aşk büyüsü yapabileceğini ve ihtiyaç duyduğum her şeyi bu büyü ile alacağımı söyledi. Bu dediklerine güvendiğim için büyü yaptırdım zaten. Hep iyi yaklaştığı için zarar gelmez diye düşündüm ama işin aslı hiç öyle değilmiş. Paramı aldıktan sonra bana büyüyü bugün yarın yapıyorum diye diye aylarca bekletti. En sonunda sanırım iki ay geçtikten sonra tekrar aradığımda telefonlara çıkmadı, engellemiş galiba sürekli telefonu meşgul çalıyor.
  Aşk uğruna gözü körleşen arkadaşlar tavsiyemi iyi dinleyin asla ama asla bu şahıs size ne kadar iyi yaklaşıyor olursa olsun para göndermeyin yoksa çok ciddi sıkıntılara giriyorsunuz. Ben yaşadım, sırf birini seviyorum diye başıma bu geldi aman siz dikkatli olun.