Uncategorized

Başkasının Üzerindeki Büyü Nasıl Bozulur?

Başkası üzerindeki büyü nasıl bozulur? Büyü bozulması ile ilgili çok insan cevap aramaktadır. Özellikle yakınlarından bir kişiye yapılan büyüleri bir an önce bozmak isteyen kişiler bazen panikle yanlış yapabilmektedirler. Kendi başına çözüm üretmenin tamamen yanlış olduğu bu durumlarda işi erbabına sormak gerekir.

Bir büyüye bilinçsiz bir şekilde yapılacak olan müdahale ile büyüyü daha komplike bir hale getirmek mümkündür. Özellikle büyünün içerisindeki büyük enerjileri harekete geçirmek en son isteyeceğiniz şeydir. Bu nedenle güvenilir bir medyum ile büyüye müdahale etmeye çalışmak yapılabilecek en doğru hamledir.

Güvenilir bir medyum doğru bir araştırma ile kolaylıkla bulunabilir. Ancak bu süreçte büyünün etkisini artırmasından şüphe ediyorsanız eğer yapmanız gereken bazı şeyler vardır. Bunlar:

 1. Büyü olan yerde sürekli dua okumak
 2. Büyü yapıldığını düşündüğünüz kişileri cami gibi din açısından önemli olan yerlere götürmek
 3. Kişiye sürekli olarak dua etmek
 4. Kişinin yakınlarında Kuran-ı Kerim okumak
 5. Kişiye Kuran-ı Kerim dinletmek
 6. Kişiye ezan sesi dinletmek

Bunun gibi dine yönelmek en azından büyünün etkisini daha hafifletecek olan durumlardır.

Başkasının Üzerindeki Büyü Nasıl Bozulur?

Başkasının üzerinde bulunan büyüyü bozmak için güvenilir bir medyum bulmak şarttır. Bu sayede medyumlara başvurarak şüphe ettiğiniz durumları onlarla paylaşabilirsiniz. Böylelikle kısa süre içerisinde derdinize derman bulabilirsiniz.

Büyü bozulması hakkında bilinmesi gerekenler şunlardır:

 • Büyüyü bozdurmak isteyen kişi, büyü yapılan kişinin en yakınındaki isimlerdir. Anne, baba, kardeş, eş bunlardan bazılarıdır.
 • Büyüyü bozacak olan kişi ise direkt olarak medyumlardır. Medyumlar büyü bozma konusunda uzmandırlar.
 • Medyumlar arasında bulunan dolandırıcılardan dolayı doğru medyumu bulmanız gerekir.
 • Başkasının üzerindeki büyü nasıl bozulur ile ilgili işlem yaparken medyumların söylediklerine aynen uymanız gerekir.
 • Yapılan bir büyü kara büyü olarak anılıyor ise o zaman medyumlara daha fazla yoğunlaşmanız gerekir. Doğru medyumu bulmak büyünün bozulması için en önemli meseledir.

Büyü yaptırmak bozmaktan daha basittir. Bu nedenle güvenilir bir medyum bulmak sizin baştan doğru başlamanız anlamına gelir. Medyumlar yapacakları araştırmalar neticesine büyüyü nasıl bozacaklarına karar verirler. Dolayısı ile onlara bu fırsatı zamanında vermek ve akabinde büyü bozma çalışmalarına başlamak önem arz etmektedir.

Başkasının üzerindeki büyü nasıl bozulur konusunda yardım alacağınız medyumu internet üzerinden bulabilirsiniz. Dünyanın herhangi bir yerinde bulacağınız medyum sizlere yardım edebilir. Uzaktan işlemler yapabilen medyumlar sizlerin neler yapması gerektiğini de çok detaylı bir şekilde anlatırlar. Hata yapma şansınızın olmadığı bu işlemlerde dikkatli olmak zorundasınız. Özellikle medyumun söylediklerini yapmak ve onun söylemlerinden dışarı çıkmamak çok önemlidir.

Güvenilir medyum arayışınızda sitemizdeki yorumlar sizlere rehberlik edebilir. İnsanların düşünce ve görüşlerini paylaştığı bu yorumlar ile birlikte medyumlar hakkında detaylı bilgiler bulabilirsiniz. Yorumlara bakarak medyumlar hakkında bilgi almak ve akabinde büyü bozma çalışmalarına hızlı bir şekilde başlamak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.