Uncategorized

Büyü Nasıl Anlaşılır?

Üzerinizde büyü olduğunu anlamanın yolları tamamen kendinizi tanımaktan geçer. Büyüler iradelere etki ederek tesir gösterir. Bir kişi büyü etkisi altında olduğu zaman normalde kullandığı iradesi baskılanır ve doğrudan enerjilerin etkisi altına girer.

Kendinize ait olmayan, başka bir enerjinin tesiri altına girmiş olmanız hayatınızda ciddi oranda değişikliklere sebep olacaktır. Bu değişikliklerin başında hayata olan bakış açınızın daha farklı şekillenmesi gelir. Örneğin, büyü belirtileri arasında eskiden yaptığınız işlerden ve aktivitelerden artık keyif almamanız gelmektedir. Bu gibi durumlarda, eğer herhangi bir başka sebep bulamıyorsanız ve bu etki çok ciddi yoğunluktaysa konuya mutlaka dikkat edilmesi gereklidir.

Büyü yapıldığını anlamak herkesin yapabileceği bir şey olmayabilir. İnsanlar çoğu zaman normal hayatlarının nasıl bir düzende olduğunu anlayamaz. Bir karmaşa içerisinde süren hayatlarımızı her zaman için o şekildeymiş gibi görmemiz gayet normaldir. Özellikle işinin ehli bir medyum tarafından yapılan güçlü bir büyü çok doğal etkiler ortaya çıkaracağı için kolay bir şekilde anlamak hiçbir zaman mümkün olmayacaktır. Böylesi bir büyüyü anlamanın tek yolu medyumlar tarafından yapılan enerjisel incelemelerdir.

Aşk Büyüsü Yapıldığı Nasıl Anlaşılır?

Üzerinizde aşk büyüsü olduğunu anlamak için dışarıya ve diğer insanlara olan tavırlarınızı gözlemlemek yapabileceğiniz ilk adımdır. Eğer belli bir kişiye yönelik tavırlarınız çok ciddi şekilde iyiyken diğer insanlara karşı uzak kalıyorsanız aşk büyüsü etkisi altında olma ihtimaliniz vardır.

Aşk büyüsü, çoğu zaman doğal yollar ile gelişen normal aşk hali ile karıştırılabilir. Aslında kişi üzerimde büyü var gibi bir düşünce içerisine girmişken sadece doğal gelişen bir olay ile karşı karşıya olabilir.

Aşk büyüsü gibi hassas büyülerde bu durum tam tersi de olabilmektedir. Doğal geliştiği düşünülen ilişkiler ve bağlılıklar tamamen büyü tesiri ile ortaya çıkabilir. Kişilerin böylesi bir durumu bireysel olarak anlamaları çok zordur. Bu nedenle profesyonel bir destek almak gerekir.

Başka Birine Büyü Yapıldığı Nasıl Anlaşılır?

İnsanların büyü etkisi altında oldukları çevreleri tarafından görülebilen bir durumdur. Normalde her şey doğal ve yolundaymış gibi hissediliyor olsa bile kimi zaman dışarıdan bakan bir insan büyü belirtilerinden şüphelenebilir.

Eğer çevrenizden birine büyü yapıldığından şüpheleniyorsanız yapabileceğiniz şeyler sınırlıdır. O kişinin diğer insanlara ve yaptığı aktivitelere olan yaklaşımına bakarak bu durum hakkında fikir elde edilebilir. Eğer hayata dair ilgisini kaybetmiş ve artık sadece belli konulara odaklanmışsa büyü tesiri altında olması çok olasıdır.

Büyü belirtileri gösteren insanlar, ne kadar erken medyum hocalara ulaşırsa o kadar kolay bir büyü bozma çalışması yaptıracaktır. Bu nedenle, bu gibi konularda vakit kaybetmeden profesyonel destek almak gerekir.

Sitemize sizlerden gelen tüm medyum yorum ve şikayetleri ana sayfada toplanmaktadır. Gelen tüm yorum ve şikayetleri okumak, dilerseniz kendiniz de daha önce çalıştığınız medyumlar hakkında yorum ve şikayetlerinizi paylaşmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

  • Füsun
    Mart 3, 2021 at 9:08 pm

    İyi günler, eşimin beni aldatması nedeniyle bir vefk yaptırdım, okuyanlara belki yanlış gelir ama yuvamın yıkılmasını istemiyorum aldattığı kadından uzaklaşsın bana geri dönsün olayı kapatmak için hazırdım kapattım da zaten.
    Medyum Ali Hoca’ya yaptırdım vefki, bir hafta gibi bir sürede elime ulaştı. Özellikle her siteye girip yaşadıklarımı anlatıyorum çünkü insanın yuvasının yıkılmasının ne kadar kötü bir şey olduğunu bilen biriyim. Böyle durumda olan hanımlar varsa çalışmadan memnun kaldığımı belirtmek istiyorum. Bir hafta gibi bir süre geçtikten sonra kocamın başka kadınlara olan ilgisi kesildi, gizli gizli mesajlarını takip ediyordum attığı mesajlara cevap vermemeye ve terslemeye başladı. Çok mutlu oldum. Şu an gayet iyi ilişkimiz ve inşallah daha da iyiye gidecek.