Uncategorized

Soğutma Vefki Yapan Hocalar

Tarihin her döneminde Vefklere rastlanmıştır. Bugün soğutma vefki yapılıyorsa, geçmişten gelen bilgilerimiz ve medyum hocaların edindiği tecrübeler sayesinde yapılabilmektedir. Var olan tüm büyü çalışmaları ve maneviyatla ilgili diğer uygulamalarda da aynı durum geçerlidir.
Vefkler, sadece tek bir günde öğrenilip geliştirilen uygulamalar değildir. Gayb alemlerine ait çalışmaları anlamak, geliştirebilmek için yerine göre nesiller boyu süren bir süreç gerekli olabilir. Soğutma vefki ile ilgili yapılan uygulamalarda da her zaman için bu yol izlenerek hareket edilir.
Medyumlar, yaptıkları tüm çalışmaları kendilerini geliştirerek yapmaktadır. Yapılan en basit uygulamada bile üstat medyumların katkısı bir şekilde hissedilir. Bu alanda uzmanlaşan ve yeteri kadar tecrübe sahibi olan medyumlar da gelecek nesillere daha farklı, daha gelişmiş büyü yöntemleri bırakabilmektedir.
Özellikle soğutma vefki gibi yaygın olarak yapılan büyü çalışmalarında, medyum hocaların kullandığı yöntemlerin sayısı oldukça artmaktadır. Bir medyum hoca, soğutma vefki için farklı malzemelerin kullanıldığı onlarca uygulama yapabilir.
Yapılan tüm çalışmalarda, temel olarak manevi alemlerde var olan güçlü enerjiler kullanılır. Bu enerjilerin etkisi malzemeler ve medyumun nefesi ile artırılır ve akabinde istenen sonuç alınır. Soğutma vefkinde de bu durum geçerlidir.

Soğutma vefki için kullanılan yöntemler arasında halat yöntemi oldukça yaygındır. Bu yöntemin kullanımı ile kişilerin sahip oldukları enerjiler bir halata aktarılır. Burada kullanılan halat aslında semboliktir.
Büyünün yapımında, önce kişilerin arasındaki bağlılığı sembolize eden iki ayrı ip veya halat birbirine bağlanır. Sıkı şekilde bağlanan bu halat, yere paralel şekilde asılır. Bunun ardından, soğutma vefki yapacak olan medyum hoca çeşitli ilimler ile gerekli duaları belirler.
Kullanılacak olan dualar havas ve ledün gibi ilimler ile belirlenir. Her çalışmada malzeme ve yöntem benzer olsa da dualar mutlaka kişiye özel olarak yapılmalıdır. Soğutma vefki için gereken bu dualar okunmaya başlandığında, medyum hoca ipin altına bir mum yakar.
Halat, mum ateşi ile incelmeye başlar. Bu sırada gerekli olan enerjisel çalışmalar yapılır. Halat koptuğunda ise soğutma vefki tamamlanır ve kişiler birbirinden uzaklaşır.

Soğutma vefki de dahil olmak üzere, her büyünün kendine özel bir yapılışı vardır. Yine aynı şekilde, iki ayrı kişiye yapılan soğutma vefki aynı yöntemlerle yapılmıyor olabilir. Medyumlar, gereken yöntemi tecrübelerine ve bilgilerine göre belirleyerek işlemi gerçekleştirir.
Gerçek medyum hocaların yaptığı tüm Vefkler fazlasıyla tesirlidir. Kullanılan yöntem ne olursa olsun kesin sonuç vermesi adına yapılır. Soğutma vefki de dahil olmak üzere her şeyi işin ehline ve bu alanda uzmanlaşmış kişilere bırakmak gereklidir.


Sitemize tüm medyumlar hakkında sizden gelen yorumları ana sayfada derlemekteyiz. Bu yorumları okuyarak bilgi edinmek veya diğer insanlarla deneyimlerinizi paylaşmak, soru sormak için ana sayfaya gidebilir ya da buraya tıklayabilirsiniz.