Uncategorized

İsviçre Büyü Bozan Hocalar

Büyü, diğer bir değişle sihir doğaüstü yöntemler kullanarak doğal olaylara müdahale etmeyi sağlayan bir olgudur. Büyü doğaüstü bir güçtür ve doğal olayları doğrudan etkilemektedir. Bu nedenle yapımı da oldukça özel bir işlemdir. Büyü yalnızca bu yeteneğe sahip medyum hocalar tarafından yapılabilir. Sıradan insanlar büyü hakkında ne kadar bilgiye sahip olurlarsa olsunlar büyü yapamazlar, çünkü büyüde kullanılan enerjiyi yönetme yeteneği yalnızca medyum hocalarda bulunur. Ayrıca bu yeteneğin sonradan kazanılması gibi bir durum söz konusu değildir. Her insan enerjiyi hissedebilir ve kısmi olarak yönetebilir ancak bu çok düşük ölçüyle sınırlı kalır. Medyum hocaların enerji yönetme yetenekleri sıradan insanların çok çok üstündedir. Bu nedenle yapımı en kolay büyüyü bile yaptırmayı veya bozdurmayı düşünüyorsanız bir medyum hocadan yardım almak, daha doğrusu tüm işlemi ona yaptırmak zorundasınız.

Dünyanın her yerinde insanlığın başlangıcından beri büyü yapılıyor. İsviçre de büyünün yaygın olarak kullanıldığı ülkelerden biri. İsviçre büyü bozan hocalar insanların büyü bozma taleplerine karşılayarak insanların tamamen talepleri ve istekleri doğrultusunda büyü bozma işlemleri yapıyorlar.

Büyü bu kadar yaygın ve ciddi bir işlem olduğundan dolayı, büyü yapılmış insanlar hızlı bir şekilde büyüyü bozdurmaya ihtiyaç duyarlar. Çünkü büyü hayatlarını baştan sona etkilemektedir. Büyü bozma işlemi de büyü yapma işleminde olduğu gibi yalnızca medyum hocalar tarafından yapılabilir. Büyü yaptırmak özel bir işlem olduğu gibi, büyü bozdurmak da özel bir işlemdir. İsviçre büyü bozan hocalar kendilerine gelen insanlara öncelikle sorular sorarlar ve yaşantılarını öğrenmeye çalışırlar. Genel hatlarıyla bazı şeyleri öğrendikten sonra ne çeşit büyü yapıldığını anlamak için bazı adımları takip ederler. Medyum hocalar yapılmış olan büyüyü bazı yöntemler ile görebilirler. Büyünün ne olduğunu ve ne zaman yapıldığını anladıktan sonra bunu bozmak üzere çeşitli adımları uygulamaya başlarlar.

Büyü bozma işlemi birkaç seans sürebilir, bu büyünün ağırlığına bağlıdır. Medyum hocanız sizden tekrar tekrar gelmenizi isteyebilir. Çünkü büyünün tamamen bozulduğundan emin olmak zorundadır. Seanslar tamamlandığında büyü tamamen etkisini yitirmiş olacaktır ve bunun rahatlığına kavuşacaksınız. Büyüyü yapan kişiyi öğrenmek isteyebilirsiniz, medyum hocanız bunu genellikle bilir ancak ciddi sorunlar olmaması için bazen söylemekten kaçınabilir. Bu durumda ısrarcı olmayın, medyum hocanın bunu söylememesinin sizin iyiliğiniz için olduğunu bilin. Çünkü medyum hocalar olabilecek bazı olayları hissederler. Eğer çok kötü şeyler yaşanacağını hissediyorlarsa büyüyü yapan kişiyi söylemek istemezler.

İsviçre’de en çok şu bölgelerden medyum hoca araması yapılıyor:

 • Biel Bienne
 • Gruyeres
 • Locarno
 • Aarau
 • Zermatt
 • Nyon
 • St Gallen
 • Sion
 • Fraunfield
 • Opfikon
 • Ascona
 • Altdorf
 • Rapperswill Jona

İnternette İsviçre büyü bozan hocalar araması yaparsanız karşınıza sonuç olarak birçok site veya ilan çıkabilir. Bu sonuçların çoğunluğu gerçek medyum hocalar değildir. Sadece internet üzerinden gördüğünüz ilanlardan yola çıkarak medyum hoca bulmak dolandırılma ihtimalinizi fazlasıyla artırır.

Bu sebeple sitemizde medyum hoca yorumlarını okuyabilir ve fikir sahibi olabilirsiniz. Yorumları okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

 • Mutlu
  Ağustos 10, 2020 at 1:27 am

  Daha önce evlenmiş boşanmış biriyim bu yüzden eşimin ailesi başta evliğimizi kabul etmedi bir de yaş farkı var aramızda 10 yaş büyüğüm eşimden
  Ali gürses hoca sağolsun yaptığı ikna çalışmasıyla tüm bu işi tersine çevirdi, eşimin ailesi beni kendileri gibi sevdi ilginç şekilde karşı çıkan herkes en büyük destekçimiz oldu
  Sadece bir hafta sürdü bunun olması gerçekten ilginç ve beklenmedik bi durumdu benim için allah hocamdan razı olsun bu yaptığı iş sayesinde bambaşka bir yuvam oldu huzurum oldu mutlaka tavsiye ederim