Uncategorized

Kayseri Medyum Hocaları

Gayb alemleri, çağlar boyunca insanların hayatlarında çok ciddi etkiler yaratmıştır. Büyü ilminin insanlığa bahşedildiği ilk andan itibaren insanların hayatının içinde olan bu uygulamalar, kimi zaman aşk, kimi zaman farklı konularda insanlara rehberlik etmiştir. Bu uygulamaların başarılı olması ise medyum hocaların nitelikleri ve bilgilerine bağlıdır.

Büyüler, her daim geleneksel yöntemler kullanılarak gerçekleştirilir. Kayseri medyum hocaları, nesiller boyunca bu işle ilgili çalışmalar yürüttükleri için, yaptıkları büyüleri de aynı ölçüde geliştirmiştir. Büyücü hocaların yaptıkları çalışmalar, her zaman için en iyi sonucu vermek üzerine kurulu olduğundan, her çağda üzerine bir şeyler katılarak gelişmiştir.

Kayseri medyum hocaları, ihtiyaç duyulan her konuda gerekli tüm çalışmaları yapabilir. Büyüler konusunda oldukça yetenekli olan bu isimler, gereken her türlü uygulamayı, olması gerektiği gibi yaptıkları için, hem Türkiye’de, hem de dünyanın diğer bölgelerinde fazlasıyla talep görmektedir. Manevi alemler ile alakalı ilimlerin merkezi niteliğinde olan Türkiye, bu gibi medyum hocalar sayesinde çok daha fazla tanınmakta ve özellikle doğu ülkelerinin ilgisini çekmektedir.

Medyumluk işi, sadece bir kez öğrenilen veya bir eğitim sonucu bilinen çalışmalar değildir. Bir medyum hocanın olması gerektiği niteliklere ulaşabilmesi için hayatı boyunca, yoğun biçimde çalışması gereklidir. Kayseri medyum hocaları, bunun bilincinde olan insanlardan oluştuğu için, yaptıkları büyüleri her daim geliştirir ve her zaman için yeni ilimlerle ilgilenirler. Bu sayede, yaptıkları büyüler çok daha etkili olur, en zor çalışmalarda bile başarı elde ederler.

Manevi alemler her zaman için aynı niteliklerde kalmaz. Teknikler ve temeller aynı olsa da, hocaların uygulaması gereken çalışmalar değişebilir. Bu nedenle, yapılması gereken her şey, medyum hoca tarafından mutlaka incelikle işlenmelidir. Kayseri medyum hocaları, bu konuda fazlasıyla iyi oldukları için, genellikle her büyüde başarılı olmaktadır.

Siz de sayfamıza medyum ve hocalar hakkındaki şikayetlerinizi bildirmek veya daha önce gönderilen şikayetleri okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

 • nurcan
  Ocak 23, 2020 at 4:32 am

  Selamınaleyküm, ben bir bakımcı hocaya gittim ve bunun ciddi bir durum büyülük bir iş olduğunu söyledi ben de bu sayede bir arayışa girdim ve Medyum Emre ye ulaştım bir şekilde benim işimin papaz büyüsü ile çözüleceğini söyledi ben zaten bilmem etmem ona da bakımcı kadın ihtiyacın var dedi diye gittim tamam yapalım dedim ama içimde de bir şüphe belirdi çünkü daha beni dinlemeden papaz yapalım papaz diye kestirdi attı mantıklı konuştuysa da artık ben bir rahatsız oldum ardından on günden de fazla oldu daha anca haber verdi yaptım diye onu da dandik bir mesajla ama ben şimdiden umutlu değilim bu işten işini çok baştan savma yapıyor çünkü bu belli bir kere ben şahsen tavsiye etmem

 • Kadir
  Eylül 12, 2020 at 11:16 pm

  Dört kez dolandırıldıktan ve defalarca bu tarz sitelere yaşadığım olayları başkasına rehberlik olsun diye yazdıktan sonra ilk kez memnuniyet yazmak nasip oldu. Bu yorumu okuyan arkadaşlar varsa çözüm bulmanıza ben vesile olduysam bana da dua edin.

  Vefk ve muska konusunda önerebileceğim tek medyum hoca medyum ali gürsestir. Hem kendim hem de iki akrabam için yaptığı vefk ve muskalardan çok memnun kaldık. Hem işini iyi yapıyor hem de ilgili davranıyor. Sorunu çözmek için çalışıyor diğerleri gibi para amaçlı değil. Taklidini yapan çok hoca var, kendini medyum ali hoca gibi tanıtanlar çıkıyor ama kendi numarasını bulmaya çalışın. 05355906275 senelerdir kullandığı numarası. İnşallah allahın da izniyle çözülür bütün dertler.

 • Alper
  Eylül 17, 2020 at 9:44 am

  Bestami Hoca ücretsiz bakım yapıyor falan filan yazmışlar.Watsapp dan birkaç mesaj yolladım.Geri dönmüyor.Anlayacağınız parayı veren düdüğü çalar.Hayır için bu işi yapmıyor.Tabi ki yapabiliyorsa.

 • Nuray
  Kasım 9, 2020 at 1:41 pm

  Alemdar Hoca denen kişiye güvenip çalışmaya başladım parayı gönderdim 2 gün sonra hiçbir şekilde iletişim kurmadı. Hakkında güvenilir öyle çalıştık böyle mutlu kaldık yazılarına kanmayınız. Ben de o yazılara güvenerek kendisine ulaştım ulaşmaz olaydım o yazıları kendisi yazmış olsa gerek. Tamamen dolandırıcı bir insan. Numarası 11 36 ile bitiyor.