Uncategorized

Belçika Büyü Yapan Hocalar

Medyum hocalar doğuştan gelen bazı yeteneklere sahiplerdir. İnsanlar medyum hocaların yeteneklerinden faydalanarak bazı taleplerde bulunurlar. Medyum hocalar ise yeteneklerini insanlara fayda sağlamak amacıyla kullanmak isterler. Büyü yapımı ise medyum hocalara en sık gelen taleptir. İnsanlar çeşitli istekleri için büyü yaptırmak isterler. Büyüler bazen kötü niyetli kara büyüler, bazense çok masum amaçlarla yapılmış büyülerdir. Dünyadaki bir kesim büyüye inanmasa da, büyünün gerçek olduğu tarih boyunca gözlenmiştir. İnsanlar üstündeki etkileri kanıtlanmıştır. Belçika büyü yapan hocalar büyüleri insanların talepleri doğrultusunda yaparlar. İnsanların onlara olan taleplerine göre çeşitli yöntemler izleyerek büyü adımlarını gerçekleştirirler.

Büyülerin tesir süresi değişkenlik göstermektedir. Hiçbir büyünün anında tesir etmediği ise bilinmektedir. Büyüler genellikle 2-3 haftalık sürelerde etki göstermeye başlarlar. Bazı büyüler 1. Haftadan etki gösterebilir, bazıları ise 2 ay sonra etki gösterebilir. Ancak ortalamaya baktığımızda 2-3 haftada net bir şekilde etki görebiliyoruz.

Büyülerin tesir süresinin uzun olması büyücülük adı altındaki dolandırıcılığı oldukça kolaylaştırmaktadır. Büyü yapma işlerinde büyük paralar dönebildiği için dolandırıcılar bu sektöre de atılmıştır. İnsanlara büyü yaptığını söyleyerek hatta bunu sahte şekilde kanıtlayarak yüksek ödemeler alıyorlar. Büyünün etki etmediği görüldüğünde de hala vakit var, tesir süresi uzun gibi yalanlara başvuruyorlar. Dolandırılan kişi dolandırıldığını ancak aylar sonra fark edebiliyor ve bu ise parasını geri almasını neredeyse imkansız kılıyor. Bu nedenle bu sektördeki dolandırıcılığın farkında olmalı ve dikkatli medyum hoca seçimi yapmalısınız. Belçika büyü yapan hocalar gerçek medyum hocalardan oluşmaktadır ancak aralarında kötü niyetli sahte hocalar da bulunabilir. Doğru seçimi yapmak yine size kalacak.

Bazı insanlar büyüden çok fazla korkuyorlar. Büyü korkulması gereken bir şeydir ancak bunu bir takıntı haline getirmek yersiz olur. Öncelikle büyü yaptırma işleminden bahsetmek gerekirse, büyü yaptırmak korkulacak bir işlem değildir. Gerçek bir medyum hocaya başvurduysanız medyum hoca ilimleri sayesinde büyüyü doğru bir şekilde yapacak ve hiçbir sorun çıkmayacaktır. Eğer size büyü yapıldığından şüpheleniyorsanız da bunun genellikle çözümü olduğunu unutmayın. Belçika büyü yapan hocalar aynı zamanda büyü bozma işleriyle de ilgilenmektedirler. Günümüzde yaygın yapılan büyülerin tamamının bozma yöntemleri bulunmaktadır. Geri dönüşü olmayan büyülerin çoğu tarihe karışmıştır. Bozulamayan büyüler geçmiş dönemlerde var olmuştur ancak günümüzde bunları bilen medyum hoca sayısı yok denecek kadar azdır.

Büyü yaptırmak istiyorsanız öncelikle iyice düşünmelisiniz. Büyü bazen karşı tarafta kötü sonuçlar doğurabilir. Eğer sonuçları göze alıyorsanız ve gerçekten eminseniz büyü yaptırmalısınız. Çünkü büyü yapma işlemine başladığınız zaman bunun bir iptali söz konusu değildir. Ancak büyü yapılıp tesir ettikten sonra bozma işlemleri yapılabilir. Ayrıca, büyü yaptırdığınızda bunu yakın çevreniz hariç kimseye söylememelisiniz. Hatta sadece karşınızdaki medyum hoca ve sizin bilmeniz bile yeterlidir.

İnsanların medyum hocalarla alakalı deneyimlerini okumak, dolandırılan insanların şikayetlerini incelemek ve siz de başınızdan geçen olayları yorum olarak yazmak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Nadir
    Aralık 13, 2019 at 1:16 am

    Mrblar herkese ben iki sene önce işimden istifa edip kendi restoranımı açtım. Kalabalık bir muhitteyiz, çok şükür iyi de kazanıyordum, eve girdim, araba aldım. Pandemi vurdu, paket servisle yine işim çok şükür iyi gidiyordu, hiç etkilenmemiştim bile. Ama bir anda bir şey oldu müşteriler bıçak gibi kesildi, borçlar veresiyeler gelmez oldu. Arıyorum can ciğer olduğum konuştuğum insanları telefonlarıma bile cevap vermiyorlar. Ne yapacağız derken amcama dert yanarken sende büyü mü var acaba dedi. Bana da dediği mantıklı geldi çünkü aniden bıçak gibi kesilince insan şüphe ediyor. Ali Gürses hocayla tanışmam bu şekilde oldu, gazete röportajından adı aklımda kalmış, telefonunu kaydetmiştim kaç sene önce 05355906275 telefonu aynı numaradan iletişime geçtim hala aynı numarayı kullanıyor, kaçıp gitmemiş bir yere dürüst olduğu belli. Velhasıl bakım çalışması yapıldı, üstümde bir rızık bağlama büyüsü olduğu çıktı. Kim yaptırdı tahmin ediyordum ali hocaya hiç bahsetmedim ama kendisi direkt zaten bu kişinin ismini verdi şok oldum. Büyü bozmayı ali hocayla tamamladık bir hafta sürdü sürmedi o civarda. Sonrasında işlerim yavaş yavaş açılmaya başladı, ilk veresiyeler geldi beklenmedik şekilde, kiralarımı ödedim biriken, taksitleri ödedim derken şu an çok şükür ilk zamanlardaki halime geldim. Ali hocayı önceden bilirdim zaten ama sağdan soldan duyduğumla bilirdim şimdi çalışınca hocayla kendimde görmüş emin olmuş oldum tavsiye ederim medyumali.com sitesi daha detaylı bilgi sahibi olursunuz ben yaşadıklarımı anlatmak istedim…