Vefk Yapan Hocalar & Vefk Yaptıranlar

Vefk ilmi karmaşık ve oldukça zor bir çalışmadır. Her aşamasında mutlaka ciddi bir bilgi birikimine ihtiyaç duyulur. Basit kavramlarla değerlendirilmesi neredeyse imkansız olan bu çalışmalarda, kullanılan mürekkepten, vefkin yazıldığı kağıda kadar farklı detaylar mevcuttur. Vefk yapan hocalar, çalışmalarının her türlü detayıyla bizzat ilgilenmek zorundadır.

Vefk yaptırmak isteyen bir kişi, vefk yapan hocalara başvurduğunda, hoca öncelikle başvuran kişinin isteklerini net biçimde anlamak amacıyla kişiye bir takım sorular yöneltecektir. Bu sorular, hem vefk yapımının hem de kişinin hocadan talep ettiklerinin yapılıp yapılamayacağının belirleyicisidir. Bazı durumlarda, vefk yapımı öncesinde kişinin enerjisinin arındırılması ve temizlenmesi gerekebilir. Bu gibi durumlarda, vefk yapan hoca kişiden belli duaları, bir süre boyunca okumasını isteyebilir.

Kişi ve kişinin enerjisi vefk için hazır olduktan sonra diğer aşamalara geçilir. Vefk yapan hoca önce malzemeleri hazırlar. Bu malzemeler, yapılacak olan vefkin türüne göre değişkenlik gösterir. Eğer vefk kısmet açma gibi amaçlarla yapılıyorsa parşömen türevi, farklı bir amaçla yapılıyorsa yine başka bir tür kağıt kullanılır. Vefk yapan hoca malzeme seçimi sırasında da bizzat ilgilenmelidir. Aksi takdirde yapılan işlemlerin başarılı olmama ihtimali bulunur.

Kağıt, mürekkep ve diğer malzemeler bir yapana, vefk yapımında hocanın nefesi ve bilgisi de bambaşka bir önem arz eder. Eğer medyum hoca yeteri kadar bilgili bir insan değilse, malzemeler ne kadar iyi seçilmiş olursa olsun, bu malzemeleri nasıl kullanacağını bilememesinden dolayı yapılan çalışma hiçbir işe yaramaz.

Vefk yapan hoca, çalışmanın doğru tamamlanabilmesi için önemlidir. Gerçek bir hoca, tüm detaylarıyla konu hakkında bilgi verecek ve sizi yönlendirecektir. Eğer gerçek medyum hocayla çalışırsanız, medyum hocanın yönlendirmeleri vefkinizi en doğru şekilde elde edebilmeniz için gereken her şartı sağlayacaktır.

Siz de sayfamıza medyum ve hocalar hakkındaki şikayetlerinizi bildirmek veya daha önce gönderilen şikayetleri okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

“Vefk Yapan Hocalar & Vefk Yaptıranlar” üzerine 3 yorum.

  1. Merhaba arkadslar medyum rabia ve medyum fatıma aynı kişiler ben 5 milyar kaldırdım ama peşini birakmanyacam sakin düşmeyin tuzaga??????

  2. Arkadaşlar Antalya uncalıda bulunan Rabia isimli kişinin hocalıkla alakası yoktur. Cinler vesilesiyle birşeyleri biliyor olması sizi aldatmasın herkeze aynı yazıyı yazmış veriyor ve çok paralar istiyor.üstelik çevremde ona giden birçok kişi var ve hiç biri bir faydasını göremedi.

  3. Hayırlı günler ben medyum hüseyine oğlum için ulaştım benim oğlum tam deli çağında ama kötü arkadaşları var sorun çocuğumda değil yani ama çok huzursuzluk oluyor evde bu arkadaşlarından uzaklaşsa huzur bulacağız biz inanın ben de bu istenmeyen kişilerle oğlumun arasına soğukluk girsin gönlünden çıkarsın bu arkadaşlarının sevgisini diye medyum hüseyine gittim, bende iki çocuk babasıyım halden anlarım ALLAH’ın izniyle çözeceğiz diye gönlüme su serpti ama ben yaptıklarının bir etkisi olduğunu düşünüyorum çocuğun onlarla muhabbeti arttı eksilmedi çocuğumun rızkını yazık ettim sanki medyum hüseyine

Bir cevap yazın