Gösteriliyor:

medyum tunahan

Uncategorized

İzmir Medyum Hocalar

İzmir medyum hocaları gibi medyumlar, insanlara sadece belli isteklerini elde edebilmeleri için yardımcı olmaz, aynı zamanda kötü alışkanlıklardan kurtulmaları ve yaşantılarını daha iyi hale getirebilmeleri için vesile olur. Medyum hocalar, bu işe gönül verirken mutlaka insanlara yardımcı olmaya söz vermiştir.

Büyü çalışmalarından bazıları belli konularda bağlama hali yaratmaya yararken bazı büyü çalışmaları tam tersini yapmaktadır. Örneğin, soğutma büyüsü uygulamaları ile insanların birbirinden uzaklaşması veya kötü alışkanlıklarından kurtulması sağlanabilir. İzmir medyum hocaları, kendilerine gelen talep ile bu tarz çalışmaları yerine getirerek gerekli etkiyi tam olarak alabilmektedir.

Soğutma büyüsünde, büyünün yapılış amacına bağlı olarak onlarca farklı yönteme başvurulabilir. İzmir medyum hocaları, her zaman için ilk olarak uygun yöntemi belirleyerek çalışmalara başlar. Hangi yöntemin sizin için en iyisi olacağını anlamak için medyumların farklı teknikler kullanması gerekebilir. İşinde iyi olan bir medyum tüm bu adımları sorunsuz şekilde yerine getirecektir.

İki insanın birbirinden soğuması adına yapılan büyü çalışmalarında, her iki kişiye de ayrı ayrı büyü yapılması gerekebilmektedir. Kimi zaman tek bir kişi yeterli olsa da medyum hocalar tarafından, daha yoğun etki elde edebilmek adına iki ayrı büyü yapıldığı görülebilmektedir. İzmir medyum hocaları, tecrübelerini kullanarak hangi durumda nasıl bir yol izleyeceklerini en doğru şekilde belirleyecektir.

Soğutma Büyüsü Ne İşe Yarar?

İzmir medyum hocaları, pek çok konuda soğutma büyüsü çalışmasını kullanabilir. En yaygın kullanılan soğutma büyüsü iki insanın ayrılması ve birbirinden uzaklaşması için yapılır. Bu büyüde, ayırma büyüsüne benzer yöntemler izleniyor olsa da aynı çalışmalar yapılmamaktadır.

Ayırma büyüsünde kişiler arasında oluşan bağlara doğrudan müdahale edilir. Ancak, soğutma büyüsü yapan İzmir medyum hocaları bu bağlara tesir etmeden, çeşitli enerjiler kullanarak insanların birbirinden uzaklaşmasını sağlamaktadır.

İzmir medyum hocaları, insanların farklı kötü alışkanlıklarından uzaklaşması için de bu gibi uygulamaları yapabilmektedir. Örneğin, bağımlılıkları olan bir insanın bundan kurtulması için bu büyü çalışması yapılabilir. Daha sonra farklı uygulamalar ile desteklenen soğutma büyüsü sayesinde kişilerin hayatı çok daha iyi bir yola girebilir.

Kötü Alışkanlıklar İçin Soğutma Büyüsü

İzmir medyum hocaları, insanların kötü alışkanlıklarından kurtulabilmesi için bu büyü aracılığıyla manevi alemlerin gücünü kullanabilmektedir. Medyumluk mesleğinde her daim yardım etmek esas olduğu için bu çalışma yapılarak insanların sıkıntıları çözülebilmektedir.

Kötü alışkanlıklardan kurtulmak için yapılan büyüde, bu alışkanlıkların temelini oluşturan etmenler hesaplanmak zorundadır. Bu durum kimi zaman manevi alemlerden kaynaklı olabilir. Örneğin, bir kişi üzerindeki büyü nedeniyle bağımlılıklara yöneliyor olabilir. İzmir medyum hocaları, öncelikle bunları inceleyecek ve gerekli olan uygun çalışmayı en iyi şekilde yerine getirecektir.

Sitemize sizlerden gelen ve tüm medyumlar hakkında tarafsızca yayınlanan görüş ve şikayetler ana sayfada toplanmaktadır. Tümünü okumak ve kendi yorumunuzu yazmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

 • Metin
  Ocak 12, 2021 at 3:03 am

  Selam arkadaşlar İsviçre’de yaşıyorum, Ali hocanın adını Türkiye’de çalışırken, daha buraya gelmeden önce çok kez duymuştum. O yüzden İsviçre’ye geldiğimde araştırma bile yapmadan doğrudan kendisini aradım ve buraya gönderim yapıp yapmadığını sordum, yapabildiğini söyledi.
  Papaz büyüsü yaptırdım. Detaylarından bahsetmek gerekirse, büyünün en fazla 21 gün içinde tutacağını söyledi. Tutmasında da eğer doğru yapılırsa çok yüksek ihtimalle etki ettiğini belirtti. Bunun üzerine ben de çalışmayı kabul ederek işlem yaptırmaya karar verdim. Papaz büyüsü İsviçre’de olmama rağmen sadece 7-8 günde elime ulaştı. Gönderdiği kargo ekspresti sanırım çünkü çok hızlı geldi. Kargoyla da çok ilgilendi, hatta ulaşıp ulaşmadığına dair teyit almak için bile aradı.
  Papaz büyüsü zor bir işlem olduğu için normalde daha önceden böyle bir iş yaptırmamış olanların yapamayacağını düşünüyordum ama çok iyi ve detaylı şekilde ne yapacağınızı açıklıyor. Kullanımını anlattığı için hiç sorun çıkmıyor. Benim işlerimle alakalı yaptırmış olduğum bir çalışmaydı. Yaklaşık olarak 10-12 gün gibi bir sürede de etkisini görmüş oldum çalışmanın.
  Açıkcası Ali Gürses hocaya işlem yaptırmadna önce yurtdışında olduğum için biraz endişe duyuyordum acaba sorun çıkar mı diye ama hiçbir sıkıntı çıkmadı. Gönül rahatlığıyla yaptırabilirsiniz.

  • Cincon
   Ocak 12, 2021 at 3:06 am

   Ali gürsesin iletişim bilgi leri nedir

   • Metin
    Ocak 12, 2021 at 3:06 am

    0535 590 62 75 telefon numarası