Celb Nedir?

Gayb alemlerinin sonsuz kudrette bir enerjisi bulunur. Bu enerjinin ne kadar yoğun olduğunu ölçmek elbette imkansızdır. Bir medyum hoca bu enerjiyi dilediği gibi kullanabilir ve bu dünyada bir şeylere vesile olmak için kullanabilir.

Medyum hocalar büyü ve benzeri çalışmalarda uzmanlaştıkları gibi aynı zamanda Havas ilminde de oldukça ustadırlar. Gerçek medyum hocaların aldıkları eğitimlerin temelinde her daim Havas ilmi bulunur. Bu ilim aracılığıyla edindikleri bilgilerle vefk, muska ve celb gibi çalışmaları hazırlarlar.

Celb, medyum hocalar tarafından hazırlanan ve farklı amaçlar için kullanılabilen bir Havas uygulamasıdır. Bu kadim ilmin en önemli parçalarından biri olan celb uygulamaları kişilerin dünyevi alemdeki isteklerini maneviyata ait enerjileri kullanarak getirmeye yarar.

Bir celb yapıldığı zaman medyum hoca diğer alemlere ait enerjileri buraya davet eder. Celbin kelime anlamı “çağırma, davet” gibi açıklamalara çıkmaktadır. Burada davet edilen şey gaybın enerjisidir ve medyum hocanın nefes gücü aracılığıyla bu enerji programlanır.

Programlanan enerji talepte bulunan kişinin isteğinin gerçekleşmesi için harekete geçer. Kişi ve isteği nerede olursa olsun enerji her zaman yolunu bulur ve istenen talebi yerine getirir. Celbler bu işin gerçekleşmesini sağlayan kadim öğretilerin en önemli parçasıdır.

Havas ilminin sonsuz deryası içerisinde oldukça önemli bir yer tutan celb çalışmaları, talepte bulunan kişinin isteğine göre şekillendirilebilir. Aşk, iş, bağlama ve benzeri konularda celb hazırlanabilir. Tıpkı vefklerde olduğu gibi her türlü celb uygulamasında da mutlaka medyum hocanın doğru seçilmesi gereklidir.

Gerçek bir medyum hoca üstatlarından aldığı bilgiler ile celb hazırlayacak, eski yöntemlere sadık kalarak çalışmalarını tamamlayacaktır. Hocanın nefes gücü ne kadar yüksekse o kadar hızlı etki ederek celb vesilesiyle istenen sonuç elde edilecektir.

Siz de sayfamıza medyum ve hocalar hakkındaki şikayetlerinizi bildirmek veya daha önce gönderilen şikayetleri okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

“Celb Nedir?” üzerine 4 yorum.

  1. MEDYUM EL RASHİD SÖYLEDİĞİN GİBİ İRANLI MISIN DEĞİL MİSİN BİLMİYORUM AMA GELDİĞİN YERE KADAR YOLUN VAR KARDEŞİM BU İNSANLARI DOLANDIRMA ARTIK BÖYLE ENGELELYİP NUMARA DEĞİŞTİREREK OLACAK İŞLER DEĞİL BUNLAR, BEN BU İŞİN GÖBEĞİNDE YETİŞTİM EN İYİ KİŞİLER YETİŞTİRDİ BENİ DERKEN ACABA DOLANDIRICILIĞI MI KASTETTİN NE YAPTIN ANLAMIYORUM Kİ BEN MADEM ÖYLE GİT BAŞKA YOL İNSANLARIN DERDİ SORUNU SENİN ÜZERİNDEN DEĞİRMENİNE SU TAŞIYACAĞIN BİR DENİZ DEĞİL MİLLET DERDİYLE KOŞUP SANA GELİYOR SENİN PEŞİNDE OLDUĞUN İŞLERE BAK YÜZÜNE DE SÖYLEDİM BURADAN DA YAZACAĞIM YAZIK ÇOK YAZIK BE HEM SANA HEM DE SANA KANAN BİZLEREE!!!

  2. SLM ALEYKÜM MEDYUM NASIR HOCA YA GÜVENMENİZİ ÖNERMİYORUM! KENDİSİ DEVAMLI OLARAK UYDURMA ŞEYLER SÖYLÜYOR! BÜYÜSÜ DE TUTMUYOR! DİKKAT EDİN

  3. Medyum Akif denen şahiz sahtakardir insanlarin umutlarini ve paralarini çalan bi sarlatan hiç bi söyledigine inanman etkisi altina alip elinizde ne var ne yok çaliyor resmen lütven dikkat ediniz

    1. Nasıl yani sen ciddi misin

Bir cevap yazın