Uncategorized

Medyum Yorumları ve Şikayetleri Neden Okunmalı?

Gayb alemler geniş bir dünyaya sahiptir. Bu alemlerde varlığı sürdüren her şey farklı etki ve tesirlere sahiptir. Sonsuz sayıda enerjiye sahip bu alemlerdeki tüm kurallar ve bilgiler insanlar tarafından ilim ile öğrenilir.  Her ne kadar tam olarak bilgi sahibi olmasak da negatif enerjilerin rahatsızlığını zaman zaman fark edebiliriz. İsminden söz ettirmeyi başaran, bu alanda kendini geliştirmiş, işinin ehli medyumlar enerjiler konusunda da bilgi sahibi olan kişilerdir. Bu enerjilerin kullanım amaçları da farklılık gösterir. Medyumların, insanların iyiliği için yaptığı büyü çalışmalarındaki enerjiler, zarar verme gibi bir işleve sahip değildir. Bu enerjiler doğru yönlendirilerek, insanların isteklerine vesile olacak iyi çalışmalar ortaya çıkarılır. Medyum yorumları ve şikayetleri neden okunmalı diye araştırma yapan hemen herkes aynı sonuçla karşılaşır. Yorumlar ve şikayetler sayesinde ilmini hayırlı işlere kullanacak hocalar ile karşılaşmak mümkündür. İnsanlarının iyiliği için kullanılan büyüler dışındaki diğer tüm enerji çalışmalarının tamamına kara büyü denir. Kara büyüler oldukça tehlikeli olarak kabul edilir. Gerçek medyumlar tarafından asla kullanılmaz. Çünkü bu enerjilerin tek hedefi zarar vermektir. Bu sebeple işinin ehli hiçbir gerçek medyum hoca bu büyüleri yapmaya yanaşmamaktadır. Medyum yorumları ve şikayetleri neden okunmalı sorusuna yanıt aramanın önemli getirilerinden biri de kötü niyetli insanları ilk bakışta anlayabilmektir.

Gerçek Bir Medyum Hoca Kara Büyüden Uzak Durur

Medyumluk mesleğinin temelinde insanlara yardım etme felsefesi yer alır. Medyum yorumları ve şikayetleri neden okunmalı diye araştırma yapan kişilerin çoğu,medyum hocalar içinde bu felsefe ile hareket eden kişilere daha kolay ulaşır. Bu kişilerin aldıkları eğitimin temelinde insanlara yardım etmek yatar. Gerçek bir medyum hoca insanların derdine derman olmaya çalıştığı için asla kara büyüye yanaşmaz. Kişi her ne kadar ısrar etse de işinin ehli gerçek bir medyum, kara büyü yapmayı biliyor olsa da bu çalışmayı reddedecektir. Gerçek bir medyum hocanın felsefesi sadece kara büyüye karşı olmakla da sınırlı kalmaz. Medyum yorumları ve şikayetleri neden okunmalı sorusuna cevap ararken aslında ne kadar fazla konuya dikkat edilmesi gerektiği de ortaya çıkar.En iyi medyumlar içinde anılan pek çok hoca, insanlara en ufak bir zarar verme ihtimali olan büyüyü yapmayı kabul etmeyecektir. Herkesin iyiliğini gözetecektir. Tüm bunları göz önünde bulundurarak, işinin ehli ve güvenilir medyumlar ile çalıştığınız zaman büyüden zarar görmek, tehlike altına girmek neredeyse imkansızdır. Bir çalışmaya başlamadan önce iyi bir araştırma yapmak her zaman önceliğiniz olmalıdır. Çevrenizden ve internetten alacağınız bilgiler sizi doğru kişiye doğru yönlendirecektir.

Medyum hoca yorum ve şikayetlerine ana sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Sizlerden gelen yorumları okumak ve kendiniz de deneyimlerinizi paylaşmak için buraya tıklamanız yeterlidir.

  • Ender
    Kasım 8, 2019 at 3:50 pm

    Dürüst olmak gerekirse hiç beklemediğim şekilde bir durumla karşılaştım. Ali Gürses isimli medyumla çalıştım. Telefonu 05355906275 öncelikle ilgisi alakası söylediği gibi yollaması falan hiç sorun olmadı ama ben yine de şüpheci biri olduğum için vefk geldikten sonra işe yaramayacak diye düşünüyordum. Allah bilir çok yanılmışım, aradım utana utana ali hocaya da itiraf ettim. Hocam ben sana güvendim ama böyle bir şeyin işe yarayacağını hiç beklemiyordum dedim. Kötü söz eder kırar belki diye düşündüm ama olabilir öyle şeyler, allah çok büyük dedi. Vefk yaptırmadıysanız benim gibi şüpheci biriyseniz emin olun vefk çok güçlü bir şeymiş ben bizzat şahit oldum. Ali hocayla mı alakalı bilmiyorum ama ali beyin yaptığı işlem gerçekten konunu ayrıntılarına girmek istemiyorum ama benim için hayatımı değiştiren bir şey oldu içiniz rahat olsun kendisi konusunda…