Almanya Medyum Hocaları

Bazı büyülerde malzeme kullanıldığı sıklıkla karşılaşılan bir uygulamadır. Bu uygulamanın yaygın olmasının sebebi, bazı malzemelerin gayb alemlerindeki enerjiler ile direk olarak bağlantılı olabilmesidir. Bu malzemeler, renkleri, kokuları veya buna benzer nitelikleri ile yapılan büyü çalışmalarına ekstra katkı sağlayabilir. Neredeyse her büyünün belli malzemeler kullanılarak yapılabilen türü bulunur. Medyum hoca tarafından verilen karar doğrultusunda hangi büyünün kullanılacağı kesinleştirilir ve çalışmaya başlanır. Bu tarz büyüler dünyanın her noktasında yapılabiliyor olsa da, Almanya medyum hocaları tarafından kimi zaman çok daha zor gerçekleştirilmektedir. Bunun nedeni, malzeme gerektiren çalışmaların kimi zaman bazı ülkelerde bulunması çok zor olan malzemelere ihtiyaç duyabilmesidir.

Almanya medyum hocaları, malzeme bulmakta zorlanacakları çalışmalar için çoğu zaman malzeme kullanılmayan büyü alternatiflerini tercih etmektedir. Bu alternatifler de yine malzemeli büyüler kadar etkili olsa da, kimi zaman büyü çalışmasının daha uzun sürede etki göstermesine neden olabilir.

Medyum hocaların tamamı kendilerine özgü çalışmalar yürütebilmektedir. Almanya medyum hocaları da yine aynı şekilde, tamamen kendilerine özel çalışmalar gerçekleştirebilir ve bu çalışmalara göre yapılacak işleri şekillendirebilir. Bu durum, medyumluk çalışmalarının genelinde bu şekildedir. Eğer bu uygulanmazsa, yapılan çalışmalardan verim alınamayacağı gibi çalışmayı yapan Almanya medyum hocası da kendi adını lekeleyecektir. Bu nedenle tüm medyum hocalar bu şartları sağlamak zorundadır.

Her büyü kişiye özgü bir etki ve uygulama yöntemine sahip olduğu için, malzeme kullanılan veya kullanılmayan büyüler arasında etki konusunda yorum yapmak hiçbir şekilde doğru değildir. Almanya medyum hocaları özellikle malzeme kullanılmayan büyüler konusunda uzmanlaşmış olmaları nedeniyle, büyüyü talep eden kişiye hiçbir şekilde problem yaratmayacak şekilde, tüm çalışmayı büyük başarı hedefleyerek gerçekleştirebilmektedir. Bu nedenle medyum hocanın dediklerine uyduğunuz sürece, uygulanan büyü türü sizin için hiçbir fark yaratmayacaktır.

Siz de sayfamıza medyum ve hocalar hakkındaki şikayetlerinizi bildirmek veya daha önce gönderilen şikayetleri okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın