Medyumlar

Almanya Medyum Hocaları

Bazı büyülerde malzeme kullanıldığı sıklıkla karşılaşılan bir uygulamadır. Bu uygulamanın yaygın olmasının sebebi, bazı malzemelerin gayb alemlerindeki enerjiler ile direk olarak bağlantılı olabilmesidir. Bu malzemeler, renkleri, kokuları veya buna benzer nitelikleri ile yapılan büyü çalışmalarına ekstra katkı sağlayabilir. Neredeyse her büyünün belli malzemeler kullanılarak yapılabilen türü bulunur. Medyum hoca tarafından verilen karar doğrultusunda hangi büyünün kullanılacağı kesinleştirilir ve çalışmaya başlanır. Bu tarz büyüler dünyanın her noktasında yapılabiliyor olsa da, Almanya medyum hocaları tarafından kimi zaman çok daha zor gerçekleştirilmektedir. Bunun nedeni, malzeme gerektiren çalışmaların kimi zaman bazı ülkelerde bulunması çok zor olan malzemelere ihtiyaç duyabilmesidir.

Almanya medyum hocaları, malzeme bulmakta zorlanacakları çalışmalar için çoğu zaman malzeme kullanılmayan büyü alternatiflerini tercih etmektedir. Bu alternatifler de yine malzemeli büyüler kadar etkili olsa da, kimi zaman büyü çalışmasının daha uzun sürede etki göstermesine neden olabilir.

Medyum hocaların tamamı kendilerine özgü çalışmalar yürütebilmektedir. Almanya medyum hocaları da yine aynı şekilde, tamamen kendilerine özel çalışmalar gerçekleştirebilir ve bu çalışmalara göre yapılacak işleri şekillendirebilir. Bu durum, medyumluk çalışmalarının genelinde bu şekildedir. Eğer bu uygulanmazsa, yapılan çalışmalardan verim alınamayacağı gibi çalışmayı yapan Almanya medyum hocası da kendi adını lekeleyecektir. Bu nedenle tüm medyum hocalar bu şartları sağlamak zorundadır.

Her büyü kişiye özgü bir etki ve uygulama yöntemine sahip olduğu için, malzeme kullanılan veya kullanılmayan büyüler arasında etki konusunda yorum yapmak hiçbir şekilde doğru değildir. Almanya medyum hocaları özellikle malzeme kullanılmayan büyüler konusunda uzmanlaşmış olmaları nedeniyle, büyüyü talep eden kişiye hiçbir şekilde problem yaratmayacak şekilde, tüm çalışmayı büyük başarı hedefleyerek gerçekleştirebilmektedir. Bu nedenle medyum hocanın dediklerine uyduğunuz sürece, uygulanan büyü türü sizin için hiçbir fark yaratmayacaktır.

Siz de sayfamıza medyum ve hocalar hakkındaki şikayetlerinizi bildirmek veya daha önce gönderilen şikayetleri okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Ali gursese tesekkur
    Kasım 14, 2019 at 5:10 pm

    Hollandada yasiyorum, gurbetciyim burada dogdum, maneviyati guclu biriyim hic o konularda bugune kadar imanimdan eksilme olmadi, ustumde ne yaparsam yapayim cozemedigim bir sanssizlik var, burada hep gittigim kuran kursunda bir hoca vardi, bu isin baska bisey olabilecegini soyledi, Bunun uzerine biraz arastirma yapip medyum ali gurses isimli bir hocayi buldum internetten. Gazetelerde falan hep robortaji oldugu icin guvenilir oldugunu dusundum yanilmamisimda guvenilirlik konusunda gercekten hakkiyla isini yapan durust biriymis. Ben mailden ulastim kendisine medyumalibey@gmail.com mail adresi medyumali.com sayfasi iletisim bilgileri mevcut ve daha fazla bilgi. Bana bakim islemi yapti ustumde buyu olmadigini soyledi ama bu sanssizligin sebebi yine gaybdan kaynakli olabilir dedi bir islem yapti size y emin ederim iki gun sonra isyerimde terfi aldim kaybettigim cok degerli hem maddi hem manevi degerli kolyemi buldum hersey yolunda gidiyor insallah cok memnun kaldim ali hocadan o yuzden tavsiye ediyorum herkese