Uncategorized

Medyum Yorumları ve Şikayetleri Nasıl Bulunur?

Hayatlarımız her zaman anlamadığımız konular tarafından şekillendirilebilir. Bu konular arasında, manevi alemler adı verilen, çok karmaşık ancak doğru kullanıldığında hayatımızı olumlu yönde etkileyebilecek bir yer bulunur. Gerçek medyum yorumlarını okuduğunuzda, bu alemleri olumlu olarak kullanan kişilerin ne kadar farklı faydalar elde ettiğini görebilmek mümkündür.

Gerçek medyum yorumları, insanların maneviyatla bağının asla kopmadığının garantisidir. Bu yorumlarda, en zor günlerinde bile gayb alemlerinin gücünden yararlanan insanlarla karşılaşılmaktadır. Yerine göre yuvası yıkılmak üzere olan bir kişinin yuvası kurtulmuş, bazı durumlarda ise maddi zorluklar yaşayan insanlar maneviyat sayesinde çözüm bulmuştur.

Gerçek medyum yorumlarında görüleceği üzere, bu işte uzmanlık kazanmış olan kişiler insanlara sayısız konuda yardım vesilesi olabilmektedir. Bu konuların, sonsuz gayb enerjileri sayesinde hiçbir şekilde sınırı bulunmamaktadır. Aşktan maddiyata, evlilikten ayırmaya kadar istenen her konuda medyumlardan destek talep edilebilmektedir.

Medyumlar, kendilerine gelen bu taleplere yanıt verirken, antik dönemlerde insanlara hediye olarak sunulan ilimlerden yararlanmaktadır. Medyum hocalar, sadece bu ilimlerin birer temsilcisi olarak hayatımızı iyi bir yola sokmak için gayret etmektedir. Gerçek medyum yorumlarında, medyumların bu konuda ne gibi çalışmalar yapabildiği görülebilir.

Büyü çalışmaları fazlasıyla değişken yöntemlere sahiptir. Kimi büyüde sadece medyumun nefesi yeterli gelirken kimi çalışma yapılırken medyum hocanın farklı malzemelerin özel gücünden yararlanması gerekebilir. Her ne olursa olsun, öte alemlerin enerjisi tüm bu konularda hissedilmektedir.

Medyumluk Antik Çağlardan Beri Devam Eden Bir Meslektir

medyum yorumları

İnsanların maneviyata olan ilgisi sadece içinde bulunduğumuz yıllarda başlamamış, neredeyse insanlık tarihinin başından beri bu ilgi ve alaka devam etmektedir. Gerçek medyum yorumlarında kendinden söz ettiren medyumların yaptığı sayısız çalışmanın da kaynağı aslında antik dönemlerden gelen bilgiler olmuştur.

Bir medyumun, herhangi bir büyü ile ilgili bilgi edinme süreci oldukça uzun olabilir. Medyumlar, en basit bir çalışmayı bile farklı ilimleri öğrenerek yapabilmektedir. Aşk büyüsünden ayırma büyüsüne kadar tüm büyülerin nasıl yapılacağı bu uzun eğitim sürecinde öğretilir. Medyumların öğrendiği tüm bilgiler ise antik yıllara giden bir geçmişe sahiptir.

Medyumlar İçin Bilgi Adeta Kutsaldır

Medyumlar, herhangi bir büyü ile ilgili çalışma yaparken kullandıkları tüm yöntem ve bilgilere çok büyük önem yükler. Kullanılan en basit bilginin bile çok özel olduğunu bilir. Kadim dönemlerden beri gelen bu bilgiler, gerçek medyum yorumlarında ön plana çıkan medyumlar tarafından korunur.

Bilginin saklanması ve bozulmaması medyumluk mesleğinin temelinde vardır. Eğer bu bilgi bozulursa, medyumların hiçbir zaman büyü yapabilmesi mümkün olmayacaktır. Unutulan bir ilim haline gelecek olan medyumluk, insanlığın hayatından tamamen çıkacaktır. Bunun önüne geçmek için medyumlar bilgiye çok büyük önem vermektedir.

Sitemize tüm medyumlarla alakalı sizden gelen yorumları ana sayfada toplamaktayız. Okumak ve yorum yazmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

 • Çakır
  Ağustos 1, 2020 at 6:42 pm

  Büyü konusunda çok ön yargılı bir insandım, böyle şeylerin var olduğunu söyleyen insanlara yalan yok hep deli muamelesi yapardım. Hiç ihtiyacım olacağı da aklıma gelmiyordu. İşte aşık olunca insanın her şeyi yapası geliyormuş. İyi ki de öyle oldu yoksa başka türlü bu işin içinden çıkamayacaktım.
  Ali Gürses isimli hocayı bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine buldum, hatta kendisinin böyle maneviyata olan ilgisi bana hep komiğime gitmişti ama haklı olan oymuş. Telefondan ulaştım 0535 590 62 75 telefonu ama maillere de dönüyor Allah razı olsun medyumalibey@gmail.com epostası. Vefk yaptırdım aşk için, sadece bir haftada geldi, ben hala uğraştıracak, başımıza iş olacak diyordum hiç de öyle olmadı.
  Size yemin ederim gelen vefk bir haftada bizi birbirimize tekrar kavuşturdu. Hİç böyle olmasını beklemezdim en ufak bir fikrim bile yoktu böyle olacağına dair. Hep bir şekilde sıkıntı çıkar diye bekliyordum öyle değilmiş olay. Allah razı olsun bu hocadan, aylardır geceleri ağladığım sıkıntı yaşadığım sıkıntıyı çözdü. Böyle insanların varlığı gerçekten önemliymiş.
  O kadar önyargıma rağmen geldim burada uzun uzun başımdan geçenleri anlattım. İnsan acı çekerken ağlarken ne kadar aciz olduğunu anlıyor. Bu nedenle zaten burada vakit ayırıp yardım etme gayreti içine girdim.