Gösteriliyor:

medyum melek

Uncategorized

Kaşık Büyüsü Yapan Hocalar

Kaşık büyüsünün ayırma amacıyla kullanılması oldukça yaygın görülen bir durumdur. Bu büyünün sahip olduğu enerjiler iki zıt amaç için uyumlu olarak kullanıldığı için medyumlar bu uygulama ile ayırma yapabilmektedir.

Kaşık büyüsü ile ayırma çalışması dışında kişiler arasında soğutma ve uzaklaştırma gibi işlemler de yapılabilmektedir. Bu işlemlerin ne kadar etkili olacağı kişilerin bu büyüye ne tarz tepki gösterdiği ile alakalıdır. Eğer enerjileri uyumlu ise büyü çok etkili sonuç verebilir. Ancak tam tersi bir durumla karşılaşma ihtimalinizin olduğu hiçbir zaman unutulmamalıdır.

Medyumlar hangi büyü yönteminin kullanılacağını yapmış oldukları ön incelemeler sonucunda belirler. Hiçbir medyum büyülenecek olan kişilerin enerjileri hakkında bilgi edinmeden herhangi bir büyü uygulaması yapmayacaktır. Kaşık büyüsü yapılmadan önce de işinin ehli olan medyumlar tarafından bu inceleme işlemi gerçekleştirilmektedir.

Medyumlar kimi zaman büyü yapılacak kişiler için daha uygun yöntemler olduğunu görebilir. Böylesi durumlarda çalışacağınız medyuma güvenmek çok önemlidir. Medyum hoca yaptığı çalışmada sizin menfaatiniz için gerekli olan her işlemi yapacaktır. Eğer bir çalışmanın kaşık büyüsü yerine daha uygun olabileceğini belirtiyorsa medyum hocanın tavsiyesine uymanızda fayda vardır.

Kaşık Büyüsü ile Ayırma Çalışmasında İlk Belirtiler Nedir?

Kaşık büyüsü ile ayırma çalışması yapılan kişiler arasında ilk olarak soğuma hali görülür. Kişiler birbirlerine karşı katlanılmaz derecede rahatsız edici olmaya başlar. Normalde yaptıkları ve keyif aldıkları aktiviteler bile artık keyif vermemeye başlar. Hayatlarında birbirleri varken huzurlu olma gibi bir ihtimalin olmadığını düşünmeye başlarlar.

Kaşık büyüsü ile yapılan ayırma çalışmaları her iki tarafın iradesi ve iradesi üzerinde etki edecektir. Bu kişiler birbirinden uzak oldukları zaman kendilerini daha mutlu hissetmeye başlayacak, ardından ayrılmak için fırsat bekleyecektir.

Doğru şekilde yapılmış bir kaşık büyüsü etkisini göstermeye başladığı andan itibaren çok net sonuçlar ile insanları etkilemeye başlar. Bu etkiler ortaya çıktığı anda büyü bozulmazsa büyü kendini daha da tesirli hale getirecektir.

Kaşık Büyüsü ile Ayrılanlar Bir Araya Gelir Mi?

Tüm büyülerin etkileri ömürlüktür. Kaşık büyüsü yapıldığı zaman da bu büyünün etkisi ömür boyu kalacak ve hiçbir şekilde geçmeyecektir. Bu nedenle ayrılan kişiler üzerinden ne kadar süre geçerse geçsin yeniden barışma veya bir araya gelme fikrine hiçbir zaman sıcak bakmayacaktır.

Böylesi bir durum yaşandığı zaman büyü yeniden tesir etmeye başlayacak, ayrılık sebeplerini çiftlere hatırlatacaktır. Akabinde ise kişilerin yeniden ayrılmasına sebep olacak ve etkisini koruyacaktır.

Kaşık büyüsü yerine yapılabilecek çok daha etkili bir büyü olan papaz büyüsü hem etki hem de hızlı sonuç vermesi açısından bu büyü yerine tercih edilebilmektedir. Eğer daha net bir büyü yaptırmak istiyorsanız papaz büyüsü yapan bir medyumla görüşmenizde fayda vardır.

Sitemize sizlerden gelen tüm medyum yorum ve şikayetleri ana sayfada toplanmaktadır. Okumak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

 • Mustafa
  Mart 3, 2021 at 9:09 pm

  Medyum Mustafa gerçekten çok büyük bir yalancı. Herkezi uyarıyorum sakın taksitle falan iş yapmayın dekontum var diye güvenmeyin parayı alıyor yalan söylüyor bana ulaşmadı diyor bankayı on kere aradım ulaşmış dekontları atıyorum sahte bu diyor 4000 lira paramı aldı tekrar göndermemi isttiyor yalancı hırsız

 • Zeki
  Temmuz 3, 2022 at 5:23 pm

  Karımın ısrarı sebebiyle üstümde büyü olup olmadığını anlamak adına medyum ali gürses hocaya bakım yaptırdım, bakım sırasında iş yerimde, benim çalışma masamın ayağını tarif etti, başta inanmadım, rastgele bir yer söylüyor sandım tabi orayı kontrol edince içinden muska gibi bir şey çıktı. Ne büyüsüydü tam hatırlamıyorum birkaç yıl geçti üstünden, bir de korktuğum için pek hatırlamak istemiyorum. Büyüyü Ali hoca kısa sürede bozdu, sonra neşem, enerjim yerine geldi. İçinde yaşarken fark etmiyor insan ama olaylar bitince ben ne yaşamışım, ne kadar zorlanmışım diyorsunuz gerçekten. Allah razı olsun, hocam fazlasıyla yardım ve destekte bulundu. Bu yüzden yaptığı işi herkese tavsiye ediyorum.

 • Novella
  Temmuz 3, 2022 at 5:29 pm

  Selam arkadaşlar. Üç yıllık evliliğim var, evliliğim boyunca kocama sadık kaldım ama bir şekilde yaptığım hatalar nedeniyle boşanmaya vardık. Üçüncü ve son davamızdan önce ben tekrar kocama gidip barışmak istediğimi söyledim, kabul etmedi, defalarca yalvarmıştım yine kabul etmemişti. Araştırdım, ali gürses hoca ile iletişime geçtim. Neredeyse hep mailden iletişim kurduk başta sanki cevaplamaz diye düşünüyor insan ama her gün mutlaka dönüyor medyumalibey@gmail.com mail adresi medyumali.com sitesi. Geri döndürme büyüsü yaptırdım. Davaya bir ay vardı, bir haftada medyum ali hocadan çalışma bana ulaştı, davaya bir hafta kala kocam geri gelip tekrar konuşabiliriz dedi kendi kendine. Hiç beklemediğim ve tahmin etmediğim bir olaydı açıkcası. Konuştuğumuzda pişman olduğumu yine söyledim, tamam dedi. Başka bir şey demedi, aniden benim dediğimi kabul etti özrümü kabul etti, sonra tekrar yeni bir ilişkiye başladık, baştan aldık her şeyi. Boşanmaktan vazgeçtik. Çok şükür ki. Ali hoca beni mağdur etmedi, istediğim gibi yuvamı korumamı kurtarmamı sağladı. Güvenilir bir medyum hocadır kendisi.