Gösteriliyor:

medyum vedma rana

Uncategorized

Yıldızname Bakan Hocalar

Doğru yapılmış bir yıldızname sayesinde, gelecekte olabilecek ve enerjinizi direkt olarak etkileyen her türlü olay hakkında bilgi sahibi olursunuz. Hangi olayın, potansiyel olarak ne zaman gerçekleşeceğini belirtmek için çok sık kullanılan bu yöntemde, medyum hoca doğru hesaplamaları yaptığı takdirde yanılma gibi bir ihtimal bulunmamaktadır.

Yıldızname pek çok farklı konuda yapılabilir. İlişkilerden işe kadar pek çok konuyu kapsayan bu kadim çalışmalar, tarihin her döneminde uygulanmıştır. Sıradan insanlardan, dönemlerin kralları, hükümdarlarına kadar neredeyse her yerde yıldızname kullanıldığına şahit olunmuştur. Medyum hocalar, günümüzde bu geleneği sürdürerek, yıldızname konusunda kendilerine başvuran insanlara yardımcı olmaya devam etmektedir.

Bir medyum hoca yıldızname çalışması yaparken mutlaka farklı ilimler ile çalışır. Bu ilimlerde kesin bir şekilde yetkin olması, yaptığı çalışmanın doğru olmasını sağlar. Medyumlar, doğru olmayan bir çalışmayı yapmayacağı için, yıldızname yapılırken tüm bu uygulamalara büyük özen gösterilir.

İşinin ehli ve profesyonel bir medyum hoca ile çalışan kişinin yıldıznameden verim alamaması imkansız bir durumdur. Hangi konu için yapılmış olursa olsun, her daim yararlanacak bir parçası olacaktır. Çok hassas konulara bile ışık tutabilen yıldızname, gerek içerdiği ilimler, gerekse geleneksel olarak binlerce yıldır her kültür tarafından uygulanıyor olması nedeniyle özel kabul edilir.

Doğru bir araştırma yapmanız halinde, yıldızname yapan medyum hocalara ulaşabilir, kesin olarak sonuç alabileceğiniz nitelikte bir çalışma yaptırabilirsiniz.

Siz de sayfamıza medyum ve hocalar hakkındaki şikayetlerinizi bildirmek veya daha önce gönderilen şikayetleri okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

 • furkandur
  Ekim 14, 2019 at 1:51 am

  cok dolandirilmis biri olarak burada ilk defa iyi yorum yapicam gercekten hic tahmin etmezdim ask yuzunden cok kotu seyler yasadim daha once ama bunlar arasinda sadece ali gurses hocadan bekledigimi aldim bana yaptigi papaz buyusu islemi sayesinde sevdigim bana sadece 10 gunde geldi. Ben bu kisinin senelerce kapisinda kosmus olsam da bi kere yuz vermemisti buyunun tesiriyle artik o benim kapimda kosar oldu gercekten isinin ehli ve cok iyi bir hocaymis bunu anlamis oldum. Allah ali hocadan razi olsun bilgi almak isterseniz 535 590 62 75 numarasi

 • Ekrem
  Mart 3, 2021 at 9:07 pm

  valllahi artik kime guvencemi sasirdim medyum hafizeyi arkadasim tavsiye etmisti ikimizide kandirdi bana dua kitabi yolladi arkadasima bos kutu yollamis ariyoruz cevap vermiyo dolandirici cikti iyi medyum onerisi olanlar varsa allah rizasi icin vefk icin kiminle calismaliyim?

 • Koray
  Mayıs 30, 2021 at 2:04 pm

  Sakina medyum murat Osmanla islem yapmayin. Kac gün önce Para yolladim , onu yolarken benden hemen yine istedi. Megerki sahteciymis…. inandim güvendim…bütün gece uyuyamadim, ya nasil insanlarsiniz, nasil uyuyorsunuz. Vicdan diye birsey var.bogazinizda kalir insallah… yediginiz haram Zikim olsun….

  Sakina lüften yapmayin…..