Gösteriliyor:

medyum yavuz

Uncategorized

Giden Eşi Geri Getirme Büyüsü Nedir?

Manevi dünya ile ilgili hiçbir konu fiziki dünyanın kuralları ile düşünülmemelidir. Giden eşi geri getirme büyüsü gibi büyüler içinde bulunduğumuz dünyada neticelerini gösteriyor olsa bile yapılan tüm çalışmaların temeli öte alemlere dayanmaktadır. Öte alemler, dünyaya etki ediyor olsa da bu dünyadan o alemlere tesir etmek hiç kolay değildir.

Büyülerin işleyişini anlamak fazlasıyla önemlidir. Bir büyü yapıldığı andan itibaren gayb alemlerinde var olan enerjiler devreye girmektedir. Bu enerjiler, büyünün yapılış amacına göre etkisini göstermeye başlar ve yerine göre insanların iradesini tesir altına alır. Giden eşi geri getirme büyüsü, hem insanların iradesini tesir altına alan hem de iki kişi arasında var olan enerji bağlarını etkileyen bir çalışmadır.

Bu gibi çalışmalardan netice alınabilmesi iki koşula bağlıdır. Bunlardan ilki, kişiler arasında var olan ve bizim çıplak gözle göremediğimiz enerji bağlarını güçlendirmektedir. Medyum hocalar, giden eşi geri getirme büyüsü yaparken uygun yöntemler kullanarak bu işlemi gerçekleştirir.

Bu bağlar güçlendiği zaman kişilerin birbirine çekildiği görülebilmektedir. Bu çekimi daha güçlü kılmak için de ikinci koşul yerine getirilir. Büyünün ikinci etkisi, büyülenecek olan kişinin iradesi ve düşüncesi üzerinde oluşur. Giden eşi geri getirme büyüsü, son olarak kişinin iradesini etkiler ve istenen kişiye geri dönmesini sağlar. Bu sayede çalışma tamamlanır ve çiftlerin tekrar mutlu ve huzurlu bir yuva kurması sağlanır.

Giden Eşi Geri Getirme Büyüsü Kendiliğinden Bozulur Mu?

Büyülerin işleyişinden anlaşılacağı üzere, etkilerin oluşması hiçbir dünyevi şarta bağlı değildir. Medyum hocalar tarafından yapılan etkili bir çalışma sonucunda, giden eşi geri getirme büyüsü öte alemde şekillenir ve oradan bu dünyaya yansır.

Bizlerin yaşadığı fiziki dünyada çok çeşitli durumlardan etkileniyor olsak da konu diğer alemler olduğunda böylesi bir etkilenme mümkün değildir. Diğer alemlerde var olan her şey fiziki dünyadan bağımsızdır. Bu nedenle, zaman içinde azalmaz veya kaybolmaz. Giden eşi geri getirme büyüsü de doğru şekilde yapılırsa ömür boyu aynı tesiri sürdürmeye devam edecektir.

Öte alemlerin bu dünyadan bağımsız olduğu hiçbir zaman unutulmamalıdır. Her büyü çalışması buna göre düşünülmelidir. Bu nedenle, büyünün zamanla bozulacağı konusunda endişe etmek yersizdir.

Büyülerin Etkisini Yitirmesi Mümkün Değildir

Giden eşi geri getirme büyüsü kendini her zaman koruyan enerjilere sahiptir. Sonsuz kudreti ile hayatımıza tesir eden öte alemlerin enerjisi asla tükenmemektedir. Medyum hocalar, nefes güçleri ve bize armağan edilen ilimleri kullanarak büyüleri sonsuza kadar sürecek şekilde yapar.

Büyü bozma çalışması gibi bir işlem yapılmadığı sürece her büyü kendini korur ve asla dış etmenlere bağlı olarak bozulmaz. Elbette, etkili ve uzun ömürlü bir büyü yaptırmak iyi medyumlar ile çalışmaya bağlıdır.

Sitemize, tüm medyumlar ile ilgili gelen mesajları ana sayfada toplamaktayız. Tüm bunları okumak, dilerseniz siz de medyumlar ile ilgili yorum ve şikayet yazmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.