Gösteriliyor:

aşk büyüsü yaptıranların yorumları

Medyumlar

Aşk Büyüsü Yapan Hocalar

Büyü denildiği zaman herkesin aklına gelen düğüm yöntemi, aşk büyüsü için de kullanılmakta. Çok eski kültürlerden beri kullanılan bu yöntem, kişilerin arasında ilişkinin düğüm kadar kuvvetli ve zor çözülmesini sembolize ettiği için, sembolik de olsa büyü çalışmalarında kendine yer buluyor.

Büyü, hem yapılışı hem de anlamlandırması oldukça zor bir uygulama. Aşk büyüleri için çok daha fazla geçerli olan bu durum, büyücü hocaların her konuda daha tecrübeli olmasını ve kendini sürekli geliştirmesini gerektiriyor. Büyü her şeyde olduğu gibi sabit temellere sahip olmadığı için, çok keskin çizgiler ile olmasa da, çağın gerekliliklerine göre geliştirilmek zorunda kalabiliyor. Örneğin, tarihin çok eski dönemlerinde, düğüm ile yapılan aşk büyülerinde, günümüzde kullanılan halat veya benzeri yöntemler yerine bakırdan yapılmış zincirler kullanılmaktaydı. Günümüzde çok nadir de olsa görülen bu durum, hem malzemenin zor bulunması hem de diğer malzemeler ile yapılana göre herhangi bir etki farkı olmaması nedeniyle giderek etkisini kaybediyor. Bu örnekte olduğu gibi, doğru şekilde büyü çalışması yapılabilmesi için tercih edeceğiniz medyum hocanın kendini geliştirmeye açık ve bu konuları ciddi şekilde takip eden biri olması gerektiğini unutmamalısınız.

Günümüzde düğüm ile yapılan aşk büyüsünde, halat veya urgan tercih ediliyor. Aralarında aşk bağı kurulacak olan iki kişinin fotoğraflarına ve aynı zamanda kişisel birer eşyasına da ihtiyaç duyuluyor. Medyum hoca, kişiler arasında bağ oluşturmak için bu halat yardımıyla iki eşyayı birbirine bağlıyor. Büyünün fiziki alemde yapılan kısmı bu şekilde tamamlansa da, okunacak dualar okunmadan bu işlem sadece anlamsız hareketlerden öteye geçememekte. Büyü, gerçekten büyü olmasını medyum hocanın nefesine ve yaptığı çalışmalara borçludur.

Düğüm ile yapılacak olan aşk büyüsü için tüm malzemeleri temin etmiş olsanız bile, iyi bir hoca ile çalışmadığınız sürece etkisini görmeniz mümkün değil. Doğru medyum hocayı bulabilmek için her zaman iyi bir araştırma yapmanız gerektiğini unutmayın. Aşk, insanın gözünü kör ederek aceleci davranmasına neden olabilir fakat büyü gibi hassas bir konuda dikkatli davranmanız, doğru kişiyi seçmeniz çok önemli.

Geri getirme büyüsü ile ilgili bilgi sahibi olmak için önceki yazımızı okuyabilirsiniz.

Siz de sayfamıza medyum ve hocalar hakkındaki şikayetlerinizi bildirmek veya daha önce gönderilen şikayetleri okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • kemal
    Ocak 23, 2020 at 4:35 am

    Medyum Murat ın büyüsünden hiçbir etki göremedim, önce üzerindeki büyüyü kaldıracağız sonra yeniden seni feraha çıkaracağız dedi ama söylediklerinin hiçbiri olmadı pek bu işlerden anlayan biri değilim ama yine de söylediklerini eksiksiz yaptığıma inanıyorum ben şahsen benden kaynaklı olamaz yani bunun etki etmemesi tamamen Medyum Murat tan ileri geldiğini düşünüyorum