Geri Getirme Büyüsü Yapan Hocalar

Eskiden beri süregelen deyişlerde söylendiği gibi, aşkta ve savaşta her şey mübahtır. İnsanlar, aşık oldukları ve birilerini sevdikleri zaman o kişiyi elinde tutmak, kaybetmemek için elinden geleni yaparlar. Tarihin her anı için geçerli olan bu durum, günümüzde de geçerliliğini koruyor.

Büyü ve benzeri yöntemler, aşk gibi konularda oldukça aktif kullanılmış. Özellikle, insanların bu yoğun duyguyu tarihin her döneminde aynı dozda yaşaması nedeniyle, aşk büyülerinin pek çok farklı türü ortaya çıkmış. Elbette aşk büyüleri kadar, kaybedilen sevgilileri geri getirmek için sıkça kullanılan geri getirme büyüsünün de oldukça çok yöntemi ortaya çıktı.

Büyücü hocalar tarafından yıllardır nesilden nesile aktarılan geri getirme büyüsü yöntemleri içerisinde, fotoğraf ile yapılanı önemli bir yer tutar. Hangi büyü yolunun etkili olduğunu net bir şekilde söylemek imkansız kabul ediliyor olsa bile, fotoğraf ile yapılan geri getirme büyüsünün en etkilileri arasında kabul edildiğini belirtmek gerekir.

Fotoğraf ile geri getirme büyüsünde bazı malzemeler kullanılır. Büyücü hoca, öncelikle kaybedilen kişinin fotoğrafına ihtiyaç duyar, eğer mümkünse hem kavuşmak isteyen hem de kaybedilen kişinin bir arada olduğu fotoğraflar tercih edilmelidir.

Aralarında daha önce muhabbet bağı olan ve bazı sebepler nedeniyle bu bağın koptuğu kişilerin birbirlerine tekrar bağlanması oldukça karmaşık bir çalışmadır. Özellikle bu muhabbet bağının kopmasının nedeni bir büyü ise, geri getirme büyüsü yapılmadan önce büyü bozma çalışmalarına ihtiyaç duyulabilir.

Fotoğraf ile gerçekleştirilen türünde çoğu zaman gümüş bir kase içerisine doldurulan soğuk su kullanılır. Kırmızı renkli mum ile ısıtılması gereken bu kasede bulunan su tamamen kaynayana kadar belli dualar okunması gereklidir. Geri getirme büyüsü yapılacak olan kişi ile büyüyü yaptıran kişi arasında tekrar sıcaklık oluşmasını sembolize eden bu işlem sırasında okunacak dualar ile, geri getirilmek istenen kişi ile yeniden bir bağ oluşması sağlanır.

Oluşturulan bağ, direk olarak kişinin geri gelmesine etki etmiyor olsa da bu işe vesile olur. Eğer bu vesile gecikirse veya gerçekleşmezse geri getirme büyüsünün ikinci aşamasına geçilir. Bu aşamada fotoğraf yöntemi yerine daha farklı tekniklere ihtiyaç duyulabilir. Son aşamada yapılacak büyü kesin etkiye sahiptir ve istenen kişiyi geri getirir.

Siz de sayfamıza medyum ve hocalar hakkındaki şikayetlerinizi bildirmek veya daha önce gönderilen şikayetleri okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın