Gösteriliyor:

en güvenilir büyücü hocalar

Uncategorized

Büyü Nasıl Yapılır?

Büyüler söz konusu olduğu zaman medyum hocalar tarafından yapılan çok çeşitli çalışmalara rastlamak mümkündür. İnsanlar, manevi alemlerin gücünü tanıdıkları ilk andan beri büyü yapan hocalar ile çalışmış ve farklı konularda büyüler yaptırmıştır.

Bu büyüler arasında bazıları diğerlerine kıyasla çok daha ön plana çıkmaktadır. Büyü yapan hocalar tarafından yapılan aşk büyüleri diğer büyülere kıyasla tarih boyunca çok daha fazla kullanılmış, bu sayede bu büyüler ile ilgili bilgimiz artmıştır.

Büyü yapan hocalar aşk büyüsü yaparken onlarca farklı yöntemden ve ilimden yararlanmaktadır. Bu büyüler, doğrudan insanların duygusal bağlarını etkilediği için mutlaka özenli ve dikkatli yapılması gereken uygulamalardır. Her medyum hocanın aşk büyüsü yapabilmesi mümkün olmadığı gibi etkili bir büyü çalışması için dikkat edilmesi gereken onlarca nokta bulunmaktadır.

Büyü yapan hocalar yaptıkları tüm çalışmalarda medyumluk mesleğinin inceliklerinden yararlanır. Bu çalışmaların temelinde, dünyamızın da temelini oluşturan gaybın sonsuz enerjisi bulunur. Bu enerjinin sonsuzluğu ve gizemleri, kullanılmasını bir hayli zorlaştırmaktadır. Bu nedenle, büyü yapan hocalar her zaman işinin ehli olmak zorundadır.

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Büyü yapan hocalar aşk büyüsüne başlarken doğru yöntemi bulmak için bakım adı verilen özel bir uygulama ile enerjinizi inceler. Bu inceleme sadece sizin için değil aşık edilecek olan iki taraf için de yapılır. Bu kısım kimi zaman çok karmaşık gerekliliklere sahip olabilir. Çalışmayı yapacak olan medyum hocalar, sayısız ilimin gücünden yaralanarak gereken çalışmayı yapar.

Büyü yapan hocalar kimi zaman aşk büyüsünde farklı büyü tekniklerinden de yararlanabilmektedir. Örneğin, papaz büyüsü bu tarz çalışmalarda sıkça kullanılan bir uygulamadır. Papaz büyüsünün sahip olduğu özel enerjiler sayesinde, medyumlar tarafından çok çeşitli çalışmalarda kullanılması mümkün olmaktadır. Aşk büyülerinde de bu yöntemin kullanılması oldukça yaygın bir durumdur.

Büyü yapan hocalar, kimi zaman özel malzemelerden yararlanarak da büyü uygulamaları gerçekleştirmektedir. Bu malzemeler arasında safran gibi zor bulunanlara rastlanırken kimi zaman sadece basit bir kağıt ve mürekkep bile büyü için yeterli olabilir.

Büyüde kullanılacak olan tüm yöntemler medyumlar tarafından özel olarak belirlenir. Büyü yapan hocalar, en ince ayrıntıyı bile tüm detaylarıyla düşünmek zorundadır.

Aşk Büyüsü Kesin Tutar Mı?

Büyü yapan hocalar çalışmayı tam anlamıyla gerçekleştirirse büyünün tutma ihtimali çok yüksek olacaktır. Ancak, gizemlerini tam olarak çözemediğimiz manevi alemlerde beklenmedik durumlar her an olabilir. Bu nedenle, hiçbir zaman büyülere kesin gözüyle bakmamak gereklidir.

Elbette işinin ehli olan medyumlar ile çalışmanız durumunda hiçbir zaman mağdur edilmeyeceğinizi unutmamalısınız. Büyü yapan hocalar, gerekli gördükleri durumlarda büyüyü tekrar edecek ve tutması için ek çalışmalar yapacaktır. Akabinde ise istenen sonuç alınacak, net etkiler görülecektir.

Büyü yapan hocalar ile ilgili sitemize gelen yorum ve şikayetleri okuyarak kiminle çalışmanız gerektiği konusunda fikir edinebilirsiniz. Sizden gelen ve tarafsız yayınlanan bu mesajlara ulaşmak, dilerseniz kendiniz de yorum yazmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

 • Oasis
  Ekim 27, 2019 at 2:22 am

  Mutsuz yuvayı yaşamayan bilemez o yüzden burada çok fazla yargılayan olacaktır diye düşünüyorum. Yine de benim sıkıntılı durumumda çözüm bulduğum yolu anlatacağım ki insanlar yararlanabilsin. İsveç’te yaşıyorum. Eski eşimle birlikte buraya üç sene önce geldik. Burada bir düzen kurdum, çok memnunum her şeyden. İşim gücüm yerinde, Türkiye’ye de borç harç meseleleri yüzünden dönme gibi bir imkanım yok. Eşimin ailesi çok muhafazakar ve bizim Türkiye’ye dönmemiz istiyor. Eşim normalde benim dediklerimi yapan ve bana sadık bir kadın olmasına rağmen ailesinin de ısrarıyla dönmek konusunda o da kafa karıştırmaya başladı. Bir seneden uzun bir süre boyunca bu şekilde dırdır ve sürekli kavgayla geçti günlerimiz. En sonunda artık dayanılamaz bir noktaya geldi durum. Sürekli kavgadan normal konuşamaz hale geldik resmen. Ayrılmak istediğimi söylediğimde çok ters tepkiyle karşılaştım, ailesine yetiştirmiş hemen. Ailesi binbir türlü tehditlerle ayrılmamıza izin vermedi. Medyum ali gürses e papaz büyüsü yaptırdım. Kendi eşimi kendimden soğutmak amacıylaydı. Bir haftada kargoyla gönderdi, derdimi hiç yargılamadan sorgulamadan dinleyerek yardımcı olma gayretiyle çalıştı. Çok şükür yaptığı iş de sorunumu çözmeyi başardı. 6-7 gün geçtikten sonra işlemden eşim kendisi de ayrılmanın doğru olacağını söyledi, ilk uçakla Türkiye’ye döndü. Resmi işleri de bitirdik, şimdi herkes kendi yoluna bakıyor. Ailesinden duyduğum tehditleri buraya yazsam gerçekten ucuz kurtulmuşsun dersiniz. Öyle bir durumdan sıyrıldım yani. İçiniz rahat olsun Ali bey konusunda işinin ehli ve gizliliğe önem veren bir insan…

  • aysun
   Ekim 27, 2019 at 2:36 am

   mrb arkadaşım ali hoca ile nasıl iletişim kurabiliriz teli nedir

   • Oasis
    Ekim 27, 2019 at 2:38 am

    05355906275 Telefon numarası medyumalibey@gmail.com epostası size de yardımı dokunur umarım