Aşk Büyüsü Türleri

Bir büyünün gerçekten doğru şekilde etki etmesi için hem maddi hem de manevi dünyada farklı olayların oluşması gerekmektedir. Medyum hocalar tarafından yapılan büyü çalışmalarında nasıl etkilerin ortaya çıkacağı az çok tahmin edilebilir. Ancak kendi başına evde büyü yapmaya çalışan kişilerin bu tarz ektilerden emin olması imkansızdır. Yine aynı şekilde internette görülen, kulaktan dolma bilgiler ile elde edilen yöntemlerle büyü yapmak da mümkün değildir. İnternette aşk büyüsü çeşitleri adı altında çok sayıda yöntem yer alıyor olsa da bunların tamamı sahtedir ve gerçek büyüler yalnızca medyum hocalar tarafından yapılabilir.

Tıpkı tüm diğer büyü çeşitlerinde olduğu gibi aşk büyüsü çeşitleri de medyum hocalara kadim dönemlerden bu yana el verme yöntemi ile aktarılır. Hiçbir şekilde dışarıdan biriyle paylaşılması mümkün olmayan bu teknikler sadece medyum olmak için hayatını adamış kişilere verilir. Eğitim süreci boyunca nasıl yapılacağı ve nasıl kullanılacağı medyum hocaya öğretilir. Bu sayede medyum hocalar aşk büyüsü yapabilir.

İnternette yer alan aşk büyüsü çeşitleri ve nasıl yapılacağına dair bilgiler genellikle uydurmadır. İnsanların umutlarıyla oynamak isteyen insanlar tarafından hazırlanan bu tarz yazılar zamanınızı çalmaktan başka bir işe yaramayacaktır. Hatta bazı durumlarda aşk büyüsü olduğunu düşünerek yaptığınız çalışmalar siz ve sevdiğiniz için tehlikeli bile olabilir. Kötü niyetli kişiler insanları evde büyü yapabileceklerine inandırmakta ve bu şekilde zarar vermektedir.

Aşk büyüsü çeşitleri, diğer büyü türleri arasında en zor yapılan örnekleri içerir. İki kişinin enerjisini ayrı ayrı etkilemesi gereken bu çalışmalar mutlaka profesyonel kişiler tarafından yapılmak zorundadır. Tecrübesi olmayan bir medyum hocanın bile zaman zaman yapmaktan çekindiği, başarısız olmaktan korktuğu aşk büyüsü çeşitleri mevcuttur. Bu nedenle hiçbir büyüyü kendi kendinize yapmayı denememeniz ve işini her daim ehline bırakmanız önerilmektedir.

Siz de sayfamıza medyum ve hocalar hakkındaki şikayetlerinizi bildirmek veya daha önce gönderilen şikayetleri okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

“Aşk Büyüsü Türleri” üzerine 1 yorum.

  1. Medyum Orhan tek yaptığı şey göz boyamak, gerçekten ikna yeteneği çok güçlü ama Allah bir çene vermiş dedikleri cinstenmiş çünkü söylediği her şey boşa çıktı hiçbirinin de arkasında durmadı arkasında dursa o kadar mesajıma rağmen çıkıp açık açık konuşurdu herhalde diye düşünüyorum

Bir cevap yazın