Gösteriliyor:

ayırma büyüsü nasıl yapılır

Medyumlar

Ayırma Büyüsü Yapan Hocalar

Ayırma büyüsü, yapıldığı esnada iki kişiye aynı anda etki ederek sonuç doğurduğu için farklı seçenekler kullanılarak uygulanabilir. Bu seçenekler arasında en sık tercih edileni, kişilere ait eşyalar kullanılarak yapılan büyüler olsa da, bazı durumlarda bu büyülerin etkisiz kalması veya eşyalara ulaşılamaması halinde, medyum hocanın direktifleri doğrultusunda, hüddam kullanarak yapılan ayırma büyülerine de başvurulabilir.

Hüddamlar, belli dualar veya çalışmalar ile harekete geçirilebilen varlıklara verilen isimdir. Bu varlıkların kontrol edilmesi için, her hüddama ait olan duanın okunması veya zikrin çekilmesi gereklidir. Aynı zamanda, bazı hüddamların sembolleri bulunur ve bu sembollerin kağıda çizilmesine ihtiyaç duyulabilir.

Ayırma büyüsü için hüddam kullanmak çoğu zaman tercih edilen bir seçenek değildir. Sadece önemli durumlarda başvurulan bu çalışmalar herkes tarafından gerçekleştirilemediği gibi, tecrübeli bir hoca tarafından yapılmaması durumunda çok büyük sorunlara neden olabilir. Bu riske girmek istemeyen pek çok medyum hoca, hüddamlara başvurmadan önce diğer ayırma büyüsü yöntemlerine başvurmakta.

Hüddam kullanılarak yapılan ayırma büyüsünde, büyüyü yapacak olan hocanın kuvvetli bir nefese sahip olması elzemdir. Eğer hoca hüddama yeteri kadar doğru şekilde hüküm veremezse, hüddam hocanın isteklerini yerine getirmeyecektir. Eğer verdiği hüküm zayıf kalırsa, hüddamın kendi başına hareket ederek hem hocaya hem de büyüyü yaptırana zarar verme ihtimali bulunur. Hocalar, bu durumlara önlem almak için, hüddam kullanarak yapılacak olan büyülerden önce koruma muskası veya vefki hazırlar.

Ayırma büyüleri içinde en etkilisi olarak kabul edilen hüddam yöntemi, aynı zamanda en hızlısı olarak da tanınır. Bunun sebebi, bu büyünün yapılması sırasında herhangi bir enerjinin toplanmasına ihtiyaç duyulmaması, aksine çok kuvvetli  enerjilere sahip olan hüddamların talimat almasıdır.

Eğer bu yöntemi kullanarak bir ayırma büyüsü yaptırmak istiyorsanız, her ne olursa olsun tecrübeli ve alanında başarılı bir medyum ile çalışmanız çok önemli. Sahtekar hocaların pek çoğu, hüddam kullandığını, hatta kendilerine ait hüküm verebildikleri hüddamların bulunduğunu iddia etse de, böyle bir durumun olması mümkün değildir. Hüddamlar, sadece dualar veya zikirler ile harekete geçirilebilir ve hocanın tecrübesi sayesinde kontrol edilebilir.

Siz de sayfamıza medyum ve hocalar hakkındaki şikayetlerinizi bildirmek veya daha önce gönderilen şikayetleri okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Musa
    Ocak 23, 2020 at 4:19 am

    Bunun bir çaresi var mı bu saatten sonra bilmiyorum ama ben yine de yazacağım çünkü çok çaresizim ben açık açık karşıma birini alıp da anlatamıyorum ben medyum salihe kısmetimin açılması için vefk yaptırdım ama hala durum aynı ben zaten sürekli olmamasından bıktım annem sürekli uğraşıyor benim için umudu kesmiş gibi gösteriyorum üzülmesin diye ama gittim böyle bir adama ulaştım işte bu durum için çaresizlik insana her şeyi yaptırıyor imiş gerçekten bu sayede anladım aradan az buz değil 6-7 ay geçti zamanla olur belki hemen kapıma gelecek değil ya diyerek bekledim ama yine aynı tas aynı hamam her şey utanıyorum da zaten durumdan çekine çekine bir aradım medyum salihi numara kullanılmıyor mesajıyla karşılaştım o zaman çaktım durumu bildiğiniz dolandırılmışım başta kötü düşünmek istemedim ama bir açıklaması da yok herhalde bu durumun başka, kimseye anlatamıyorum derdimi okumuş etmiş adamsın nasıl dolandırıldın derler diye öbür konu deseniz ayrı bir dert zaten bari buradan siz göründe bu Salih denilen adam her kimse daha fazla umut tacirliği yapamasın be..