Gösteriliyor:

aşk büyüsü bozan hocalar

Büyüler

Aşk Büyüsü Türleri

Bir büyünün gerçekten doğru şekilde etki etmesi için hem maddi hem de manevi dünyada farklı olayların oluşması gerekmektedir. Medyum hocalar tarafından yapılan büyü çalışmalarında nasıl etkilerin ortaya çıkacağı az çok tahmin edilebilir. Ancak kendi başına evde büyü yapmaya çalışan kişilerin bu tarz ektilerden emin olması imkansızdır. Yine aynı şekilde internette görülen, kulaktan dolma bilgiler ile elde edilen yöntemlerle büyü yapmak da mümkün değildir. İnternette aşk büyüsü çeşitleri adı altında çok sayıda yöntem yer alıyor olsa da bunların tamamı sahtedir ve gerçek büyüler yalnızca medyum hocalar tarafından yapılabilir.

Tıpkı tüm diğer büyü çeşitlerinde olduğu gibi aşk büyüsü çeşitleri de medyum hocalara kadim dönemlerden bu yana el verme yöntemi ile aktarılır. Hiçbir şekilde dışarıdan biriyle paylaşılması mümkün olmayan bu teknikler sadece medyum olmak için hayatını adamış kişilere verilir. Eğitim süreci boyunca nasıl yapılacağı ve nasıl kullanılacağı medyum hocaya öğretilir. Bu sayede medyum hocalar aşk büyüsü yapabilir.

İnternette yer alan aşk büyüsü çeşitleri ve nasıl yapılacağına dair bilgiler genellikle uydurmadır. İnsanların umutlarıyla oynamak isteyen insanlar tarafından hazırlanan bu tarz yazılar zamanınızı çalmaktan başka bir işe yaramayacaktır. Hatta bazı durumlarda aşk büyüsü olduğunu düşünerek yaptığınız çalışmalar siz ve sevdiğiniz için tehlikeli bile olabilir. Kötü niyetli kişiler insanları evde büyü yapabileceklerine inandırmakta ve bu şekilde zarar vermektedir.

Aşk büyüsü çeşitleri, diğer büyü türleri arasında en zor yapılan örnekleri içerir. İki kişinin enerjisini ayrı ayrı etkilemesi gereken bu çalışmalar mutlaka profesyonel kişiler tarafından yapılmak zorundadır. Tecrübesi olmayan bir medyum hocanın bile zaman zaman yapmaktan çekindiği, başarısız olmaktan korktuğu aşk büyüsü çeşitleri mevcuttur. Bu nedenle hiçbir büyüyü kendi kendinize yapmayı denememeniz ve işini her daim ehline bırakmanız önerilmektedir.

Siz de sayfamıza medyum ve hocalar hakkındaki şikayetlerinizi bildirmek veya daha önce gönderilen şikayetleri okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

 • masal
  Eylül 30, 2019 at 4:20 pm

  Yeni bir işte başladım çalıştığım yerde maddi sıkıntılar çıkmaya başladı şirkette hatta çok kişiyi işten çıkarttılar ama ben çıkmadım nasıl mı derseniz çünkü allah razı olsun o adamı hiç unutmayacağım eski lise hocama bu konuyu söylediğimde bana vefk yaptırmamı söylemişti rızık açma için ve ali gürses hocanın numarasını vermişti 535 590 62 75 hala ezberimde numarası hocanın hiç unutmayacağım da bu hocaya yaptırdığım vefk sayesinde herkes sıkıntıya girerken ben çok şükür kurtuldum sıkıntılı durumdan allah çok büyük arkadaşlar

 • bekir
  Şubat 23, 2020 at 4:34 am

  Medyum Orhan tek yaptığı şey göz boyamak, gerçekten ikna yeteneği çok güçlü ama Allah bir çene vermiş dedikleri cinstenmiş çünkü söylediği her şey boşa çıktı hiçbirinin de arkasında durmadı arkasında dursa o kadar mesajıma rağmen çıkıp açık açık konuşurdu herhalde diye düşünüyorum

 • Osman
  Ocak 15, 2021 at 11:08 pm

  İyi günler, ben de bir tavsiyede bulunmak istiyorum. Daha önce birkaç defa başka medyumlar hakkında şikayetlerimi yazmıştım, bu defa iyi bir medyum ile karşılaştığım için merak eden arkadaşlara öneride bulunmak istiyorum. Ali Gürses isimli bir hoca hakkında bu yazdıklarım. Yaptırdığım çalışma kısmet açma vefkiydi. İnternetteki yorumlardan buldum kendisini 05355906275 telefonundan ulaştım sonrasında genelde mail yoluyla iletişim kurduk onlara da sorunsuz döndü mail adresi de medyumalibey@gmail.com hocanın.
  Çok araştırma yaptım kime yaptıracağımla ilgili, daha önce bir sürü kişiyle çalışmıştım ama bu kişiler bana hiçbir zaman istediğim gibi ilgili yaklaşmadı. Dolandırıcı demek istemiyorum ama yaptıkları hiçbir zaman tutmadı. Bu yüzden artık kendime söz verdim ve dedim ki gerekirse aylarca araştırma yapacaksın ama doğru dürüst bir medyum bulacaksın. Çok yerden araştırdım soruşturdum, hatta çalışan kişilere mesajlar bile attım nasıl işlem yapıyor, iyi midir diye sormak için. Hepsinden istisnasız iyi yorum alınca çalışmaya karar verdim.
  Vefk geldikten bir süre sonra yine umutlarım körelmeye başladı, çünkü daha önce çok tecrübe edip hiçbirinden istediğim gibi sonuç alamayınca ister istemez korkmaya başladım. Ali hoca bana kırk güne kadar çıkabilir etki görme süresi demişti, ben bir haftada karalara bağladım, arayıp sordum, sabırlı olmamı söyledi. Dediği gibi sabırlı davrandım ben de.
  Ali hocanın dediklerini eksiksiz şekilde yaptım, vefki doğru şekilde kullandım. Sanırım yirminci gün falandı, hiç beklenmedik şekilde biriyle yolumuz kesişti. İş yerinden bir arkadaşım vesilesiyle tanıştık, aklımda hiç böyle bir şey olmamasına rağmen birbirimize ilgi duymaya başladık ve kendi aramızda söz kıymaya kadar gitti iş.
  Daha önce çok kez umudu boşa çıkmış biri olarak ilk defa bir medyum hakkında cidden güzel bir şey yazabiliyorum. İnşallah siz de benim gibi istediğinize kavuşabilirsiniz.