Gösteriliyor:

medyum yasin

Uncategorized

En İyi Medyum Yorumları ve Şikayetleri Neden Önemlidir?

En eski çağlardan beri uygulanan sayısız büyü yöntemi bulunmaktadır. Bu yöntemlerde, medyumların her zaman için başarılı olması en önemli şarttır. Medyum hocalar, yaptıkları büyülerde başarısız olup insanları mağdur etmemek adına özel gayret gösterir. Bir medyum, yaptığı tüm büyülerde ilk olarak kendisine gelen kişinin asla mağduriyet yaşamamasını ilke edinecektir. En iyi medyum yorumlarında da görebileceğiniz üzere, işinin ehli gerçek medyumlar hiçbir zaman mağduriyet yaratmamaktadır.

En iyi medyum yorumları okunduğunda, bazı medyumların diğerlerine kıyasla daha ön plana çıkmış oldukları görülebilir. Bu isimler, yaptıkları büyülerle ve etkili çalışmaları ile tanınır. Gerçek anlamda profesyonel uygulamalar yapabilen bu medyumların tüm işlerinde neredeyse her zaman başarı görülmektedir.

Medyumluk, eğitim süreci fazlasıyla zor bir meslektir. Bu mesleğe daha küçük yaştan itibaren adım atan kişiler, nefes gücü başta olmak üzere sayısız konuyu öğrenir, nesillerdir aktarılan büyü yöntemlerini kullanmaya başlar. En iyi medyum yorumlarında, insanlara yardım etmesi ile bilinen, pek çok konuda büyü yapabilen medyum hocaların her biri ciddi eğitim süreçlerinden geçmiş insanlardır. Bu eğitimler kimi zaman çok uzun yıllar sürer ve kişinin ömrünü bu işe adamasını gerektirir.

Medyumluk Eğitiminde Nefes Kontrolü Öğretilir

En iyi medyum yorumlarında, pek çok kişinin medyumların güçlü nefesinden bahsettiği görülebilmektedir. Nefes gücü oldukça önemli bir konu olduğu gibi aynı zamanda medyumların büyü yapabilmesinde temellerden bir tanesi olarak bilinmektedir.

Bir insanda var olan nefes gücü sadece doğuştan gelir. Kişi, ilerleyen yaşlarda nefes gücünü geliştiremez. Ancak, doğuştan gelen bir nefes gücü nasıl kontrol edileceği bilinmediği sürece kullanılamayacak, zaman içinde körelip yok olacaktır. Bu nedenle, medyumların eğitiminin en temelinde nefes gücünün nasıl kontrol edilebileceği, büyülerde bu etkinin nasıl kullanılacağı bulunur. En iyi medyum yorumlarında adını sıkça söyleten medyumlar bu konuda kendilerini mutlaka geliştirmiş olmak zorundadır. Aksi takdirde, değil zor bir çalışma, en kolay büyünün bile yapılması mümkün değildir.

Büyü Yapılırken Tecrübe Önemlidir

Elbette sonsuz bir dünya olan manevi alemlerde gereken tek şey güçlü bir nefese sahip olmak değildir. Bu alemlerle alakalı çalışmaların yapılabilmesinde medyumun tecrübesi de çok önemli rol oynar. Her medyum, büyü yapabilecek kadar tecrübeli olmayabilir. Böyle durumlarda, medyumlar üstat bir medyumun yanında eğitimine devam edecektir.

En iyi medyum yorumlarında, ortak nokta olarak her zaman medyumun tecrübesi ve bilgisi vurgulanmaktadır. Gerçek ve işinin ehli olan medyumlar, hem eğitim süreçlerinde hem de insanlara yardım ettikleri yıllar boyunca her konuda bilgi ve tecrübe edinmiştir. Bu kişiler, en hassas konularda bile istenen tesiri verecek büyüler yapabilmektedir.

En iyi medyum yorumları da dahil olmak üzere, sitemize sizden gelen çok sayıda yorum ve mesaj ana sayfada derlenmektedir. Okumak ve yorum yazmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

 • Aslan
  Temmuz 25, 2020 at 1:46 pm

  Ali Gürses hoca ile ilgili daha önceden söz verdiğim gibi deneyimlerimi paylaşmak istiyorum. Papaz büyüsünün 22. günü bugün. Bazı şeyler net ortaya çıkmaya başladığı için ne olduğunu ve nasıl etkiler aldığımı yazabileceğimi düşünüyorum.
  Önce konudan bahsetmek istiyorum. Evliyim, kayınpederimin çok büyük bir kumar bağımlılığı var. Bu durum bizim evliliğimizi bile etkiledi. Öyle bir bağımlılık ki açıkcası çocuklarımın bile kötü örnek alacağını düşünerek rahatsız oluyordum. Eşimle konuştuğum zaman bu durumu yanlış anlıyordu her seferinde o yüzden onunla konuşup ortak bir şey de yapamadım, çaresiz kalmıştım.
  Ali hoca ile görüşmemde telefonda yaklaşık bir saat kadar konuyla ilgili fikir alışverişi yaptık. Nasıl bir işlem yapsak, ne işe yarar gibi konuları konuştuk. En sonunda benim bu durumu hızlıca çözmek istememden dolayı papaz büyüsünü seçtik. Buradan Ali hocayı öneren arkadaşlara da çok teşekkür ediyorum, sayelerinde oldu biraz da bu sıkıntıyı çözebilmem için.
  Papaz büyüsü hızlı tutan bir çalışma olduğu bunu yapmakta karar kıldık. Söylediği gibi sadece bir haftada evime kadar geldi çalışma. Bir hafta içinde de ilk etkilerini görmeye başladım. İlk başta çok hafif etkiler görmeye başlamıştım ama sonrasında bu etkiler giderek arttı.
  Tam olarak nasıl oldu bilmiyorum ama bir gün haber aldığımızda kumar ile alakalı tüm borçlarını kapattığını ve günlerdir hiç gitmediğini söyledi. Kendisiyle de konuştuğumuzda yine aynı şeyi söyledi, bundan sonra asla elimi sürmem diye. Sanki birden bire kafasındaki her şey değişmiş gibiydi. Neden değiştin falan dediğimizde sorularımıza cevap vermiyor. Sanırım papaz büyüsünün hikmetinden böyle bir şey oldu, fazla karıştırmak ve sorgulamak da istemedim. Sonuç olarak ailecek bizi olumlu etkileyen bir sonuç aldık. Kimsenin kendi durumunu bilmeden tavsiye vermek çok hadsizlik olur ama söyleyebileceğim kadarıyla ben Ali hocanın herkese bir şekilde yardım edebilecek güçte bir insan olduğunu düşünüyorum, en azından telefon açıp istişare etmekte fayda var, oldukça iyi ve canayakın bir insan.

  • CEYLİN
   Temmuz 25, 2020 at 2:08 pm

   ASLAN BEY BENİMDE BENZER BİR SIKINTIM VAR NASIL ULAŞTINIZ KENDİSİNE

   • Aslan
    Temmuz 25, 2020 at 2:09 pm

    Mail adresi medyumalibey@gmail.com
    Numarası 0535 590 62 75 Ali hocanın umarım size de faydası olur