Gösteriliyor:

süryani büyüsü etkileri

Uncategorized

Süryani Büyüsü Yapan Hocalar

Fiziki alemde bile bir şeyler yaparken, o şeyin sonucunu ne zaman alacağımızı tam olarak bilemiyorken, manevi alemleri alakadar eden konularda, işin içerisine giren onlarca farklı gizem nedeniyle zamanlamalarda tutarlı olmamız mümkün değildir. Medyum hocalar, tam da bu nedenle hiçbir şekilde büyülerin ne zaman tutacağına dair bilgi veremez. Sadece kendi tecrübelerinden gelen tahminlerini paylaşırlar.

Süryani büyüsü uygulamalarında da aynı şekilde, büyünün ne zaman tutacağına dair bir bilgi edinilemez. Farklı uygulamalara sahip olan süryani büyüleri içerisinde, uygulanan teknik başta olmak üzere, medyum hocaların yetenekleri, büyülenen kişinin enerjisi, büyünün yapıldığı zaman ve buna benzer onlarca farklı etki, süre üzerinde değişkenlik yaratabilmektedir.

Bir medyum hoca, büyü yaptığı zaman bunun her zaman en etkili ve en hızlı şekilde işlemesini ister. Bunun için özel olarak bir takım uygulamalar yapılabileceği gibi, medyum hocalar tarafından büyüden sonra ayrıca hızlandırma çalışmaları yapılabilir. Bu tarz uygulamalar, yapılan süryani büyüsünden bağımsız olarak, isteğe bağlı olarak gerçekleştirilir. Eğer böyle bir şey yapılırsa, büyü normale kıyasla daha kısa sürede tutacaktır.

Süryani büyüsünün ne zaman etki edeceği ile ilgili tahmini bir süre vermek bile oldukça zordur. Büyünün çok değişkene sahip olması, bu tahminlerin sadece medyum hoca tarafından yapılabilmesini sağlamaktadır. Ancak, büyünün etkisinin, büyü yapıldıktan sonra ilk andan itibaren az da olsa başladığı söylenebilir.

Süryani büyüsünün bağlama gibi işlemler için daha hızlı etki ettiği bilinen alternatifleri bulunmaktadır. Örneğin, bir bağlama işleminde papaz büyüsü veya canbar büyüsü tercih edildiğinde, çok daha güçlü bir enerji yaratılacağı için, etki süresi de kısalacaktır. Ancak, yine süryani büyüsünde olduğu gibi, bu büyülerde de tam olarak ne zaman etki edeceğini bilmek mümkün değildir.

Siz de sayfamıza medyum ve hocalar hakkındaki şikayetlerinizi bildirmek veya daha önce gönderilen şikayetleri okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

 • üzgün
  Şubat 17, 2019 at 7:19 am

  Benim ailem sevdigimle evlenemem izin vermiyor babasi hapiste diye ama sevdigim isinde gucu iyi biri. İnstagramda vefkname ile gorustum 7 gece ben tilsim yakicam sonra 11 gece dua ediceksin dedi. 7 geceye geldik ariyorim msj atiyorum dm den yaziyordum donus yapmadi. Medyumilim havasi buldum bu sefer ücretsiz yapiyorum bu isler ucretli olur mu dedigi icin malzeme ücreti istedi gonderdim. 1 hafta bekledim degisen birsey yok aradim durumu anlattim tmm ben ikna icin okuca ama nakide sıkıştım bana biraz daha gonderir misin dedi. Artik hayal kırıklığına ugramaktan biktim yaninda giden paramda cabasi. Ne olur duzgun bir medyum onerin.

  • Hasan
   Mart 27, 2020 at 2:05 pm

   Kardeşim ali gürses var araştır biraz benim de ağzım çok yandı kim bu bahsettiğim adam?

   • Sakine
    Nisan 15, 2022 at 6:55 am

    Ali gürsesin tel bana atarmısın benimde çok sıkıntım var.

 • Mercan
  Eylül 20, 2019 at 1:32 am

  Yurtdisinda yasayan birisi olarak medyum bulmakta zorlaniyorsaniz size tek tavsiyem ali gurses hoca olur kendisiyle sanırım uc defa falan calistik ucundede hicbir problemimiz olmadi en son calismamdan bahsetmem gerekirse bir arkadasimizin oglu icin kismet acma buyusu yaptirdim papaz buyusu yontemiyle yapilan calismadan bir haftada sonuc aldik kismet kendisi ayagina kadar geldi hemde hic beklemedigimiz bi anda oldu tum bunları isini yapan medyum cok farkli gercekten hepsinden ote yurtdisindayiz diye digerleri gibi kaziklama pesinde degil isi neyse onu yapan guvenilir bir hoca telefonu +90 535 590 62 75

 • İsimsiz
  Ocak 23, 2020 at 8:51 am

  Sakın bu medyum hafize sahtekarina güvenmeyin medyum felan değil işi gücü paranızı almak sonra defolmak elinden hiç bir sey gelmiyor benim canım yandı sizinde yanmasın

 • ilker
  Mart 23, 2020 at 4:33 am

  Merhabalar ben yeni evli sayılırım ve eşimle aramızda evlendiğimizden beri bir sıcaklık sevgi oluşmadı görücü usülü evlenmiştik zaten zamanla olur diye düşündüm ama bir değişiklik olmadı dışarıya saracak iyice sonra önünü alamayacağım diye korkarak medyum emele yazdım çok anaç davranmıştı ama arkası gelmedi çünkü ben bir değişiklik olmadığını söylediğimde benimle ilgili bir durumsa eğer yaptığının işe yaramamış olabileceğini söyledi hatta beni eksik bilgi verdiğini zamanımı aldığımı söyleyerek azarladı neredeyse yeniden bir şey yapacağını söyledi tekrar kabul ettim ama yine eşim eve barka sığmamaya devam etti bu seferde ben yapacağımı yaptım sen kendi elinle benim işimi bozuyorsun mani oluyorsun dedi gerçekten ben böyle iş görmedim o an psikolojim çok zayıftı sanırım ne dese kabullenip ağlayacak duruma geliyordum resmen aradan aylar geçince haklılığımı anladım kadın o kadar etki yaratmış üzerimde benim durumum değişmedi ama bir de benim gibi olanlar bu kadına umut bağlayıp iyice kendini üzmesin diyerek yazıyorum çok çirkef bir kadın medyum Emel

 • Hasan
  Mart 27, 2020 at 2:04 pm

  Kendisini medyum cevat diye tanıtan sözde türkiyenin en iyi medyumu tam bir şarlatan sın haram zehir zıkkım olsun o para sana arkadaşlar sakın bu herife güvenmeyin.

  • Ayşe
   Mayıs 4, 2020 at 6:35 am

   Merhaba bende şuan medyum cevat diye biriyle iletişimdeyim. Cevat göksel acaba sizinkiyle aynımı

  • Ali ekber
   Ekim 2, 2020 at 12:32 am

   Cevat bey antalyada yasayanmi

 • İsa
  Mayıs 24, 2020 at 12:08 am

  Arkadaşlar güvelir medyum varmı daha önce sonuç alan varsa yazarsa sevinirim