Gösteriliyor:

gerçek medyum arıyorum

Uncategorized

Sahte Medyum Hocaları Nasıl Anlarız?

Gerçek ve güvenilir medyumlar, insanlara başta şifa dağıtmak olmak üzere onların hayatlarına çok güzel dokunuşlar yapar. İnsanların zorlu durumlarında onlara yardımcı olan, hayatlarını idame ettirmeleri konusunda her zaman en iyi seçenekleri gösteren medyumlar arasında sahte medyum hocalar da bulunmaktadır.

Sahte medyumlar, medyumların sahip oldukları vasıflardan tamamen uzak olan kişilerdir. Onlar;

 • İnsanların medyumluğa olan inancından faydalanırlar.
 • İnsanların iyi niyetlerini suiistimal ederler.
 • Kişilerin duyguları ile oynarlar.
 • Kişilerin olmayacak işlerden beklenti elde etmelerini sağlarlar.
 • Danışanlarının hayat felsefesini değiştirirler onları karamsarlığı sürüklerler.

Bunun gibi farklı ayrıntıların insan üzerinde ortaya çıkmasını sağlayan medyumlar, sizlere her daim en iyi şekilde hizmet vermek için kolları sıvamışlardır. Elbette burada güvenilir olan medyumların önceliği bulunmaktadır.

Sahte Medyum Hocalar ve Onlardan Korunma Yolları

Bir kişinin güvenilir mi yoksa sahte mi olduğunu anlamak için onu iyi bir şekilde analiz etmek gerekir. Bu analizlerde ayrıca onun hakkında bilgi toplamakta söz konusu olacaktır. Zira insanlar medyumlar ile birlikte iyi bir şekilde çalışma yapabilirler ancak onların içerisinde bulunan güvenilir olanları araştırmak gerekir.

Sahte hocalardan korunmak ve güvenilir olanlarına ulaşmak için yaptığınız araştırmalar sonrasında ulaşacağınız medyumda şunları yapmalısınız:

 • Medyumun karşısında iyi bir şekilde gözlem yapmalısınız.
 • Medyumun yeteneklerini kontrol etmeli ve onda farklı bir şeyler aramalısınız.
 • Gerçek bir medyumun karşısında içinizde farklı bir şeyler hissedersiniz.
 • Medyum sizleri karşısına çıktığınız ilk anda şaşırtır ve kimsenin bilmediği bazı şeyleri söyleyebilir.

Bunun gibi farklı şeyler güvenilir olan medyumlar ile birlikte yaşanır. Burada sizlerin yapması gereken şey karşınızdaki medyumu araştırmak ve onun sahte medyum hocalar arasında olmadığını gözlemektir.

Sahte Medyumlar ve Gerçek Medyumlar Nasıl Ayırt Edilir?

Bir medyumun gerçek mi yoksa sahte mi olduğunu anlamak aslında son derece kolaydır. Bunun için yapılması gereken şey şu konulara özel bir iltimas göstermektir.

 • Sahte hocalar maddi olarak menfaat beklerler. Konuyu bir şekilde paraya getirirler. Onların tek istedikleri şey daha fazla paradır.
 • Gerçek olmayan medyumların geçmişi gayet sıradandır. Bir sürü sabıka kayıtları da olabilir. Dolandırıcılık üzerine daha önce işler yapmış dahi olabilirler.
 • Sahte medyumlar sizlere gerçek olan hiçbir şey söyleyemezler. Onlar gelecekte olması zaten muhtemel olan şeylerin iki tarafını da söylerler. Yani her türlü size doğru bilgi vermiş olmayı isterler.

Bunun gibi bilindik konular sahte medyum hocalar tarafından en çok dikkat edilen şeylerden bir tanesidir. Burada yapılması gereken şey medyumlar hakkında gerçekten bilgi sahibi olmak ve onlarla birlikte güvenilir bir şekilde büyü uygulamaları yapmaktır. Bunun için de gerçek medyumlara ulaşmak gerekir.

Sitemize sizlerden pek çok farklı yorum gelmekte ve yapılmaktadır. Yapılan yorumlar göz önüne alındığında güvenilir olan medyumlara ulaşmak mümkün hale gelir. Sizler de yorumlara bakmak isterseniz eğer buraya tıklayabilirsiniz.