Gösteriliyor:

pasinler medyum hocalar

Uncategorized

Erzurum Büyü Bozan Hocalar- Erzurum’daki Medyumlar

Tarihin her döneminde aynı ilgiyi gören medyumluk mesleği, insanların yaşantısında çoğu zaman büyük değişimlere yol açar. Bazen bir gücün etkisi altında olabiliriz ancak, bunu fark etmeyebiliriz. Böyle durumlarda güvenilir, gerçek medyum hocaların tavsiyelerine ihtiyaç duyabiliriz. Günümüzde Erzurum büyü bozan hocalar ve diğer tüm hocalar ile ilgili yorum ve şikayetler yol göstericidir. İsmini duyduğunuz gerçek medyumlar sayesinde manevi sıkıntılarınızdan kurtulabilirsiniz. Medyumlar, kadim bilgileri öğrenmek ve enerjileri anlamak için çok önemli bir eğitim sürecinden geçer. Bir medyumun eğitimindeki en temel unsur, manevi alemlere ait ilimlere sahip olmaktır. Bu ilimler sayesinde, tüm duaların ve surelerin önemini anlar ve yerinde olacak şekilde uygular. Yapılacak her bir çalışmada bu ilimlerin ışığıyla yol alır. Erzurum büyü bozan hocalar da tüm diğer hocalar gibi tecrübeleri ve ilimlerini kullanır. Gerçek bir medyum hoca sizi hiçbir şekilde mağdur etmeden gerek gördüğü çalışmaları yapar. Gerçek bir hoca olma yolunda bilgi ve eğitim tek başına yeterli olmaz. Aynı zamanda bu kişilerin doğuştan gelen güçlü bir nefes gücüne sahip olmaları gerekir. Gerçek medyum hocaların her biri doğuştan gelen nefes güçlerine göre değerlendirilir ve bu doğrultuda eğitilir. Nefesi yetersiz olan bir kişinin medyum olması çok zordur. Peki, bir medyumun sahte olduğunu nasıl anlarız?

Medyum Hocanın Sahte Olduğunu Nasıl Anlarız?

Erzurum büyü bozan hocalar için arama yapan kişiler sahte bir medyum hoca ile karşılaşmaktan çok korkar. Sahte hocayı anlamak maalesef hiç kolay değildir. İnsanların umutlarını kırmaktan, vaatlerde bulunmaktan hiç çekinmeyen bu kişiler, karşılarındaki kişileri gerçek medyum olduklarına inandırabilir. Aynı zamanda son yıllarda sahte medyum hocaların çoğalmasıyla birlikte medyumluk ilmine karşı da güvensizlik oluşmuştur. Hocaları araştırmak keyfi değil tamamen mecburidir. Sahte medyum hocalar sizi süslü cümleleri ile etkisi altına alır. Tüm derdi sizden para koparmak olan ve yaptığı işlemler hiçbir zaman sonuç vermeyen oldukça başarısız kişilerdir. Bir medyumun yetenekleri doğuştan geldiği için sonradan yetenek kazandım diyen bir kişi kesinlikle yalan söylüyordur. Erzurum büyü bozan hocalar içinde de maalesef sahte medyum hocalara denk gelebilirsiniz. Gerçek bir hoca arayan kişiler ilk olarak internete bakar. İnternet üzerinden kendi reklamını yapan, gerçek hocalardan tamamen uzak sadece kendini anlatan kişilerden mutlaka uzak durulmalıdır. Bu kişiler sizi kandırmak için her yolu denemekten hiç çekinmez. İnternetteki platformları ziyaret ederken mutlaka içeriklerini dikkatli incelemelisiniz.  İnternet aracılığı ile Erzurum’da medyum hoca arayan kişiler hızlı bir şekilde sonuç alabilir ancak gerçek medyumların sayısı her geçen gün azalmaktadır.

Sitemizde sizden gelen medyum hoca yorum ve şikayetlerine yer veriyoruz. Medyum hoca yorum ve şikayetlerini okumak ve kendiniz de yorum yazmak için buraya tıklayabilirsiniz.