Gösteriliyor:

medyum adem hoca

Medyumlar

Sahtekar ve Dolandırıcı Medyumlar Listesi

İnternet ortamındaki sahtekar ve dolandırıcı medyumları ifşa etmek için kurduğumuz sayfamıza hoşgeldiniz.

Sahte medyum hocalar neredeyse her alanda kendilerini gerçekten medyumluk yapan ve insanlara yardımcı olan kişilere kıyasla ön plana çıkarmayı başarıyor. Özellikle renkli tanıtımlar, sahte sayfalar ve çok daha fazlasıyla insanları tuzaklarına düşürmeyi başaran bu dolandırıcılar, hem maddi hem de manevi açıdan geri dönüşü olmayan zararlara neden oluyor.

Dolandırıcı medyum hocaların kullandığı pek çok yöntem bulunuyor. En başta sosyal medyanın gücünden yararlanan bu dolandırıcılar, Facebook gibi platformlarda farklı isimlerle sayfalar ve profiller açmakta. Her birini gerçek gibi göstererek, pek çok kişiyi mağdur edecek biçimde yorumlar yaparak, kendilerini gerçekten medyumluk yapıyor gibi göstermekteler.

Dolandırıcı medyum hocaların özellikle Facebook üzerinde yaptıkları bu çalışmalar, gerçekten bir medyum hocaya ihtiyacı olan ve zor durumdaki insanları kolayca kandırmakta. İnsanlar manevi açıdan bir arayış içinde olmalarından dolayı bu kişilere hemen inanarak ağlarına düşmektedir. Bir kez kendinizi kaptırdıktan sonraysa, her seferinde istediğinizin gerçekleşeceğini ancak daha fazla para ödemeniz gerektiğini söyleyen dolandırıcı medyumlar, ödeme gücünüz kalmayana kadar devam etmekte.

Medyumluk işi her zaman bilgi gerektirir. Aynı zamanda nesillerden beri aktarılan gizli çalışmaları bünyesinde barındırır. Herkes medyum olamayacağı gibi, medyum olduğunu söyleyen, bilgisi yeterli gelmeyen kişiler de gerçek medyum olarak sayılmamalıdır. Gerçek bir medyum hoca, her zaman çalışma yaptığı kişiyi düşünür. Çalışmalarını tamamen bu nitelikte hazırlar, kişilerin yapmaları gerekenleri net şekilde aktarır. Ne beklemeleri gerektiğini ve neyin yapılamayacağını dürüst olarak belirtir. Bu doğrultuda, gerçek medyum hocalar her zaman kendilerini ön plana çıkarır.

Medyum hocanın gerçek olup olmadığını anlamak için en doğru yol diğer insanların tecrübelerini değerlendirmektir. Medyumlar konusunda deneyim sahibi kişilerin yorumları dolandırıcılar ve gerçek hocaları birbirinden ayıracak, gerçekleri parlatırken dolandırıcıları yerecektir. Bu nedenle, ne kadar acil ihtiyacınız olsa da, ne kadar umutsuz olsanız da mutlaka iyi araştırmanız ve medyumlar hakkında yapılan yorumları incelemeniz gerekiyor. Bu boşluğu doldurmak için kurduğumuz sayfamızda siz de daha önce yorum yapan insanların yorumlarını okuyabilir, kendi yorumlarınızı paylaşabilirsiniz.

Siz de sayfamıza şikayetinizi bildirmek için aşağıdaki yorum formunu kullanabilirsiniz.

 • Dursun
  Nisan 6, 2018 at 1:33 pm

  Medyumluk konusunda meydanda çok sahtekar olduğunu biliyordum ama ilk kez birilerinin bu kadar büyük dolandırıcılık yaptığına şahit oldum. Medyum Erdoğan hem annemi hem de beni kandırmayı başardı. İkimize de ayrı büyü yapıldığını söyledi, ikimizden de 500er lira para aldı. Sonra tabi ortadan kayboldu, klasik dolandırıcı taktiğiyle!

  • İsimsiz
   Mayıs 9, 2019 at 1:50 pm

   Medyum sadık hakkında olumsuz yorumla karşılaşmadım güvendim para gönderdim işlem yaptırmak için paramı aldıktan sonra telefonlarıma cevap vermez oldu sakın benim düştüğüm tuzağa düşmeyin Medyum sadık ‘a güvenmeyin

   • ozge
    Haziran 22, 2019 at 11:03 am

    lütfen numarasını paylaşın bende sanırım aynı kişinin tuzağına düştüm

    • Ada
     Ocak 4, 2020 at 12:58 am

     Numarasını paylaşır mısınız lütfen

   • Ayşe
    Eylül 21, 2021 at 4:19 pm

    Allah cezasını versin medyum onur beni kandırdı 1200tl bankaya yatırdım sonrasında telefonlara cevap vermedi

  • Metin
   Kasım 26, 2020 at 9:31 pm

   Medyum adem ufuk hoca şarlatandır

 • Anonim
  Nisan 6, 2018 at 1:39 pm

  Ali hoca ile 5-6 sene önce arkadaş tavsiyesiyle yaptırdığım bakım ile tanıştık o günden bu yana hem ben hem çevremden birçok kez iletişime geçip çeşitli uygulamalar talep ettik ve hepsinde aynı özen ve özveriyle elinden geleni yaptı. Kiminde beklediğimizden çok daha güzel sonuçlar aldık kiminde sonuç aldık ama istediğimiz kadar olmadı ama öyle bir durumda bile her zaman destek olup etkiyi artırmak için yine elinden geleni yaptı. Kimi zaman yoğunluktan dolayı işlem kabul etmediği zamanlar da oldu ama o dönemde bile ücret almadan tavsiyeleri ve yönlendirmeleriyle bize çok faydası dokundu. Kendisini bu süreçte hiç görmedim hep telefon ve mail yoluyla iletişim kurduk ama benim için çevremdeki birçok insandan daha güvenilirdir. Özellikle medyum hoca ararken mağdur edilen o kadar çok insan görüyorum ki para kolay kazanılmıyor arkadaşlar hiç mi araştırmıyorsunuz? Ali bey umarım daha uzun yıllar çalışma yapmaya devam ederek bizlere destek olur yol gösterir. Soranlar için 0535 590 62 75 telefonu.

  • Vedo
   Eylül 10, 2021 at 6:54 am

   Sizinle konuşmak isterim mümkünmu

 • SERKAN
  Nisan 6, 2018 at 1:41 pm

  RAHMAN ADINDA BİR DOLANDIRICI HOCA HERKESİ KANDIRIYOR BEN DAHİL HERKES BU ŞARLATANIN AĞINA DÜŞTÜK! SAKIN BU TİPE İNANMAYIN! DEDİĞİ HER LAF HİKAYE UYDURMA!

  • çigdem
   Ocak 20, 2019 at 3:07 pm

   Merhaba arkadaşlar bende medyum mehdi mehdi tarafından dolandırıldım bende 750 tl bir kaç gün sonra tekrar para istedi bende güvenip vermedim bu sahtekar dolandırıcıyı inanmayın deyim çünkü ilk anlaştığımız fiyatın üzerine çıkıyor

  • Zeynel
   Mart 31, 2021 at 11:33 am

   Abdurrahman mi. Evet dolandırıcı kendisi

  • Ahmet
   Mayıs 27, 2021 at 12:33 am

   Rahman benide dolandirdi haram olsun aldigi para

 • Ufuk
  Nisan 6, 2018 at 1:41 pm

  Arkadaşlar merhaba, Zeynel Eroğlu aslında bahsedildiği gibi astroloji vesaire bilmiyor. Yıldızname falı baktırmak istediğimizde resmen dalga geçer gibi, uydurma bir fal vererek bizi kandırdı. Başından savdı. Heryere çıkıyor ben iyiyim şöyleyim böyleyim diye ama yok! Tamamen boşluk…

  • Aslı
   Mart 30, 2019 at 1:36 pm

   Gerçekten yalancının teki.Bir halt bildiği yok.

  • Merit
   Temmuz 31, 2019 at 7:30 am

   Aynen öyle , 7 veya 8 yıl önce benide 2 yıl oyaladı önce ikibin TL sövüşledi , gerçektende hiç bir şey bilmiyor , fallarıda hanımına baktırıyordu , kurşun döktürüyordu kesinlikle güvenmeyiniz , gitmeyiniz , o meşhur internetteki web sitelerini de sanat okulu bilgisayar bölümü stajyer öğrencilerine hazırlatıyordu !!

   • Yasemin
    Ocak 1, 2020 at 4:17 pm

    Zihni hoca sahtekar benimde 500yuromu aldi ve bidaha tele cikmadi dikatli olun arkadaslar

    • anonim
     Nisan 25, 2020 at 1:18 pm

     Arkadaşlar medyum ibrahim ve medyum halil aynı kişi ve dolandırıcının ta kendisi asla itibar etmeyiniz asla

 • Esmen
  Nisan 6, 2018 at 1:42 pm

  mesut hocaya ulasamiyorum! telefonlari ya mesgul ya ulasilamiyor hicbir sekilde parasini gonderdikten sonra gorusemedik adamla! ne kadar ahlaksiz ne kadar serefsizse utancindan telefonlara cikmiyor sakin bisey yaptirmayin buna!

 • Erkan
  Nisan 6, 2018 at 1:42 pm

  Medyum Muhabbetin fiziki ofisi olduğu yalanına kanmayın. Sitesine girdik adres vermiş ama gittiğimizde kimseyi bulamadık. Öyle bir adres bile yok. Resmen ucuz atlattık dolandırılmaktan son anda kurtulduk. Bana kalırsa bu gibi tipleri hapse atmak lazım ama adalet işlemiyor işte!

 • Can
  Nisan 6, 2018 at 1:42 pm

  Hayırlı günler diliyorum. Daha önceden aşk büyüsü için Orhan ve Cüneyt hocalarla çalıştım. Memnun kalmadım. İade de istemedim belki gerçekten büyü yapmışlardır, tutmamıştır diyerek. Vebali onların boynuna.
  Bugüne kadar memnun kaldığım tek isim Ali hoca oldu. medyumali.com dan ulaştım kendisine. Birkaç kere gece hoş olmayan saatlerde bile aradığımda Ali hocam sabırla derdimi dinlendi. Yaptığı büyü kısa sürede tuttuğu gibi gayet iyi bir dost kazandım. Ali Gürses hocaya buradan teşekkür ediyorum. Mesajım inşallah yayınlanır ve hoca arayan kardeşlerime de rehber olur.

  • Ayse
   Mart 3, 2019 at 11:27 pm

   Ne işlemi yaptırdıniz ali hocaya

  • Arzu
   Şubat 9, 2020 at 2:02 pm

   Selamlar,
   Ben de Ali hoca ile irtibat kurdum ücreti yolladım siz takribi olarak ne zaman vefki aldınız ?
   Ve elinize geçene kadar irtibat kurabilirsiniz mı ?

   • Lale
    Temmuz 28, 2020 at 10:44 pm

    İşleminizin sonucu nedir

   • Hacer
    Kasım 5, 2020 at 1:20 pm

    Merhabalar Arzu hanım. İşleminiz tuttu mu acaba ?

   • Leyla
    Aralık 9, 2020 at 2:31 am

    Arzu ali gurses hocaya yaptırdığın işlemin sonucunu aldinizmi

    • Arzu
     Ocak 8, 2021 at 5:15 am

     Evet 1 hafta içinde geldi ortalama vefk bana içiniz rahat olsun ve heyecan yapmayın Ali hoca zaten her şeyi aşama aşama iletiyor siz yazmadan talimatı da kargo geldiği gün yolladı verdiği zaman diliminde de sonuç aldım ve benim için imkansız olarak düşündüğüm bir konuda. Allah razı olsun kendisinden…

   • Eda
    Şubat 21, 2022 at 5:45 pm

    Mrb siz sonuç aldinizmi ali hocadan

    • secil
     Temmuz 3, 2022 at 7:56 pm

     evet için rahat olsun ali gürses güvenilir zaten en az 10 senedir telefonu her şeyi aynı

  • Mine
   Şubat 26, 2020 at 10:51 am

   Ben cok kez dolandırıldım hakikatli bir medyum arıyorum yaptığınız yorum dikkatimi çekti lütfen yardımcı olurmusunuz gercekten sonuç aldınız mı çavap yazın lütfen

  • Berrin
   Mart 21, 2020 at 7:13 pm

   Merhaba kardeşim ne işlemi yaptırdınız Ali hocaya

   • Can
    Nisan 28, 2020 at 6:28 pm

    Papaz büyüsü yaptırdım en hızlısı bu olduğu için çünkü kaybedecek vaktim yoktu benimde yapmam gereken uygulamalar vardı ama talimatı iletiyor zaten kendisi herhalde 7-8 gün içinde elime geçmiştir gönderdiği kargo süre 1-21 gün demesine rağmen ben daha ilk haftadan etkilerini gördüm ama süre dolana kadar devam ettik tabi bu arada ben bu yorumu yazalı belki 4-5 sene olmuştur mesajlarınızı şans eseri şimdi gördüm:) çalışma çok etkili oldu şu an hala etkisi sürüyor dediğim gibi herhalde 2015’ti yaptırmıştım güvenebilirsiniz Ali hocaya içiniz rahat olsun…

    • Kara
     Haziran 2, 2020 at 10:54 pm

     Ali Gürses hocamı bende bu gün başladım geri getirme inş iyi olur arkadaşlar

    • No name
     Mart 23, 2021 at 12:05 pm

     gercekten guvebilcegim medyum ariyorum yardimci olun lutfen dolandirilmaktan biktim

  • Kara
   Mayıs 31, 2020 at 9:50 pm

   İyi geceler kardeşim ali gürses iyi bir hocamı yazarsan sevinirim

  • Mehmet ali
   Eylül 22, 2020 at 4:30 pm

   Bu hocanın numarası varmı kardedim

  • Armila
   Ekim 12, 2020 at 11:30 pm

   Bana ali hocanin numarasini verebilirmisiniz

   • Can
    Ekim 26, 2020 at 2:05 am

    0535 590 62 75

 • ESMA
  Nisan 6, 2018 at 1:43 pm

  baglama buyusu yaparken nasıl oluyor da benden altın istiyor anlamıyorum!!!! bahtiyar adında bir medyum bozuntusu öyle saçmalıklar yapıyorki aklınız hayaliniz durur! bizim paramızı aldığı yetmemiş gibi bağlama büyüsü yapılacak kişiden altın istiyor pes doğrusu! tutmadı büyüsü ayrıca!

 • uzeyir
  Nisan 6, 2018 at 1:43 pm

  Hakan Büyük adında bir medyum hoca ile çalışmaya başladık. Normalde hiçbir medyuma güvenmem ama bu adama nedense içim ısınmıştı. İçim ısındıkça dediği her işi yapar oldum. En sonunda adam benden 4000 lira para istedi. Başta gönderdiğim 2000’in üstüne 4000 isteyince o güven yerle bir oldu tabi araştırmaya koyuldum. Baktım adam herkese aynı numarayı çekiyormuş! Herkesi hafif hafif alıştırıp ağına düşürüp binlerce lira cukkalıyormuş!

 • CEMAL
  Nisan 6, 2018 at 1:43 pm

  Arkadaşlar medyum şule den uzak durun bakım için para gönderdim günlerdir dönmediği gibi telefonlarımı da açmıyor

 • Kurtuluş
  Nisan 6, 2018 at 1:44 pm

  Sakin Doğru ismine kanıp da bir TL bile para yollamayın. Sadece dolandıurıyor. Tek yaptığı para istemek. Telefonu parayla açıyor parayla kapatıyor. Büyü yapıyor mu yapmıyor mu bilmiyorum ama yaptıysa da tutmuyor!

 • CANER
  Nisan 6, 2018 at 1:44 pm

  DOSTLAR MEDYUM ERDOĞAN HAKKINDA SÖYLENENLER DOĞRU MUDUR?!?! BEN BİR AYDIR VEFK BEKLİYORUM GELMEDİ TELEFONLARDA HEP MEŞGUL AMA KÖTÜ DÜŞÜNMEMİŞTİM?!

 • Katip
  Nisan 6, 2018 at 1:44 pm

  Kimsenin kimseye bir gram yardım etmediği şu dünyada bana rızık konusunda büyük yardımları olan Ali Gürses hocayı burada herkese anlatmak boynumun borcudur. Kimse darılmasın gücenmesin, herkes çok bencil, herkes kendi işi görüldüğü zaman unutuyor paylaşmıyor osnra Ali hoca gibi isimler dolandırıcıların arasında kaynıyor. 0535 590 62 75 numarası ali hocanın… Arayın derdinizi anlatın dediğimi anlayacaksınız. Diğerlerinin aksine telefonu para isteyerek açmıyor zor durumdaysanız anlayış gösteriyor her şeyiyle iyi bir insan… Bunu buraya yazmamdaki tek sebebim ali hocamın adının duyulmasını istemem. Dolandırıcılar bile isim yaparken bu insanların zorda kalması yazıktır. Maili de medyumalibey@gmail.com kendisinin. İnternette adını kullanan sahtekarlar da olduğu için özellikle belirtme ihtiyacı duydum.

  • Merve
   Şubat 14, 2019 at 9:08 pm

   Medyum ali gürses yaptığınz şey tuttu mu ve dolandırıcı değil dimi

   • Destan
    Aralık 21, 2019 at 6:01 pm

    MERHABA İŞLEM YAPTIRDINIZMI CEVAP VERİRSENİZ MEMNUN OLURUM

  • Bahar
   Şubat 21, 2019 at 11:17 pm

   Hangi işlem yaptırdınız olumlu sonuç alındı mı

   • Katip
    Ekim 26, 2020 at 2:03 am

    Ben rızık açma kısmet açma konusunda çalışma yaptırdım güvenebilirsiniz Ali hocaya içiniz rahat olsun…

    • Kader
     Nisan 7, 2022 at 2:09 pm

     Ali hoca güvenilir mi

  • Asli
   Mayıs 7, 2019 at 2:50 pm

   Merhaba gercekten zor durumdayım bu hoca umarim iyi biridir sevdigim adamla ayrildim onun bana geri donmesini istiyorum

   • Suna
    Haziran 22, 2020 at 6:42 pm

    Aslı hanım siz yaptırdınız mı bi işlem

 • enis
  Nisan 6, 2018 at 1:45 pm

  Tara hocaya vefk yazdırdık ama üç aydır vefkimiz gelmedi! Şikayetçiyim kendisinden! Bana ulaşmasını rica ediyorum hem de acilen! Yoksa her yerde bu yaptığını anlatacağım!

 • Ertu
  Nisan 6, 2018 at 1:45 pm

  Teşkilatlanmış Medyum Şenol ve ekibi her sitedeki yorumları sildiriyor. Çok medyum yorum sitesi var, orada insanlara dolandırcııları ifşa edelim diyorum ama Şenol ve arkadaşları hep şikayet ederek bunları sildiriyor! İnşallah bu site de onların değildir! Şenol denen dolandırıcı şebekesine 1000 lira para kaptırdım. Başta bana üç günde teslim muska yazacaktı, teslim süresi bir aya çıktı ses etmekdik ama 5 ay nedir! sonrasında zaten telefonlar engellendi numaralar değişti klasik dolandırıcılığa döndü iş!

 • Ahmet
  Nisan 6, 2018 at 1:45 pm

  Hayatımı baştan aşağı değiştiren Deniz adındaki medyuma teşekkürler! Bana resmen büyük ders verdin DOLANDIRICI MEDYUM DENİZ! Senin sayende insanların para için her şeyi yapabileceklerini öğrendim! Kalpazanlığın bu kadar kolay olduğunu gördüm! Hadi benim durumum vardı 1500 lira kaptırmamı ders olarak görüyorum ama zor durumdaki insanlardan aldığın binlerce liranın hesabını ahirette nasıl vereceksin acaba!

  • Selim
   Ocak 9, 2022 at 1:45 pm

   Selam arkadaşlar. Medyum. Denizhan dolandırıcı dir. Tatlı diline kanmayın 22 bin TL mi yedi şerefsiz benden uyarı. İnanmayan denesin

 • Mustafa
  Nisan 6, 2018 at 1:46 pm

  Ben büyü konusunda çok karşı bir insanım bunun yerine vefk gibi islami çalışmalara yöneliyorum. Ali hoca ile vefk vasıtasıyla tanıştım. Aslında biraz farklı oldu. Kardeşim çok meraklıdır. Ali Gürses hakkında yapılan yorumları görünce aramış, geleceği gösteren bir şeyler istemiş, Ali hoca bunu kabul etmemiş, böyle birşeyin mümkün olmnayacağını söylemiş. Sonra tabi kardeşim başka birini arayıp dolandırıldı ama bunları öğrenince benim Ali hocaya olan güvenim geldi. Aradım konuştum derdimi anlattım. Evlilik için vesile olacak bir vefk talep ettim. Kendisi bir haftada hazırladı yolladı, 1 sene geçti mutluyum huzurluyum yuvam var ve Ali hoca hala arıyor hal hatır soruyor, bizim için dua ediyor. Böyle de geniş yürekli bir insan. Tavsiye ediyorum, güvenebilirsiniz. Medyumali.com sitesiydi yanlış hatırlamıyorsam, orada numarası falan yazıyor.

  • Mine
   Aralık 4, 2018 at 7:19 pm

   Ali hocanin numarasini gonderebilirmisiniz yazabilirmisiniz ben nisanlimdan ayrildim 1 hafta oldu ailelerimiz cok mutsuz bende mutsuzum

  • Zuzu
   Mart 14, 2019 at 5:42 pm

   Gercekmi bu soyledıklerınız bende dusunuyorum yaptırmayı

  • olcay
   Temmuz 5, 2020 at 10:20 am

   numrası ali gürses 05355906275 mi

   • Mustafa
    Temmuz 3, 2022 at 7:56 pm

    Evet

 • Hasan
  Nisan 6, 2018 at 1:46 pm

  İyi sabahlar,

  İnsanların duygularıyla oynayan ve her şeyi çözülecekmiş gibi gösterip aslında hiçbir şey yapamayan bir medyumu burada afişe etmek istiyorum. Keşke yorumlara fotoğraf eklenebiliyor olsaydı ve yazışmalarımızı gösterebilseydim.

  İsmi Medyum Anna ancak daha farklı isimler de kullanıyor. Bir gün Anna oluyor bir gün Medyum Emel oluyor. Ne olduğu belirsiz.
  Biz büyü yaptırmak için konuştuk, tutmazsa üç kez yeniden deneriz olmazsa paranızı iade ederiz dedi. Buna güvenerek tamam dedik ve parasını hemen yolladık. Mesele para değil, kaybettiğimiz vakit ve tutacak diye beklerken geçirdiğimiz psikoloji moralimizi bozan.

  Büyü tabi ilk seferde tutmadı. Sonra aradık, başta konuştuğumuz, yazıştığımız gibi yapalım, tekrar deneyelim dedik. Yine para istedi. Para gönderemeyeceğimizi, böyle konuşmadığımızı söyledik. Hiçbir şey demedi, telefonu yüzümüze kapattı ve engelledi. Allah’a havale ederek bıraktık. İnşallah başkaları bu tuzaklara düşmez ve bizim yaşadığımız sıkıntıları yaşamaz.

 • Umut
  Nisan 6, 2018 at 1:46 pm

  Ben daha önce de Ali Hoca ile çalışmaya başladığımızı belirtmiştim. Artık sonuçtan emin olduğumdan bu satırları yazabilirim.

  Öncelikle kendimi tanıtayım ben gençlik dönemlerimden beri yeni bir iş arayışındaydım. İki tane üniversite bitirmeme rağmen neredeyse hiç iş bulamıyordum. Mesleğim dışındaki işler ile ilgilenmek zorunda kalıyor, sürekli insanların kaprislerini çekmekten başka bir şey yapmıyordum. Daha güzel işlere girmek, daha çok para kazanmak istiyordum. Ama nereye gitsem bir süre sonra ayrılmak zorunda kalıyordum. Hiçbir zaman hak ettiğim parayı kazanamadım. Artık ailemin de üzerimde çok baskısı olmaya başladı. Beni başkaları ile kıyaslıyorlardı. Ne yapacağımı bilemiyordum. İnternette küçük bir gezinti yaparak işlerimi nasıl düzene sokabileceğimi araştırmaya başladım. Tüm araştırdıklarım neredeyse psikologlara çıkıyordu. Sürekli insanlar özgüvenimin olmadığını bu nedenle bir işte çok fazla kalamadığımı söylüyordu. Ama durum bu değildi. Ben farkında olsam da çevremdekilerin düşünceleri değişmiyordu. Bir gün yine internette gezinirken medyumları hocaları değerlendiren bir site ile karşılaştım. Hangi medyum hocanın daha iyi olduğunu insanlar yaşadıklarıyla anlatmıştı. Hepsi de Ali Gürses’e çıkıyordu. Ben de kendisi ile ilgili detaylı bilgi edindikten sonra görüşmeye karar verdim ve sıkıntımı anlatan bir mail gönderdim.

  Kısa süre içerisinde cevap geldi. Ali Hoca bana yapacağı çalışmalardan ve nasıl sonuç alacağımdan bahsetti. Biraz kararsızdım. Çünkü daha önce böyle bir şey yapmamıştım. Ama o kadar sıkılıyordum ki durumumdan bir kaç gün sonra Ali Hoca’yı bu kez de telefonla aradım ve bahsettiği kısmet ve rızık açma çalışmasını uygulamak istediğimi söyledim. Kendisi bana uzakta olduğundan ve uğraşmak istemediğim için çalışmalarını bana göndermesini istedim. Medyum Ali Hoca’nın yaptığı çalışmalar kısa sürede elime ulaştı. Aslında pek işe yarayacağına inanmıyordum. Ama yine de söylediği her şeyi yapmaya başladım. Başımdan geçenleri kime anlatsam inanmıyor. Çünkü resmen mucize oldu. Ali Hoca’nın çalışmaları bir ay bile olmadan çok iyi bir yere geldi. İş teklifleri arasında hangisini seçeceğimi düşünmeye başladım. Bir ay sonra karar verdim ve maddi açıdan hangisi daha iyi ise o işe girdim. Sosyal açıdan da hayatım düzene girdi kendime güvenim geldi ve insanlarla ilişkilerim de daha iyi bir hale geldi. Bunların hepsi 30-40 gün gibi bir sürede gerçekleşti. İnsan ömrünü düşünürsek çok da uzun bir süre değil. Genelde insanlar hep bağlama çalışmasıyla alakalı yorumlar yapmıştı gördüğüm kadarıyla ancak ben bu konuda da kendisinin işinin ehli olduğunu belirtmek istedim belki benim durumumdaki başkalarına da faydam dokunur.

  Ali Beyin mail adresi medyumalibey@gmail.com teli 0535 590 62 75 biz hep mailleştik ilk konuşma sonrası zaten başta bir kullanım talimatı veriyor her şey açık ve net ve bir şey sormama gerek bile kalmadı. Umarım size de iyi gelir!

 • Akif
  Nisan 6, 2018 at 1:46 pm

  Defalarca uyarılmama rağmen gittim Hakan Büyük denen adama kandım! Annem uyardı, ablam uyardı, herkes dedi bu adam hakkında dolandırıcı diyorlar diye ama ben telefonda sesine kanıp, tatlı diline güvenip kendisiyle görüştüm. Çok pişmanım şerefsizin cebine para soktuğum için. Haram olsun o 500 lira, hayrını görme!

 • Selim
  Nisan 6, 2018 at 1:47 pm

  pençeli burakla artik tek hesaplasacagimiz yer adliyeler olacak.. muska yazdirdik gelmedi paramizi gasp etti ustelik muskaya bagis diye ayri para da aldi ne bagisi ne muskasi her seyi yalan herifin ama dava ettik insallah kazanip tazminatiyla o yedigi parayi geri alacagiz

  • AYŞE
   Kasım 22, 2019 at 12:24 pm

   o adi pençeli burak tuzağına bende düştüm. dolandırıldım.tel engelledi. tam bir fırıldak.

 • ERKAN
  Nisan 6, 2018 at 1:47 pm

  ALİ GÜRSES E GÜVENEBİLİRSİNİZ BANA DUA EDECEKSİNİZ BEN ÇOK DİLİ YANAN BİR İNSANIM NEREDEYSE HER MEDYUMLA ÇALIŞMIŞIMDIR İÇLERİNDEN İYİ OLANLAR DA OLDU AMA ALİ HOCA KADAR İŞİNİ BİLENİ ÇIKMADI RESMEN PSİKOLOG GİBİ DERDİME DESTEK OLDU MANEVİ ALEMDEN GELENLERE DE VESİLE OLDU ALİ HOCAM ALLAH KENDİNDEN RAZI OLSUN İNŞALLAH SİZLERE DE NASİP OLUR ONUNLA ÇALIŞMAK NUMARASI 0535 590 62 75 BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ SELAMIMI DA SÖYLEYİN DUACIYIZ ALİ HOCAMA

  • Kubra
   Şubat 14, 2020 at 9:38 pm

   Erkan bey gerçekten yaptirdiniz mi tuttu mu bana yardımcı olur musunuz

   • ERKAN
    Nisan 12, 2020 at 6:29 pm

    BEN NASIL YARDIMCI OLACAĞIM ANLAMADIM BEN YAŞADIĞIM DURUMU ANLATTIM BU KONULARDA BİLGİM YOK TELEFONUNU YAZMIŞTIM ORADAN İLETİŞİME GEÇİP HOCANIN KENDİSİNDEN YARDIM ALABİLİRSİNİZ

 • Enis
  Nisan 6, 2018 at 1:48 pm

  buyulerin tutmasi icin ustunden 10 ay mı gecmesi gerekiyor anlamadimki ne yaptiginizi sizin! medyum haktan diye biri cikti paramizi aldi catir catir yedi hala tutan mutan bisey yok numarasini degistirdigi icin ulasamiyoruzda!!!!!

 • Burak
  Nisan 6, 2018 at 1:48 pm

  SAKIN GÜVENMEYİN ÖZCAN ADINDA BİR SAHTEKAR HER TÜRLÜ NUMARAYI ÇEVİRİP BİNLERCE LİRALIK MAĞDURİYET YARATIYOR MUSKA İÇİN BENDEN 2500 LİRA PARA ALDI AMA NE MUSKA YOLLADI NE BAŞKA BİR ŞEY! DOLANDIRICI DÜZENBAZ!!!

 • Ömer
  Nisan 6, 2018 at 1:48 pm

  hocalar hakkinda bilgi alabilecegimiz sitelerin sayisi az oldugundan bilemiyoruz ki kim dogru kim yanlis. ben hakan adinda birne guvendim bir suru masraf yapıp yurtdisindan para yolladim ama ne gelen var ne giden… hakan diye tanitip kendini iyi hocayim diye gosterenlere itibar etmeyin

 • TEZER
  Nisan 6, 2018 at 1:49 pm

  EL RASHID SEN NE AHLAKSIZ NE UTANMAZ BİR ADAMSIN! BENDEN 3 KERE 500 LİRA ALDI ÜSTÜNE BİR DE ALTIN BİLEZİK ALDI BAĞLAMA BÜYÜSÜ YAPIP GERİ GÖNDERECEĞİM DİYE BİLEZİĞİ YOLLADIĞIMIZ ADRESE KADAR GİTTİK HER YERDEN TÜYMÜŞ ŞEREFSİZ!

 • Ece
  Nisan 6, 2018 at 1:49 pm

  gidip de kadın dıye guvenerek gızem kaynarcaya ozel bıseyler anlatmayın sahtekarın tekı kendısı kadın madın degıl basbaya bır erkek ustelık genc erkek kadınlara salca oluyor sureklı sakın numaranızı falan vermeyın eger kendınız gormek ıstıyorsanız neler yaptıgını deneyın ıletısıme gecın nasıl mesajlar atacak bır sure sonra sahıt olun

 • Kader
  Nisan 6, 2018 at 1:49 pm

  Her şeyden önce dolandırılanlara geçmiş olsun diliyorum. İnsanları bu kadar sahtekar yerine koymaya kimsenin hakkı yok. Ben defalarca bu yollardan geçtim, kaç kere ben de dolandırılmanın eşiğine geldim ama sizler kadar büyük meblalar kaptırmadım. Tüm yorumları okumadım ama bazı yazılanların abartı olabileceğini düşünüyorum.

  Ben dolandırıcı medyum yazmayacağım size tavsiye olması için bir isimden bahsedeceğim. Medyum Ali Gürses adında bir hocayla çalışıyorum gayet memnunum. Rızık açma çalışması yaptık en son, yaptığı çalışma çok kısa sürede etkisini gösterdi. İnternet sitesi medyumali.com olarak aratılınca çıkıyor. Ali hoca güvenilir bir isim. Kendisini defalarca denedim, hepsine olumlu sonuçlar aldım. Hatta Ali Gürses hakkında facebook profilimde de uzunca bir yazı yazdım detaylarını anlattım.

  Sadece kandırıldıklarınızı yazmayın, aynı zamanda tavsiyelerinizi de yazın da insanlar bilinçlensin. Bu sitelerin ağlama duvarı olmadığını anlatmak lazım. İnsanlar burada medyum hoca arıyor, adam gelip uzun uzun kayınpederiyle olan sorununu anlatmış sayfalarca, medyumla alakalı yer 2 satır. Ne yaptırdın, ne sonuç aldın yaz geç. Bak mesela ben ali hocayla çalıştım, çok çalışma yaptık iyi sonuç aldık. Bu kadar basit. İsteyen girer ulaşır ali hocayla çalışmayı yapar.

  • Seda
   Nisan 1, 2020 at 4:58 pm

   Kader hanim bu yorumu hangi tarihte yazdiniz ve soyledikleriniz dogrumu bana dönüş yaparmisin

   • Kader
    Nisan 25, 2020 at 6:33 pm

    Tam hatırlamıyorum herhalde 3 sene geçmiştir

 • SUAT
  Nisan 6, 2018 at 1:50 pm

  ARKADAŞLAR MAĞDUR OLMAYAN DİĞER MAĞDURLARIN HALİNDEN ANLAMAZ!!! BAZILARI ZENGİN OLABİLİR AMA BAZILARININ 50 LİRAYA BİLE İHTİYACI VARDIR. KENAN İSİMLİ MEDYUMA BİZ EN MAĞDUR ANLARIMIZDAN BİRİNDE 500 LİRA PARA YOLLADIK YAPTIĞI İŞ TUTMADI MESELA!!!!!! BU TARZ İNSANLARA İŞ YAPTIRIRKEN MUTLAKA DİKKAT EDİN!

 • Tarkan
  Nisan 6, 2018 at 1:50 pm

  sahtekar salih memisoglunu dava ettik adamin yuzlerce farkli dosyasi oldugu ortaya cikti! gercek isminin de salik degil mahmut kılıç olduğunu öğrendik adam bu dosyalara ragmen hgala dolandirmaya devam ediyor dikkat edin!

 • Numan
  Nisan 6, 2018 at 1:50 pm

  YASİN HOCA VEFK YAPMADI PARAMI DA İADE ETMİYOR HER SEFERİNDE MAZERET VEYA TELEFONU MEŞGULE ATIYOR!!!!! ŞİKAYETÇİYİM

 • Mustafa
  Nisan 6, 2018 at 1:51 pm

  Sahtekar medyumlar listesine lütfen Özcan hocayı da ekleyin. Kaç defa denedik iyi niyetle yaklaştık her seferinde bizi mağdur etti. Bugüne kadar tanıdığım en karaktersiz insanların başında geliyor. İnşallah kendisi gibi birine denk gelir de onu da soyar soğana çevirirler. Bizim verdiğimiz 1500 lira az bile geldi adama! Fırsatını bulsa daha fazla dolandıracaktı!

 • Ercan
  Nisan 6, 2018 at 1:51 pm

  Artık öyle bir devirde yaşıyoruz ki insanlar nefes alırken bile iki kere düşünmek zorunda. Medyumlar için özellikle iyi araştırma yapmadan asla birine güvenmemek gerekiyor. Biz bu konudan çok çektik. Ama medyum Ali hocayı iyi araştırarak bulduğumuz için hiç sorun yaşamadık.

  Ailevi bir meselemiz var, ilişkiyle alakalı. Biz bunu Ali hoca sayesinde çözdük. Bizim sorunumuzun çözümüne vesile oldu. Ali Gürses adını çok duymaya başladım. Biz çalışma yaparken bu kadar çok kişi yoktu ama kendisinin adı duyuldukça daha fazla insanın huzur bulmasına vesile oluyor. İnşallah böyle de gider. Ali hocaya ben kefilim, yaşadıklarım gördüklerim bunu sağladı. Allah razı olsun.

  • Hümeyra
   Şubat 2, 2020 at 2:15 pm

   Merhaba ercan bey,
   Işlemlerinizi hangi tarihte yaptırdığınızı ve ali hocanın telefonunu yazarsanız yardımcı olmuş olursunuz.
   Şimdiden teşekkürler

 • Tufan
  Nisan 6, 2018 at 1:51 pm

  ORHAN HOCAYA GÜVENMEYİN! PARA GÖNDERTİYOR AMA HEP FARKLI İSİMLER HEP KAÇAK GÖÇEK İŞLER! ŞARLATANLIKTAN BAŞKA İŞİ YOK SAKIN GÜVENMEYİN!

  • Özge
   Kasım 24, 2020 at 2:45 pm

   Orhan hocanın soyadı ne? Telefonu var mı?

 • Ömer
  Nisan 6, 2018 at 1:52 pm

  Hayırlı sabahlar diliyorum herkese. Şule hoca çalışmasını teslim etmedi. Kargoda diyor ama kargo bilgilerini isteyince kaçamak cevaplar veriyor. 1 aydır muskamız kargoda! Eğer hayali bir muska istemiyorsanız kendisiyle ona göre çalışın.

  • Merve
   Kasım 20, 2020 at 3:59 pm

   Bahsettiğiniz kişi medyum Şule anne mi sarışın yaşlı bir kadın youtubede videoları olan

 • Arif
  Nisan 6, 2018 at 1:52 pm

  Artık resmen oyun kıvamına geldi. Medyum Kenan denen karaktersiz her gün farklı bir bahaneyle para istiyor. Ortada hiçbir sonuç olmadan para istiyor aylardır. Artık sabrım taştı göndermiyorum dedim yüzüme kapattı engelledi! En g üvenilir sandığımız bile dolandırıcı çıktı nasıl iş anlamadım!

 • ufuk
  Nisan 6, 2018 at 1:52 pm

  ismini doğru koymuş ama kendisi yanlışın önde gideni! yaptığı işlemlerin hiçbiri tutmadı vakit lazım diye diye aylardır bizi kapısında süründürüyor telefonların 2sine cevap veriyor 10 kere meşgule atiyor resmen oyalandik ve kandirildik!

  • Yusuf
   Kasım 16, 2019 at 11:40 pm

   Hangi medyum isim verin lütfen insanlar mağdur olmasin

 • furkan
  Nisan 6, 2018 at 1:53 pm

  EMRE AKTAŞ ADINDA BİR HOCA EFENDİ BÜYÜK BİR DOLANDIRICI ŞEBEKESİNİN BAŞINDA. KENDİSİ DEĞİL AYNI ZAMANDA ORTAKLARIYLA BERABER ÇALIŞIYOR. ÇOK YERDE KENDİ REKLAMINI YAPIYOR İYİ HOCA GİBİ AMA ASLINDA İŞİN ASLI BAŞKA!!!! ERDOĞAN, ADEM GİBİ FARKLI İSİMLER KULLANIYOR. AMACI TAMAMEN PARA ÇALMAK İNSANLARIN UMUTLARIYLA OYNAMAK. EĞER BU KİŞİYLE ÇALIŞMAYI DÜŞÜNÜYORSANIZ TEKRAR DÜŞÜNMENİZDE FAYDA VAR!!!

  • Demet
   Ocak 23, 2020 at 7:35 pm

   Merhaba .Size katılıyorum. Çünkü Medyum Emre benide dolandırdı. Ceske yorumunuzu önceden görmüş olsaydım. Kesinlikle büyük bir dolandırıcı çetesi. Kesinlikle sözlerine, sayfasına ve tv videolarına aldanmayın. Lisanslı dürüst biri gibi gözüküyor fakat işin aslını parayı aldıktan sonra öğreniyorsunuz. Tel cevap vermiyor . Msg. Cevaplamıyor sizi engelliyor .

   • Ass
    Ekim 16, 2021 at 1:18 pm

    Abla yok mu şöyle güvenilir bir medyum gerçek hoca lütfen yaa Allah rızası için lütfen yeter artık yardımcı olun şu kardeşinize

  • Nergiz
   Mart 7, 2020 at 11:37 am

   Evet beni de dolandırdı medyum emre sahtekar bir insan

 • Vildan
  Nisan 6, 2018 at 1:53 pm

  dedikleri kadar kotu olamaz adam iyidir ondan kotuluyorladir diyerek olcay hocaya telefon actim ama keske acmaz olaydim o kadar hizli ikna ettiki akliniz durur parasini ayni gün yolladim o gunden beri de 3 haftadir ulasamiyorum resmennnn kendim kasindim!

 • Paşa
  Nisan 6, 2018 at 1:54 pm

  Hoca olarak tanıtılan kişilerin çoğunun sahtekar olduğu aklınızda bulunsun. Mesela Salih Memişoğlu bir sürü yalanlar uyduruyor, bir sürü konuda etrafa laf saydırıyor yok ben iyiyim onlar kötü diye diye! Sonucunda akla kara ortaya çıkıyor, herkes kendisindne şikayetçi. Ben de para kaptırdım oradan biliyorum!

  • Deniz
   Mayıs 18, 2020 at 5:54 pm

   Merhaba saliha hoca diye biriyle tanıstım antalyada yaşıyormus guya derdımı anlattım kezın sonuc 3 gunde Etkıler dedı benden 2000 bınlıra ıstedı vede ne yapacagını soyluyorum sureklı aynı seylerı anlatıyor 1500 tl dedı yoladım oyaladı resmen yok bugun ara yok bu zaman yalan sonrada 3000 bın lıra ıstedı bırsey gormedım kı etkısını ınsanları nede guzel kandırıyorsunuz duygularınla oynuyorsunuz zordalar ama sız bunları ıs halıne getırmıssnz bu son hıc kımseye ınanmıcam gıden 1500 tl olsun vıcdanınız rahat mı cocuklarınıza nasıl yedırıyorsunuz

 • Serkan
  Nisan 6, 2018 at 1:54 pm

  Muska için 600 tl para alan Pençeli Burak 3 aydır muskayı yollamıyor. Klasik dolandırıcılık taktiğini uygulayıp hep numara değiştiriyor! Güvenmeyin!

 • Yunus
  Nisan 6, 2018 at 1:55 pm

  biz tatli diline kanarak medyum muhabbete ciddi paralar gonderdik gonderdik gondermesine ama karsiliginda koca bir hic aldik. o paralari insanllah yiyemezsin diyorum baska bir sey demiyorum muhabbet. buyu yapacakti baglama buyusu ama isimleri bile sormadan direk para istedi. verdik yolladik buyunuz tamam dedi bir hafta sonra ama yine isimleri bile sormamisti!!!! tabi sasirtici degil buyusu de tutmadi!

 • Akif
  Nisan 6, 2018 at 1:55 pm

  PARAMI GERİ ALMAK İÇİN HER YOLU DENEYECEĞİM YILMAZ EREN BUNA EMİN OL GEREKİRSE BULURUM PARAMI YİNE ALIRIM. HERYERDE KÖTÜLÜYORUM BURADA DA KÖTÜLEYECEĞİM SAKIN YILMAZ ERENE GÜVENMEYİN 5000 LİRADAN FAZLA PARA KAPTIRDIM HER SEFERİNDE KENDİNE İNANDIRMAYI BAŞARIYOR!

 • Tuğrul
  Nisan 6, 2018 at 1:55 pm

  Eğitimin her yerde önemli olduğunu bildiğimiz için eğitim almış bir kişidir diyerek Erdoğan adındaki medyuma başvurduk. Çalışma 2 haftada biter dedi, 2 ay geçti tek ses çıkmadı. Aradığımızda asistanları çıkıyor hocamız size dönecek diyor ama dönmüyor. Medyum Erdoğan bu karakterde iş yaptığı sürece daha çok şikayet ederler!

 • Cemil
  Nisan 6, 2018 at 1:56 pm

  kimsenin sikayet etmeye hakki yok buna ben de dahil internette arattim medyum haktan hakkinda binlerce yorum var ben de 500 tl para kaptirdim dolandirciya ben de hataliyim okumadan arastirmadan guvendigim icin bu yuzden diyecek biseyim yok

  • Isimsiz
   Nisan 7, 2020 at 4:18 pm

   Bu haktan nereli bilginiz varmı yada telefon numarasi

 • Arif
  Nisan 6, 2018 at 1:56 pm

  Medyumluk ve hocalık işini kullanıp dolandırıcılık yapan en büyük şebekelerden biri Hakan Büyük’e ait. Bu adamın kendi ismi dışında kullandığı onlarca farklı takma ad var. Her birini farklı insanlar gibi gösteriyor her seferinde insanları kandırıyor! Böylesi bir sahtekarlık olmaz! Sakın güvenip 1 kuruş vermeyin. Bu mesajımı da takipte kalın çünkü diğer isimlerini ifşa ettikçe buraya yazacağım. 1000 lira çaldı ama kendisine büyük düşman edindi…

  • Aslı
   Mart 12, 2019 at 2:00 pm

   Selman hoca hakkında bişey biliyormuusnuzz

 • Metin
  Nisan 19, 2018 at 2:30 am

  medyumlara güven olmaycağını tekrar anladım… artık en iyisine bile güvenmiyorum. meryem denen bir dolandırıcıyla karşılaştık kadın kendini medyum kılığına sokmuş bir dolandırıcıdan başkası değil. ben ne yaptıysam ne kadar para gönderdiysem hiçbirşeyin etkisi olmadı hakkım binlerce kez haram olsun

 • Erkan
  Nisan 19, 2018 at 2:31 am

  NE YAPARSANIZ YAPIN SAKIN MELİHA DENEN KADINA BİR KURUŞ PARA ÖDEMEYİN BENİM ÖDEDİĞİM PARALAR KUŞ OLDU UÇTU NORMALDE TELEFONLARA HEMEN CEVAP VEREN KADIN PARALARI CUKKALADIKTAN SONRA HİÇBİR ŞEKİLDE CEVAP VERMEZ OLDU HAKKIM SONUNA KADAR HARAM OLSUN DOLANDIRICI KÖPEĞE! SAKIN BENİM GİBİ TUZAĞA DÜŞÜP PARA KAPTIRMAYIN YOKSA BAŞINIZA BELA OLUYOR

 • Cavid
  Nisan 19, 2018 at 2:31 am

  ismiyle hareketleri tutmayan doğru hoca insanlardan binlerce lirayı aldı şimdi paşalar gibi tatil yapıyor bu köpeğe tek kuruş para göndermeyin eğer yollarsanız ne geri alırsınız ne büyüyünün etkisini görürsünüz utanmazın teki sakın ama sakın güvenmeyin!!!!

 • Metin
  Nisan 19, 2018 at 2:32 am

  Hakan Büyük isimli hocadan şikayetçiyim. Param yok diyorsunuz, param az diyorsunuz ısrarla ben hallederim, ben az alırım diyerek sizi ikna ediyor sonrasında sürekli ek ücretler çıkıyor uzak durun bu adamdan.

  • Saniye
   Ağustos 22, 2019 at 9:22 pm

   Oha! Nasıl senet imzalarsınız ya?? Pes

 • Selim
  Nisan 19, 2018 at 2:32 am

  Çok uzun süreden beri kavuşamadığım sevdiğim kadınla aramızdaki evlilik bağını oluşturan Medyum Ali Hoca’ya gönülden teşekkür ediyorum. Nasıl bir büyü çalışması yaptıysa etkisini çok kısa sürede gördük. Her geçen gün daha iyiye gidiyoruz. Burada bu yorumu yapmamın en büyük sebebi benim ne zorluklar çektiğimi kendimin biliyor olması… Benim durumumda olan insanlar böylece yardım bulabilir. Allah büyük arkadaşlar umudunuzu kesmeyin.

  • Mmmm
   Haziran 27, 2019 at 11:05 pm

   bana ulaşmanız mümkün mü

   • Hümeyra
    Şubat 2, 2020 at 2:08 pm

    Ali beyin numarasını ala bildiniz mı?

  • gözlerin
   Temmuz 22, 2019 at 5:31 am

   selam seninle irtibata gecebilir miyiz?

  • Hümeyra
   Şubat 2, 2020 at 2:07 pm

   Nasıl ulaşabilirim? Telefonu var mı sizde?

   • Selim
    Nisan 16, 2020 at 6:30 pm

    05355906275 Ali hocanın numarası Ali Gürses zaten birçok başka arkadaş da yazmış diye yazma gereği duymamıştım ama hala sormuşsunuz

  • Ümit
   Ağustos 2, 2021 at 10:03 am

   Selam aleyküm selim ben adanadan ümit bende bağlama duası yaptırmak istiyorum ve bu güne kadar hiç bir medyum hocaya güvenemiyorum ve bu Ali hoca değin gibi mi? Ve bunu kaç gün ay ve yıl önce yazdın cevabını bekliyorum

 • ORHAN
  Nisan 19, 2018 at 2:32 am

  MELİHA HOCA KADIN KILIĞINA GİRMİŞ BİR ERKEK!!!!!!!!!!!!!!!!!! KADINLARA YAKIN OLMAK KANDIRMAK İÇİN TAKLİT YAPIYOR SESİNİ DUYAMAYIŞINIZDAN YÜZÜNÜ GÖREMEYİŞİNDEN BELLİ SAKIN GÜVENMEYİN YOKSA BÜYÜK KAZIK YERSİNİZ!

 • Reşat
  Nisan 19, 2018 at 2:33 am

  Meymenetsiz Pençeli Burak tarafından dolandırıldım. Önce bin lira paramı aldı sonra hemen vefkin hazırlanıyor diyerek oyaladı üstünden haftalar geçti vefk gelmeyince ikinci taksidi atmadın diye yollamadım dedi başta bu taksit meselesini konuşmadık dedim konuştuk diye beni yalancı çıkardı ben de mahçup oldum inanıp yolladım vefk yine gelmeyince olayı çözdüm utamaz dolandırıcı sonrasında telefonlarını değiştirmiş ne yaparsa yapsın

 • cafer
  Nisan 19, 2018 at 2:33 am

  SEMİHA ARSLAN HOCADAN ŞİKAYETÇİYİM YAPTIRDIĞIMIZ BÜYÜLERİN HİÇBİR ETKİSİNİ GÖREMEDİK. BİZE BAŞTA ETKİLİ OLACAĞINA DAİR GARANTİ VERMİŞTİ AMA GARANTİSİ DE KENDİSİ GİBİ FOS ÇIKTI! ŞİMDİ BEN ÖYLE DEMEDİM DİYE KARŞIMIZA ÇIKIYOR! YORUM YAPMAK BİLE İSTEMİYORUM!

 • Murat
  Nisan 19, 2018 at 2:34 am

  Merhaba herkese, Recep Kaplan isimli medyuma güvenip para öderseniz asla istediğiniz sonucu elde edemezsiniz aklınızda bulunsun. Biz evlilik büyüsü için kendisine başvurduk, üstünüzde büyü var diyerek bizi büyü bozma çalışmasına yönlendirdi. Onun için ayrı ödeme yaptık ama tabiki yine bir etki olmadı. Her seferinde farklı bahane, her seferinde farklı uydurmalarla kandıracak. Alışın buna. Çalışıyorsanız alabilirseniz paranızı geri alın ve uzaklaşın!

 • Murat
  Nisan 19, 2018 at 2:34 am

  hollandada yasiyorum bana burada calistigini gerekirse yuzyuze gorusebilecegimizi soyleyen meliha isimli medyum parayi erkek hesabina istedi. yatirdik falan ama buyu etkili olmayinca yuzyuze goruselim dedik engel yedik telefondan. yorumlara baktim kendisi dolandiriciymis!

 • Harun
  Nisan 19, 2018 at 2:34 am

  AH BE ZEYNEL EROĞLU! BU KADAR YALAN SÖYLEYEBİLECEK KADAR NASIL DÜŞEBİLİYORSUN! BİZİ İKNA EDERKEN GELECEĞİ GÖRDÜĞÜNÜ BİLE SÖYLEMİŞTİ! İKNA DA ETMEYİ BAŞARDI 1000 LİRAMIZLA KAÇTI GİTTİ

 • Umut
  Nisan 19, 2018 at 2:35 am

  Rabia isimli medyumla çalışmayı düşünüyorsanız iki kere düşünün. Kendisinin gerçekten medyum olup olmadığı meçhul. Sadece meçhul olan bu değil, aynı zamanda gerçek ismini de kimse bilmiyor. Rabia takma isim, farklı telefonlar ve hesaplar kullanıyor. Yapabileceğimiz her şeyi yaptık bulmak için, bulamadık.

 • Hakim
  Nisan 19, 2018 at 2:35 am

  merhabalar guvenıp para gonderdık ama ugur hoca numarasını degıstırdı yenı numarasına ulastık ama sesımızı duyunca engellıyor ne yapabılırız tecrubesı olan yorum yaparsa sevınırım

 • Yusuf
  Nisan 19, 2018 at 2:36 am

  Almanyada yasiyorum burada medyum hoca bulmak zor oldugu icin turkiyedeki hocalardan biriyle calismaya karar verdim ali gurses hocayi buldum internetten iyiki onu bulmusum cok yorum vardi hakkinda iyiydi hepsi ona guvenerek calismayi yaptirdim.

  vefk kargoyla geldi yolda gelisini adim adim takip edebilecegim sekilde gondermis bir hafta sonra elimizde oldu elimize gecer gecmez etkilerini gormeye basladik. gayet iyi bir deneyimdi. Alamanyadaki gurbetcilre ozellikle tavsiye ediyorum ali hocayi.

  • Aynur
   Şubat 3, 2019 at 10:19 am

   Peki nasıl iletişime girdin. Emailmi yoksa nasil

   • Yusuf
    Nisan 20, 2020 at 6:32 pm

    Genelde maillestik gece bile dondugu oluyor maillere ama ilk sefer telefonda konustuk +90 535 590 62 75 numarasi Ali beyin

  • Hümeyra
   Şubat 2, 2020 at 2:04 pm

   Nasıl ulaşabilirim ali hocaya?

  • Orhan
   Aralık 27, 2020 at 11:04 pm

   Merhaba bende Almanyadan yaziyorum gercekten Ali Hoca dedigin kadar iyimi bende zor durumdayim

 • ASLAN
  Nisan 19, 2018 at 2:36 am

  SEMİHA ARSLAN TARAFINDAN 1000 LİRA PARAMIZ ÇALINDI! GONDERDIGI HICBIR CALISMA ISE YARAMADI VEFKLERININ ICI BOS CIKTI HAKKIMIZ HARAM OLSUN! SAKIN GUVENMEYIN

 • Tarık
  Nisan 19, 2018 at 2:36 am

  Bugüne kadar çok medyum hocayla çalıştık ama hiç birine yorum yapmadım. Yorum yapmama sebebim vebale girmemek. Bakın bunu söyleyen bir insana bile yorum yaptırabiliyorsa, Mustafa adındaki o medyumun nasıl bir sahtekar olduğunu siz düşünün.

  Para önemli değil, vaktim ve umudumu çalması çok koydu. Bana defalarca istediklerimin olacağını, hatta düğün hazırlıklarına bile başlamamı söyledi. Bunları söyledikçe keyfim yerine geldi ama amacının tamamen dolandırıcılık olduğunu sonradan öğrendim. Utanmaz herif sürekli beni oyalayarak daha fazla para isteme peşindeymiş. Kendisini daha fazla düşünmek bile istemiyorum. Bu derece bir dolandırıcılık yapabilen insan her şeyi yapabilir!

  • Ahmet
   Mayıs 27, 2021 at 12:43 am

   Mustafa dedigin rahman hocamı şarlatan

 • Metin
  Nisan 19, 2018 at 2:36 am

  vefk yaptirdik ama yaptirdigimiz vefkin etkisini gormek icin sanirim aylarca beklemek gerekecek! her gun yakinda etki eder diye diye bizi oyaladi alti ay gecti ayhan medyum ortadan kayboldu. bay be… ne denirki bu adama!

 • Şakir
  Nisan 19, 2018 at 2:37 am

  Ne yapacağımızı şaşırdığımız bir dönemde ilaç gibi gelen medyum ali hoca özellikle aşk büyüsü konusunda işimizi gördü sağolsun. Yaptırdığımız her türlü büyünün binbir türlü çilesi olsa da ali hocaya yaptırdığımız büyüde en ufak bir sıkıntı bile yaşamadık. Allah ali hocadan razı olsun.

  Her büyüsünü denemedik tabi böyle bir şey mümkün değil ama denediğimiz şey aşk büyüsüydü, etkisini gördük. Daha fazlası özele gireceği için ayrıntı vermeyeceğim ama hocamıza güvenebileceğinize emin olabilirsiniz.

  • İnci
   Ocak 18, 2019 at 4:22 pm

   Bana telefonunu vs verebilir misiniz nasıl ulaşabilirim

   • gözlerin
    Temmuz 22, 2019 at 5:28 am

    selam inci, medyum ali ile calistin mi?

 • Yasin
  Nisan 19, 2018 at 2:37 am

  Hocalar hocası hasan hocaymış peeeh! büyüsü tutmaz yaptığı iş tutmaz! şarlatanlıktan başka bir iş yapamaz! Utanmaz herife yaptırdığımız tek bir çalışmadan bile etki alamadık. İnşallah bir gün biri çıkar da şu adamı evire çevire döver dersini verir. İnsanların parasını çalmak bu kadar kolay değil bu kadar kolay sıyıramaz! Elbet bir gün sağlam birine denk gelir, hep gücü mazlumlara yetiyor!

  • Turan
   Şubat 18, 2019 at 3:46 pm

   Bu hasan hoca kayserilimi

 • ceren
  Nisan 21, 2018 at 11:55 pm

  Medyum ali hocanın zaten hakkında kötü birşeye denk gelmemiştim ama bide son olarak ABC gazetesi ve güneş gazetesindeki röportajını okuduktan sonra kendisiyle çalışmaya karar verdim biz papaz büyüsü için çalıştık daha kısa süreli olduğundan zira konum acildi benimde işlemlerim vardı bu çalışmada sorduğum her soruya sabırla cevap verdi bende elimden geleni yaptım ve 17. günde 1 senedir sesini duymadığım adam arayıp pişman olduğunu tekrar eski günleri özlediğini söyledi 🙂 başka bir kadın girmişti aramıza onu da silmiş heryerden engellemiş mucize gibi gerçektende ali hoca yazıldığı kadar var bende deneyimimi paylaşmak istedim gözünüz kapalı ali hoca ile çalışabilirsiniz kendisinin telefonu 0535 590 62 75 instagram gibi mecralarda sahte profilleri var onlara tamah etmeyin sadece telefon ve maili var sitede

  • Pelin
   Aralık 9, 2019 at 10:09 am

   Ucret olarak ne aliyor acaba

 • Orhan
  Ağustos 16, 2018 at 1:29 pm

  Medyum Mesut denen şarlatandan uzak durun arkadaşlar internete büyük bir reklam bütçesiyle reklam vermiş en üstte çıkıyor ama parayı aldıktan sonra kayboluyor muhtemelen birkaç haftaya isim değiştirecektir ama ben yine de yazmış olayım

 • DÜNDAR
  Ağustos 16, 2018 at 1:30 pm

  MEDYUM EFE, MEDYUM SELMA VE MEDYUM HAVVA BU KİŞİLER DE DOLANDIRICI ÜSTTE YAZILMAMIŞ BİRKAÇ YERE DE YAZDIM YAYINLANMADI UMARIM BURADA YAYINLARSINIZ Kİ BAŞKALARININ CANI YANMAZ VEFK DİYE FOTOKOPİ YOLLUYOR BİRİ DİĞERİ TELİ ENGELLİYOR BİR DİĞERİ SÜREKLİ PARA İSTEYİP DURUYOR

 • Ülkü
  Ağustos 16, 2018 at 1:33 pm

  Merhaba arkadaşlar Medyum Metin ve Medyum Nurhak tarafından dolandırıldım bende hatta biri için kredi çektim o gitti ikisinin beraber çalıştığını öğrendim iyi araştırınca. Medyumlukla hocalıkla alakaları yok verdiğim para 1500 liraya yakın Allahlarından bulsunlar üçkağıtçılar

 • YARDIM
  Ağustos 16, 2018 at 1:33 pm

  MEDYUM HALAFZADE DENEN ŞAHSA PARA GÖNDERMİŞTİM AMA 5 GÜNDÜR TELEFONLARIMI AÇMIYOR ULAŞABİLEN VAR MI YİNE Mİ DOLANDIRILDIM?

 • Mehmet
  Ağustos 29, 2018 at 10:30 pm

  Medyum dilek inanmayın sakın benim 1000 tl dolandırdı

 • Tuğba
  Kasım 26, 2018 at 8:18 pm

  Medyum miraç kaya’ya Bakım yaptırmak için 150 tl havale yaptım. 4 gün sonraya randevu verdiler. Aynı gün bakım yaptırmak istemediğimi vazgeçtiğimi belirttim iade yapamayız dediler. Bu konu da bilgilendirme yapmanız gerekirdi dedim. 2 gün boyunca cevap alamadım. Daha sonra bir bayan tarafından arandım. Miraç bey tv lerde çıkıyor vs gibi saçmaladı. İyi tamam Perşembe günü randevum var bekliyorum ozaman dedim. Randevuyu iptal ettiler. Üzerinden 5 gün geçti ve daha sonra miraç bey tavrınızdan dolayı bakım yapmayacak size dendi. Randevuyu iptal etmedim parayı iade etmediler. Yine sustum. Üstüne randevuyu iptal edip 5 gün geçti. Arayıp geç dönüş yaptıkları için özür dileyip bakacaklarına miraç denen kişi tavrımı beğenmemiş. Özür dileyip çiçek göndermemi bekliyordu sanırım. Üstüne mesaj atıyorum cevap Yok. Bende tavrını beğenmedim iade istiyorum madem bakmıyor diyorum yine cevap yok. Medyum miraç denen kişi tam bir dolandırıcıdır. Sakın paranızı kaptırmayın.

  • Linda
   Nisan 6, 2020 at 11:44 am

   Evet medyum mirac beni de dolandırmaya kalktti

 • Arda
  Ocak 25, 2019 at 4:31 am

  Şu zamana kadar hiç kız arkadaşım olmadı arkadaş çevremde olmadığından kendimi eve kapattım mutlu olabildiğim tek şey oyun olynamak olduğundan sosyal ortamla bağımı tamamen kestim mümkün olmadıkça dışarıya bile çıkmıyorum. Hiç bir sorumluluğum yok telefonumda tek bir arkadaşımın bile numarasıyok kimse beni aramadığından iyice psikolojik travma yaşıyordum en kötü ihtimalle Medyum arayışımın bu durumu azda olsa çözebileceği düşüncesiyle Harun hocaya danştım oda benim bu temiz ve saflığımdan yararlanarak paramı alıp ortadan kayboldu zaten

 • Şelale
  Şubat 2, 2019 at 12:59 pm

  Arkadaşlar Çuluak hocayla işlem yapan varmı?O nasıl biri bilen varmı?

 • Hande
  Şubat 25, 2019 at 11:02 pm

  İş yerinde müdürüm bana sarkıntılık yapmaya başladı nişanlım olduğunu söylediğim halde saygısızca bu durumu üstelemesinden o kadar rahatsızlık yaratmaya başladı ve nişanlımın bu durumu öğrenmesi halinde başını belaya sokmak istemediğimden bu adamdan nasıl kurtulabileceğimi bulmaya çalışıyorum tazminatımı alabilme olanagımda olmadığından geçtiğimiz ay Medyum Kadir hocayla iletişim kurdum tahmini 35 dakika kadar telefon görüşmesinin ardından bana söylediği ve gönderdiği çalışmanın hiçbir etkisini göremedim allahından bul

 • Tuğçe
  Şubat 28, 2019 at 2:18 pm

  eğer bu yorum yayınlanırsa gerçek bir sitedir. Medyum Rabia diye kendini tanıtan kadın tam bir dolandırıcıdır. Hiçbir yerde mesajım yayınlanmıyor eğer burda yayınlanırsa kesinlikle doğru bir sitedir. Beni dolandırdı parayı alana kadar telefonlara baktı sonrasında bir daha ulaşamadım .İyi araştırın arkadaşlar.Şimdi ali hocayla çalışmayı düşünüyorum ama henüz karar veremedim.

 • Sahte
  Mart 5, 2019 at 8:58 pm

  Kendini genelde Furay hoca diye tanıtan, bay_fal100 instagram sayfası olan yalancıya inanmayın. Hem para alıyor, hem de özel fotoğraf istiyor birkaç gün sonra. Belli ki şantaj yapacak. Numarası 7775 ile bitiyor.

 • Yağmur
  Mart 17, 2019 at 6:37 pm

  Bende dolandırıldım Aristo diye birisi 500 TL’m aldı hiç bir işlem yapmadı kayboldu inanmayın

 • mağdurr
  Mart 18, 2019 at 7:53 pm

  DOLANDIRICI MUHABBET HOCA.nazik emin ve güven verici sözleri ile bende MUHABBET denen sahtekara 2700 tl kaptırdım. adamın misafirperverliği danışmanlık ofisi müthiş. çaresiz ve acılı herkesin düştüğü yanlış bu.adam 1,5 aydır oyalıyor beni ,VAY İŞLEM YAVAŞ YAY RÜYASINAGİRECEĞİM. BAK ACELE ETME 10 GÜN DİYOR 10 GÜN BİTİYOR İKİ HAFTA DİYOR.elinden bir halt geldiği yok.resmen danışmanlık ücreti dert dinleme ücreti ödemişim. bir psikiyatır a gitseydim dem daha az öder hemde tedavi olurdum.
  lütfen allahın etmediğini hacıdan hocadan aramayın. ben yandım başkası yanmasın.

 • Alperen
  Mart 25, 2019 at 4:26 am

  İlkokul ve Lise yıllarımda çok başarılı bir eğitim hayatım olmadı istediğim gibi bilgi birikiminede sahip olamadığımdan 2 yıllık bir bölüm bitirerek Tarih öğretmenliği okudum ailemle yaşadığım travmalarda bu sürede epey etkili olduğundan üniversite yıllarımdan beri işsizim her yere başvurdum onlarca insanla bir araya geldim ama değişen en ufak olumlu bir gelişme olmayınca Medyum Emrah hocayla iletişime geçtim kendisiyle uzun bir konuşma gerçekleştirdim uzuzn uzun anlattıklarımı dinledi yüksek bir mebla para istedi iki ay o parayı denkleştirebilmekle uğraştım parayı aldığı gibi ortadan kayboldu haram zehir olsun

 • Sevda
  Nisan 28, 2019 at 9:53 pm

  Medyum anna da dolandırıcı para yattıktan sonra tlfnlara cvp vermiyor

 • dilek
  Mayıs 2, 2019 at 1:16 pm

  medyum serhat barman geri getirme buyusu icin aldigi 1200 tlden sonra kayiplara karisti sitesine alanyadayim gelin kahvemi icin yazmis verdigi adrese gittim kapi duvar allah bildigi gibi yapsin

 • Ediz
  Mayıs 20, 2019 at 1:37 am

  Medyum Olcay dan uzak durun 2 tane var aynı isimde ve ikisi de birbirinden profesyonel sahtekar

  • Esra
   Mayıs 18, 2022 at 1:19 am

   Beni dolandırdı 0535 li numaralı Olcay

 • Merve
  Mayıs 21, 2019 at 10:53 pm

  Medyum Özge ve medyum müzeyyen denen sahtekarlardan uzak durun arkadaşlar 2 gün arayla ikisine de para kaptırdım sonradan araştırınca öğrendimki ikisi de dolandırıcıymış ancak sürekli isim değiştiriyorlar o yüzden haklarında pek bir şey bulmak mümkün değil

 • esma
  Mayıs 21, 2019 at 10:54 pm

  ben de medyum şems mağdurlarındanım vefk için 1200 tl gönderdim vefk diye fotokopi gönderdi sözde safran mürekkebiyle yazacağını söylemişti şimdi de telefonlarımı açmıyor çoluğundan çocuğundan çıksın verdiğim para

 • kurti
  Mayıs 21, 2019 at 10:55 pm

  oncelikle bu siteyi acarak bizlere yardimci oldugunuz ve soz hakki tanidiginiz icin tesekkurler sayenizde medyum tibet denen dolandiriciya para kaptirmaktan son anda kurtuldum. ancak hakkinda pek bir sey goremedigim icin sonrasinda medyum kadriye ye dolandirildim bu isim yukarida hic yazilmamis medyum duygu da dolandiricilar listesine eklensin

 • Naz
  Haziran 1, 2019 at 3:42 pm

  İyi günler herkese geçmiş olsun diyorum öncelikle banada geçmiş olsun tabiki .Bende bircok medyum la calışdım en son medyum hasan hocayla calışdın adam sahdekar kanmayın resim isdiyor göndermeyin işlem iki hafda sürer diyor ,o da yalan yateşfonları açmıyor deva esiyor calışmak diyor oyalıyor Nerede oldugunda belli degil Kayseri diyor ankara diyor . başkasını adına havalegöneriyorsunuz sakın kanmayın.

 • Merdan
  Haziran 13, 2019 at 4:01 pm

  Medyum fidan ı da listeye ekleyin yaptığı işlemin hiçbir faydası olmadı sürekli oyalıyor 5 ay oldu paradan ziyade geçen zaman umutlar insanı üzen

 • Şebnem
  Ağustos 25, 2019 at 4:18 am

  Eşimle 20 yıldır mutsuz evlilik hayatımızı katlanılabilir şey değil ancak arada çocuklar olduğundan sevmiyor olsam da katlanmak zorunda bırakıldım kendime ait bir sigortam maaşım hiç bir zaman olmadı hep çalışmak istedim engel oldu 45 yaşından sonra kimse bana iş vermiyor. Ancak kendi kurabileceğim ufak bir iş yerine çalışabilirim diye düşünüyorum ama onun için bile eşime muhtaç kaldığımdan dayanacak gücüm kalmadı bir Medyuma danışarak Rızık açma çalışması adını verdikleri çalışmayı yaptırdığım Ayhan hoca beni kandırdı gönderdiğim parayı hiç edip ortadan kayboldu utanma sıkılma yok mu hiç yazık haram olsun verdiğim para

 • Harun
  Ağustos 25, 2019 at 4:22 am

  Arkadaşlar bir çok sitede yazıyorum İnternette Medyum olarak arattığınız uzun yıllar farklı umutlarla başvurduğunuz şahısların bir çoğu aslında dolandırıcı yakın bir kız arkadaşım çok saf ve temiz düşüncesiyle birlikte olduğu erkek arkadaşını geri getirebilmek istediğinden Aşk ve Bağlama çalışması yaptırdığı Medyum Özcan , Medyum Kağan denen düzenbaz lar tarafından 5 bin tl dolandırıldı yayınlayın lütfen

 • Özge
  Ağustos 25, 2019 at 4:33 am

  Aile baskısı yüzünden hiç istemediğim birisiyle evlendirilmek zorunda bırakılmaya çalışıyorum kendimi hiç hazır hissetmiyorum adamı sevmiyorum benden yaşça çok büyük babama istemiyorum dedikçe düğün için hazırlık yapmaya başlıyorlar allah rızası için beni bu allahın cezası durumdan kurtarabilecek bir Medyum var mı

 • Lale
  Ağustos 25, 2019 at 4:44 am

  Eşimle uzun yıllardır çocuk sahibi olabilmek için onlarca yere başvurduk iki kez düşük yaptım. Bir keresinde tam oluyor dediğimiz anda doktor muanesi sonucu çocuğun otistik olabilme riskinden dolayı aldırmak zorunda kaldık ümitlerimiz gün geçtikçe dahada azalmaya başladığından Biriktirdiğimiz parayla hayır kurumlarına çocuk esirgeme kurullarına bağışlıyordum . Kız kardeşimin işgüzarlığı yüzünden birde Hoca yardımı almayı kararlaştırdım araştirdiğimiz kadarıyla Medyum Hüsayin Ve Medyum Anna arasında kaldığımda hem cinsim olduğunu baz alarak Anna tercih ettim kendisi o kadar nazik kibar saygılı bir üslupla konuşuyordu ki asla dolandırıcı olabileceğini hayal bile etmezdim sonrasında gönderdiği dua ve çalışmaları bir bir yerine getirdim aynı zamanda düzenli olarak bana verdiği otları yemeklerde içeceklerde kullandım . Asla faydası olmadı

 • Neslihan
  Ağustos 25, 2019 at 10:56 pm

  iyi akşamlar ben aşk ve bağlama büyüsü yaptırmak isityorum internet üzerinde araştırdığım sitelerde bir kaç isim karşım a çıktı tek tek arayıp görüştüklerim arasında bana yardımcı olabileceğini düşündüğüm bir tek Medyum Ali gürses oldu işlem yaptırdığımda başarı payı ne kadar

 • Rauf
  Ağustos 25, 2019 at 10:58 pm

  Geçtiğimiz ay çalıtığım yerdeki patronumla aramda geçen tatsızlıklardan dolayı işimden olmak istemediğimden Rızık açma çalışması yaptırdığım Medyum İsa hoca beni 3000 tl kadar dolandırdı telefonlarıma maillerime cevap vermiyor gönderdiğim parayı iade edecekti ondanda bir ses çıkmadı

 • İlkin
  Ağustos 25, 2019 at 11:09 pm

  Medyum Umut hocaya kaynanam ve görümcemin eşimle bizi ayırmak için yaptırdığı bir çalışmayı etkisiz hale getirebilmesini istediğimden başvurdum bakım çalışması yaptığında üzerimde bir büyü olduğununda söylemesi ve kapının önünde domuz yağı gibi yağların olabileceğini kapıyı yıkamam gibi bir takım önerilerde bulundu iki hafta sonrada sürekli aramamdan rahatsız olduğundan zar zor bir çalışma ulaştı elime söylediği dualarda mail yoluyla attı hepsi için ayrı ayrı şartlar koydu bu şartları gerçekleştirmek için ekstra para talebinde bulundu işlemin sonuç göstermemesi yetmezmiş gibi para iadesi istediğimi söylememe karşılık her yerden engelledi sakın arkadaşlar bu dolandırıcı düzenbaz paranızı kaptırmayın

  • fadim
   Ekim 31, 2020 at 9:27 pm

   Bu kişi Umut Pak mı?

 • melis
  Eylül 11, 2019 at 4:07 pm

  telefonu 535 ile başlayan medyum olcay da dolandırıcı arkadaşlar hatta hakkında haberler bile çıkmıştı
  https://www.aksam.com.tr/yasam/medyum-24-gun-sonra-duzelir-diye-buyu-yapti-29uncu-gunde-bosandi/haber-657368

 • aslan
  Eylül 13, 2019 at 4:04 pm

  Arkadaşlar medyum ramazan denen dolandırıcı tekrar ortaya çıkmış yıllar önce para kaptırmıştım sonradan telefonu siteyi kapatıp kaybolmuştu şimdi başka bir telefon ile geri dönmüş ancak aynı kişi vefk diye fotokopi kağıt yolluyor sonrada bir daha ulaşamıyorsunuz zaten

 • Ece
  Eylül 22, 2019 at 1:39 pm

  İyi akşamlar arkadaşlar ben İstanbul’dan yazıyorum ilkokul yıllarımdan beri aşık olduğum bir çocuk vardı. Kendisine olan hislerimi ona açıklayamıyordum oda zaten beni arkadaş kardeş olarak gördüğünü söylüyordu. Uzun bir süre iki yakın arkadaş gibi kaldık ama ben bu duruma daha fazla dayanamayıp onu arkadaş olarak görmediğimi söyledim bize bir şans vermesini istedim. İlk zamanlar bu fikrime sıcak bakmadı 2 ay boyunca hiç iletişime geçmedik bir gün telefonum çaldı ve beni yanına çağırdı bana sevgili olmak istediğini söyledi o zaman hayatımın en güzel günüydü ilişkimiz ilk zamanlar çok güzel gidiyordu aradan 2 yıl geçtikten sonra sürekli farklı bahaneler bulup bende ayrılmak istediğini söylüyordu. onu kaybetmekten çok korkuyordum ve onsuz bir hayat düşünemiyordum kendi hayatımın her anını ona endeksleyerek yaşıyordum bu duruma ne kadar çok üzülüyordum bir kavgada ara verme kararı aldık. Onu kaybetmekten korkarak bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Medyum Ali Gürsesi buldum kendisini araştırdım ve mısırda ilmi ledün parapsikoloji eğitimi aldığını okuyarak ikna oldum . Kendisiyle telefonda 10 dakikalık bir konuşmanın sonra yapacağı işlemi anlattı ilk başta içimde bir şüphe oluştu ama yinede şansımı denemeye karar verdim aradan 1 hafta geçtikten sonra çalışma geldi söylediği talimatları verdiği süre boyunca hepsini yerine getirdim o aralarda beni hiç aramıyordu son zamanlara doğru telefonla aramaya ve böyle güzel giden bir birlikteliğin bitmemesi için elinden geleni yapacağını benden bu konuda ona yardımcı olmam gerektiğini söyledi şuan her şey yolunda gidiyor. Yakında da nişanlanmayı düşünüyoruz 🙂 Bu tür şeylere hiç inanmayan biri olarak ben bile bu olaydan sonra çevreme tavsiye etmeye başladım. Allah Ali beyden razı olsun adını kullanan başka Aliler de var internette 0535 590 62 75 gerçek numarası

 • diren
  Ekim 1, 2019 at 3:38 pm

  bende medyum sennur tarafından dolandırılanlardanım giden sadece para olsa neysede umutlar insanı üzüyor üstte sennurdan bahsedilmemiş bende yazmak istedim kendisi dolandırıcıdır

  • ata
   Ekim 12, 2020 at 4:46 pm

   şennur kıbrıslı olan mı numarasının sonu 93 06 mı? cevap verir misin ?

 • AYSEL
  Ekim 1, 2019 at 3:38 pm

  MEDYUM BEYTULLAH, MEDYUM HIZIR, MEDYUM HÜLYA BUGÜNE KADAR İŞLEM YAPTIRIP SONUÇ ALAMADIĞIM ŞAHISLAR. İKİSİ KARGO BİLE GÖNDERMEDİ HÜLYA FOTOKOPİ BİR KAĞIT PARÇASI YOLLADI SONRA DA TELEFONLARA BİLE ÇIKMADI ÇOLUK ÇOCUKLARINDAN ÇIKSIN ALDIKLARI PARALAR.

 • Meriç
  Ekim 2, 2019 at 1:21 pm

  Arkadaşlar medyum tibet denen kişinin yakınından bile geçmeyin hocalıkla alakası olmayan 19 yaşında bir çocuk. Para gönderdikten sonra ben zaten işim gereği paramı geri aldım ama sizle de paylaşayım ki başkalarının canı yanmasın gerçek adı doğukan ekmekçi istanbul bayrampaşada oturuyor birçok farklı isim kullanıyor eskiden medyum oktay medyum doğukan medyum metin gibi isimler kullanmış sitesinde alanyadayım diyor alakası yok verdiği adreste hiçbir şey yok kendisi bayrampaşada daha 2 sene önce sağlık bakanlığında getir götür işleri yapan çocuğun teki bir de sitesinde adım serhat barman yazmış o da yalan. bu kişiden mağdur olan varsa bana ulaşsın yardımcı olurum

 • Meryem
  Ekim 4, 2019 at 4:20 pm

  Uzun yıllardır birlikte olduğum bir erkek arkadaşım var. Lise yıllarında aldığımız karardan sonra düzenli bir ilişki yaşayacağımıza ve hayatımızı ona göre şekillendirmek istediğimizin kararını aldık ilk yıllarda ufak tefek kavgalar dışında çok büyük bir sıkıntımız yoktu ama gün geçtikçe her şey daha kötüye gitmedi. Evlilik hazırlığı yapmayı düşünürken ilişkimi nasıl yoluna sokabilirim endişesine kapıldım. Gün geçtikçe bana sevgi ile değil nefret ile baktığını hissettiğim günden beri bir karar aldım ve İnternette ve sosyal ortamda benim yaşadığım sıkıntılara benzer sıkıntılar yaşayan bir çok insan olduğunu gördüm ve elimdeki limitli parayı ortaya koyarak İnternet sitesinde gördüğüm Medyum Ali hocayı aradım saolsun beni tamı tamına 15 dakika dinledi ve genelde çözüm odaklı yaklaştı.Söylediklerine ikna oldum ve bana verdiği hesaba parayı aktardım 1 hafta sonra elime bir zarfın içine konulmuş iki adet vefk ile 4 malzemeden oluşan bir şey geldi söylediği talimatları ise maile yoluyla gönderdi her gün düzenli bir şekilde bana gönderdiği dualar ile işlemi gerçekleştirdim bir haftanın sonucunda sevgilimde yavaş yavaş yumuşamaya başladığını hissetmeye başladım aradan 3 hafta geçti ve şu an için her şey yolunda gidiyor. Ali hoca hakkında internette çok olumlu şeyler okumuştum ama yinede şüpheyle yaklaşıyordum ama gerçekten doğruymuş ne diyeceğimi bilemiyorum ?
  Benzer sorunu olan arkadaşlar için 05355906275 buradan ulaştım kendisine

 • Aygül
  Ekim 29, 2019 at 9:56 pm

  Medyum Mirza dolandırıcıdır paramı aldı işlem yapmadı daha çok para talep etti

 • Faruk
  Kasım 5, 2019 at 3:12 pm

  SELAMIN ALEYKÜM MEDYUM HOCA ARAYANLAR VARSA LÜTFEN BU MEDYUM ERPAH DENEN ŞARLATANDAN UZAK DURSUNLAR BU DOLANDIRICININ YAPMIŞ OLDUĞU SAÇMALIKLARI BAŞKA HİÇ KİMSE YAPMAZ EMİN OLUN!

  DOLANDIRICI HERİF SÜREKLİ OLARAK OYALIYOR BUGÜN YARIN DİYEREK EN SONUNDA DA HİÇBİR ŞEKİLDE VEFKİ GÖNDERMEYEREK ÇOK ZOR DURUMDA BIRAKIYOR!

  PARAMI ALDIĞI YETMEDİ VAKTİMİ DE ÇALDI! DOLANDIRICI HERİFE GÖNDERMİŞ OLDUĞUM HER KURUŞTAN PİŞMAN OLDUM! DOLANDIRILDIĞIMI NET BİÇİMDE ANLADIM MAALESEF! DAHA FAZLA İNSAN MEDYUM ERPAH DENEN ŞARLATAN YÜZÜNDEN MAĞDUR OLMASIN LÜTFEN BU KİŞİYE KARŞI DİKKATLİ OLUN!

 • Kalp yarasi
  Kasım 28, 2019 at 3:07 am

  Ali gursese sogutma islemi yapan var mi. Kac gunde etki gosterdi veya gostermedi? Size yalvaririm yardim edin

 • deniz
  Aralık 9, 2019 at 9:42 pm

  Selam herkese Medyum ramazan hoca denen şahısa para gönderdim parayı alana kadar sabah akşam arıyordu şimdi günlerdir ulaşamıyorum whatsappta sürekli online ancak bakmıyor yine mi dolandırıldım?

 • Burak
  Aralık 30, 2019 at 9:16 pm

  medyum murat hoca isimli şahıs dolandırıcının en önde gidenidir benim 5000 liramı aldı onun da ötesinde 2 ayım boşa gitti Allah onun belasını versin sakın inanmayın parayı aldıktan sonra telefonları da açmıyor onun nasıl bir dolandırıcı olduğunu her yerde yayıcam

 • medyum halime uzak durun
  Ocak 19, 2020 at 12:43 am

  arkadaşlar medyum halime denen kadından uzak durun daha önce fikriye ve rahime isimlerini kullanıyordu dolandırılmıştım şimdi yine bir umut hoca ararken denk geldim sesinden tanıdım o da tanıyınca hemen yüzüme kapattı isim değiştirmiş internette medyum hafize ismini de kullandığı yazıyor halime hafize hepsi aynı kişi kayseride oturuyor dikkat edin

 • İzgü
  Ocak 19, 2020 at 2:06 am

  Aşk büyüsü için en az 4-5 kişiye para kaptırdım bende bazılarını yazdım bazı sayfalara yayınlanmadı lütfen yayınlayın en azından başkalarının canı yanmasın

  Medyum şehmus
  Medyum serkan
  Medyum reha
  Medyum ihsan

 • Songül Arslan
  Şubat 8, 2020 at 11:06 pm

  Medyum yorgo sahtekar

 • MEDYUM TANYA DOLANDIRICI
  Nisan 2, 2020 at 7:26 am

  MEDYUM TANYA DIYE BIRISIYLE 45 GÜN ÖNCE IŞLEME BAŞLADIK. PARAYI ALANA KADAR HER MSJ CEVAP VARDI. SONRA NE KAÇ MSJ DAHA. SONRA BEKLE SABRET BENDEN HABER DEMEYE BAŞLADI SADECE. ŞU ANDA 5 GÜNDEN BERI KENDISINE ULAŞMAYA CALISIYOM. NE TLF NE MSJ. FACE DEN 15 TANE BELKI HESAP AÇTIM. BEN OLDUGUMU ANLAYINCA ENGELIYOR. SAKIN KANMAYIN INANMAYIN.

 • Caner
  Nisan 5, 2020 at 3:00 pm

  Mrb.
  Medyum Ebru ile çalışmıştım. Bu kişiye vefk yaptırmak amacıyla bir miktar para gönderdim. Bana çok kısa sürede etki edecek ve uzun yıllar boyunca o etkiyi koruyacak bir vefk göndereceğini söyledi. Ben de sözlere güvenerek parasını yolladım ve beklemeye başladım ama nafileymiş. Kargoda olduğunu düşündüğüm vefkim elime asla ulaşmadı. Telefonlarıma da çıkmıyor. Rica ediyorum bu kişiye karşı dikkatli olun.

 • Nur
  Nisan 5, 2020 at 3:01 pm

  HAYIRLI SABAHLAR ARKADAŞLAR,
  MEDYUM SEMİH İLE YAŞADIĞIM ŞEYİ ANLATMAK İSTİYORUM.
  KENDİSİ BANA BİR BÜYÜ YAPILDIĞINI SÖYLEDİ VE BÜYÜ BOZMA ÇALIŞMASI YAPMAM GEREKTİĞİNİ BELİRTTİ. BÜYÜ BOZMA ÇALIŞMASI İÇİN YÜKLÜ MİKTARDA PARA TALEP ETTİ. BAŞLANGIÇTA SADECE VEFK YAPTIRMAK İÇİN KONUŞMUŞTUM AMA BÜYÜ BOZMAYA KARAR VERDİM.
  BÜYÜ BOZMA İLE İLGİLİ YAPILAN ÇALIŞMANIN NE OLDUĞUYLA ALAKALI HİÇ AÇIKLAMA YAPMADI. BU DURUM BENİ BİRAZ TEDİRGİN ETMİŞ OLSA DA YİNE DE SES ETMEDİM.
  BÜYÜ BOZULDU DEDİ, VEFK İÇİN PARA İSTEDİ. ONU DA GÖNDERDİM.
  BİR SÜRE SONRA KARGOYA VERDİM DEDİ.
  BEKLEDİM AMA KARGO BANA ULAŞMADI. BU DURUMDAN DOLAYI ARAMAK İSTEDİĞİMDE TELEFONLARINI DEĞİŞTİRDİĞİNİ ÖĞRENDİM.
  KENDİSİ HEM BÜYÜ BOZMA HEM DE VEFK İÇİN BENİ İKİ KERE DOLANDIRMIŞ OLDU. LÜTFEN DİKKATLİ OLUN.

 • Akif
  Nisan 5, 2020 at 3:01 pm

  Hayırlı günler,

  Medyum Erpah adında bir hocayla çalıştım ve hiçbir şekilde memnun kalmadım. Muska yaptırmak için konuştum fakat muskanın hiçbir etkisi olmadı. Bu konuyla ilgili hiçbir şey yapamayacağını söyledi, bunu söylerken de çok saygısız davrandı.
  Kimseye tavsiye etmem.

 • Orkun
  Nisan 5, 2020 at 3:02 pm

  Merhaba arkadaşlar papaz büyüsü yaptırmak istiyorum. Medyum Semiha’ya yaptırmıştım ama etkisi olmadı. Şimdi iyi bir hoca arıyorum papaz büyüsü yaptırabileceğim. Lütfen bilgisi olan kişiler yazsın.

 • Betül
  Nisan 5, 2020 at 3:03 pm

  Günaydın arkadaşlar;
  Medyum Rabia’ya para göndermiştim. Vefk yaptırmak amacıyla yolladığım para yel oldu…
  Bir hafta gibi bir söz vermişti, bu süre içerisinde hiçbir şekilde vefkim ulaşmadı elime. Daha sonra ısrarla aradım, defalarca telefon açtım çok zor da olsa ulaşabildim. Başka bir numara üzerinden aramıştım.
  Kargomu gönderdiğini söyledi, sürekli aradığım için rahatsız olduğunu söyledi bir de. Ben de gerçekten hocayı rahatsız etmiş olabileceğimi düşünerek telefonu kapattım ve beklemeye başladım.
  Bunca iyi niyetli düşünmüş olmama rağmen gelen kargoyla böyle düşündüğüm için çok pişman oldum. Vefk yerine bir dua kitabı yollayıp beni geçiştirmiş. Diyeceğim odur ki bu insanlara karşı dikkatli olun ve doğru düzgün bir araştırma yapmadan karar vermeyin yoksa benim gibi zor durumda kalırsınız.

 • Kürşat
  Nisan 5, 2020 at 3:04 pm

  Mrb arkadaslar medyum semiha ile konustugum zaman vefk icin soz vermis olmasina ragmen uzun sure gecmis olmasina ragmen vefkimi gondermedi

 • isim yayınlamayın lütfen
  Nisan 5, 2020 at 3:05 pm

  selam arkadaşlar bende aslında birkaç ay önce sizin gibi bir umut bu tür sitelerde hoca arayışında olan biriydim ve intiharı bile düşünüyordum 4 senedir beraber olduğumuz erkek arkadaşımla evlenmeme ailem karşı çıkıyordu mezhep farkından dolayı ve artık iş içinden çıkılmaz bir hal almıştı onları da karşıma alamıyordum bu konuda belki haftalarca site araştırdım en çok ali hoca öne çıkıyordu ali gürses onu aradım konuştuk vefk yapabileceğini söyledi ailenin ikna olması için ve güvendim zaten başka çarem yoktu başladık 1-40 gün süre verdi ve tek tek tüm detaylara girmeyeceğim ama 2. hafta civarında ailem yumuşamaya başladı ve 3. hafta civarında da karar senin biz arkandayız şeklinde destek oldular 40 günlük süreç dolduğunda nikah gününü bile almıştık 🙂 bu alanda birçok kişide dolandırılmış internette okuyoruz ama ali gürses hocayı en azından bu konuda öneririm 535 590 62 75 numarası

  haberler.com memurlar.net gibi medya organlarında da röportajları var kendisinin

  https://www.haberler.com/guncel/gizli-ilimler-uzmani-ali-gurses-sorulari-yanitladi-15852882-haberi/
  https://www.memurlar.net/haber/1038937/ali-gurses-hoca-merak-edilenleri-yanitladi.html

  • Birdost
   Ağustos 17, 2021 at 6:28 pm

   Bende ikna amaçlı yaptırıyorum imkansız gibi duruyor ama inşallah ikna olurlar. Yoksa sevdiğim adamla evlenemicem. Ustleik 1 yıl nişanlı kaldığım adam.😒

 • Mahsun
  Nisan 5, 2020 at 3:06 pm

  İyi günler,

  Medyum Hatice kesinlikle güvenilir bir medyum hoca değil. Bu kişiye yaptırmış olduğum büyü çalışması tutmadı, telefon açıp sormak istediğimde numarasını değiştirmiş olduğunu fark ettim. Bu şekilde çalışan bir kişinin gerçek medyum hoca olma ihtimali olmadığına eminim. Sorun büyüsünün tutmaması değil, telefonlarıma hiçbir şekilde cevap vermiyor olması. Eğer telefonda tutmadı kusura bakma falan deseydi umursamayacaktım ancak kendisi bu şekilde davrandığı için güvenmemenizi öneriyorum, bu davranışlar hiçbir şekilde gerçek bir medyum hocaya yakışmıyor!

 • Sözkan
  Nisan 5, 2020 at 3:07 pm

  Merhabalar,

  Medyum Havas’ın vefkini açtırmak istemiştim. Vefki açtırdığım zaman içinin boş olduğunu gördük. Boş kağıda dua veya başka hiçbir şey yazmadan göndermiş.
  Böyle dolandırıcılıkları daha önce yapmış olduğuna dair bir sürü yazı var ama başlangıçta böyle yapabilecek biri olduğuna inanmamıştım. Bu nedenle pek fazla umursamamıştım. Ama bugün gördüğüm kadarıyla gerçekten büyük bir dolandırıcıymış…
  Mahallemizde olan hocaya vefki açtırarak farkettik gerçek olmadığını yolladığı şeyin…

 • Savaş
  Nisan 5, 2020 at 3:08 pm

  Selamın Aleyküm,

  Yurtdışında yaşıyorum ve özellikle yurtdışında bulunan vatandaşlarımızı mağdur eden Medyum El Rashid hakkında yaşadıklarımı anlatmak istiyorum. Açıkça anlatacağım umarım bu mesajım en kısa sürede yayınlanır böylece daha fazla insanın mağduriyetinin önüne geçilir. Ayrıca böyle bir siteyi açtığınız için teşekkür ederim. Bu sayede dolandırıcılar birer birer ifşa oluyor ve daha fazla insanı kandırmıyor…

  Bu Medyum El Rashid denen insana öncelikle para konusunda tutarsız davranıyor, herkese tl dedi bana euro üzerinden fiyat çıkarttı, buna rağmen kabul edip hoca olmasına güvenerek çalışmayı yapmaya karar verdim.

  Vefk yaptırmıştım, göndermiş olduğum paraları anında çekti, bildirimi bile geldi. Paralar bana ulaşmadı demişti, belgeleri göndermem üzerine çektiğini kabul etti. Zar zor ikna edebildim bu konuda da belirteyim.

  Vefkimi hazırladığını söylemesine rağmen bu konuyla alakalı hiçbir şey yapmadı. Kargoya verdiğini söylemiş olduğu vefk ile ilgili ne bir kargo numarası alabildim ne de hiçbir şekilde elime ulaştı! Gönderdim demesine rağmen elime gelmedi… Gönderdiğine dair en ufak bir kanıt bile yollasaydı kabul ederdim ama hiçbir şey göndermedi. Elime ulaşmayan vefk yüzünden bir sürü para ödedim… Hakkımı haram ediyorum

 • Kamil
  Nisan 5, 2020 at 3:08 pm

  hayirli sabahlar dilerim
  medyum celalettin adinda bir hoca piyasada calisiyor, calistigi kisilerden birisi de benim bu yuzden anlatacaklarimi lutfen dikkate alin…
  Ayirma buyusu yaptirmistim ancak buyu tutmadi.
  Buyu tutmadigi icin telefon acip sormak istedim, telefonda beni tanimamazliktan geldi, daha once telefonda defalarca konusmus olmama ragmen bu sekilde yapmis olmasi cok ayip cok

 • Cemalettin
  Nisan 5, 2020 at 3:13 pm

  Selam,

  Medyum Ali Gürses’e vefk yaptırdım ve istediğim sonucu net biçimde aldığım için bu yorumu yapmak istiyorum. Yaptırmış olduğum vefk ev hayatımı düzene sokmak içindi. Bir süredir eşimle olan kavgalarımı çözüme kavuşturmak amacıyla yaptırdım vefki. Bir hafta gibi bir süre geçmişti elime geldiğinde, dediği sürede geldi. Etkisi de çok iyiydi, inşallah daha iyi olur zaman içinde herkese bu hocayı tavsiye ederim, boş yere dolandırıcılara para kaptırmayın.

 • Kemal
  Nisan 5, 2020 at 3:15 pm

  İyi günler,
  Medyum Harun ile çalıştım ve memnun kalmadım. Kendisi söz verdiği sürede vefkimi teslim etmedi. Bu konu beni mağdur ettiği için yine de saygılı bir şekilde yaklaşarak kendisi ile konuşmak istediğimi belirttim. Telefon açtığımda asistanları ile konuşmak zorunda kaldım. Asistanları 1.5 ay boyunca devamlı geri dönüş yapılacağını söyleyerek beni oyaladı.
  Asistanları dışında Medyum Harun’un kendisi ile hiç konuşamadım. Üzerinden çok uzun vakit geçmiş olmasına rağmen hala vefkim de elime ulaşmadı.

 • Vekil
  Nisan 5, 2020 at 3:16 pm

  İş bulmak amacıyla vefk yaptırmak için Medyum Deniz isimli kişiye başvurmuştum…
  Vefkimi bir haftada dediği gibi gönderdi ama etkili olmadı, söylediği şekilde bekledim, en fazla 40 gün sürer etki göstermesi demişti ancak üzerinden üç ay gibi bir süre geçmiş olmasına rağmen herhangi bir gelişme yaşanmadı. Beklentilerimi boşa çıkarttı, bu yüzden hocayı tavsiye etmem.

  • olcay
   Temmuz 5, 2020 at 4:26 pm

   zaten deniz dolandırıcı o ismi var dolandırıcı litesinde

 • Mahsun
  Nisan 5, 2020 at 3:17 pm

  Selamın aleyküm, aşk büyüsü ile alakalı doğru düzgün bir çalışma yaptıramıyorum bir türlü, sürekli hocalar tarafından dolandırılıyorum, bugüne kadar bu iş için üç farklı hocayla çalışmış olmama rağmen üçünden de memnun kalmadım, deneyimlerimi yazmak istiyorum inşallah yayınlanır,

  Medyum rabia ismindeki hoca ile çalıştığımda aşk büyüsünün malzemelerini göndereceğini söylemişti, bu malzemeler ile kendi büyümü yapacağımı ve onun uzaktan destek olacağını söyledi, bunu kabul ettim, malzemeleri gönderdim dediği kutu boş çıktı ve geri dönüş yapamadım hocaya çünkü numarasını değiştirmiş,

  Medyum miraç isimli kişiyle çalıştığımda da benzer bir durumla karşılaştım, onu da kimseye tavsiye etmiyorum, onda herhangi bir büyü malzemesi gönderilmeyecekti, onun yerine hoca uzaktan yapacaktı, bir gün içinde yaptım dedi ve etki göremedim, yine aynı şeyi o da yapmış telefonunu değiştirmiş

  Medyum ebru daha da beter bir hoca, bu kişi aşk için vefk yapabileceğini söylemişti, vekfimi göndermedi, parayı alır almaz telefonumu engelledi, başka numaralardan aradığım zaman hakaret ederek telefonu yüzüme kapattı ve oradan engelledi…

  Lütfen bu kişilere karşı dikkatli olmanızı öneririm, boş yere para kaptırmayın,

 • Emin Toprak
  Nisan 14, 2020 at 7:27 pm

  Sevgili Arkadaşlar bir çok siteye yazdım kimse paylaşmadı MEDYUM EMİN TOPRAK dolandırıcır asla inanmayın kendisi insanlara küfür ederek paralarını alıp telefonlara bakmıyor asla ve asla inanmayın

 • MEDYUM OLCAY KURBANI
  Nisan 29, 2020 at 6:09 pm

  Merhabalar MEDYUM OLCAY HOCA TAM BİR DOLANDIRICI!!! Sakın inanmayın sürekli para istiyor. Parayı yatıracağım diyince telefonuna ulaşıyorsun. Şuan elimde yok diyince telefonunu açmıyor geceye kadar işlem odasındayım namazdayım diye yalan uyduruyor. İşlemlerin hiçbiri tutmayınca çok inatçı inadını kırarım işi kökten hallederim gibi yalanlarla sizi kandırıyor tekrar para yatırıyorsun tekrar işlem tutmayınca çok inatçı diye bahane ediyor.BEN YANDIM SİZ YANMAYIN OLCAY HOCAYA KANMAYIN. Numarası: 0535 681 90 21 gerçek olcay hoca bu diğeri sahte diyor ama bütün medyum olcay hoca numaraları sahtekar.

 • Umut
  Nisan 29, 2020 at 6:14 pm

  Arkadaşlar medyum sadık, medyum görkem, medyum emin, medyum arif bugüne kadar para gönderip hiçbir sonuç göremediğim şarlatanlardan bazıları bazıları yazılmamış bende ekleme yapmak istedim yayınlarsanız sevinirim

 • ecrin
  Nisan 29, 2020 at 6:42 pm

  birkaç yere yazdım yayınlanmadı ben de medyum yalçın mağduruyum sadece yalçında değil son 1 senedir medyum yalçın, ferit, erdem, medyum aslı bu isimlere para gönderdim sonrasında biri büyü çıktı diye ekstra para istedi biri engelledi diğeri fotokopi yolladı uzak durun bu isimlerden üzülürsünüz

 • Öznur
  Nisan 29, 2020 at 7:43 pm

  Selam herkese arkadaşlar… Dolandırılan arkadaşlara geçmiş olsun.

  Çok fazla hocayla çalışmadım daha önce, bu yüzden bir kıyaslama yapmak doğru olmayacaktır benim açımdan ama yaşadığım deneyimi insanlara rehberlik etmesi açısından anlatacağım. Çalıştığım hocanın adı medyum ali hocaydı, tam adı medyum ali gürses, yaptırdığım büyü papaz büyüsüydü, tam olarak ne olduğu konusunda pek fazla bilgim yoktu ancak evlilik için yaptırmıştım. Kısmetimin kapalı olması nedeniyle sıkıntı yaşıyordum, medyum ali hoca bu konuda bana yardımcı oldu.

  Ali hoca kargoyu gönderdikten sonra nasıl yapıldığını detaylıca anlatıyor, benim hiç tecrübem olmamasına ve daha önce hiç hocayla çalışmamış olmama rağmen çok rahat ettim, tüm sorularımı cevapladığı için sorun yaşayacağım konusunda hiç endişe etmedim.

  Benim istediğim etkiyi alabilmem yaklaşık olarak bir hafta sürdü, bir haftada etkiler başladı, ikinci haftada istediğim şey oldu. Her şey çok doğal olarak gelişiyor, açıkcası dürüst olursam daha önce hiç böyle bir durum yaşayacağımı tahmin etmemiştim ama insan yaşarken gerçekten çok farklı bir durum oluyor. İnşallah dertli ve sıkıntılı olan insanlar bir şekilde bu dertlerini çözerler. Ben daha önce hiç bu konularla ilgili olmadığım için ilk kez yaptıracakların düşüncelerini anlayabiliyorum biraz, ama işini hakkıyla yapan bir hocayla çalıştığınız zaman herhangi bir zorluk yaşamıyorsunuz. Ali beyle hep telefondan görüştük numarası 0535 590 62 75. Eğer sitede telefon numarası paylaşmak yasaksa yöneticiler numarayı sildikten sonra mesajımı yayınlayabilirse sevinirim.

  • sevil
   Eylül 1, 2020 at 5:07 pm

   hemen hemen aynı şeyleri yaşadım bende ali hocayla allah razı olsun yazdıklarınızın fazlası yok eksiği var

 • Nejla
  Nisan 30, 2020 at 12:01 am

  MEDYUM ORHAN HOCA diye insanları kandıran adamdan uzak durun. Tamamen dolandırıcı. Yüzde yüz garanti verir parayı söke söke alır sonra ulaşamazsın ulaşmaya çalışınca tehtit eder tersler uzak durun.

 • S.ates.
  Mayıs 10, 2020 at 4:46 pm

  Aristo mu hristomu neydi. dolandırıcı. 1000 tlmi aldı. Sonra tek demişti. 20 gün sonra sesi kaçtı. Medyum miraç TV’lerde çıkan. Oda dolandırıcı. 1.5 TL mi aldı. Ceylan derisine vefk yazıyorum dedi. 6 gün bana dua namaz kıldırdı gönderdi deri inek derisi ymiş. Aradım iade etmedi. At suya dedi. Paranı veririz ihtiyacım yok dedi. Ödemedi. Birde adını hatırlamadığım bir günde ask büyüdü diyen bir hoca danışmanı hakan mı neydi.1. 5 ona gönderdim. Vefk gönderiyorum dedi. Gönderdi bunların tutmadı için kaç bin dua okunmalı diye içine yazmış. Yıllarımızı verseniz okuyamazsınız. Sonra aradığımda biz 5 10 kişiye okutalım 5 bin gönderin dedi. Kapattım teli sahtekarlar diye. Hepsi yalan. Sonra birde pençeli Burak. Yerinde görüştüm. 800 TL mi aldı. Enerji yapıyormuş. Oda yalan. Olmadığını söyleyince sen inanmıyorsun ondan olmuyor. Paranı hemen gönderiyorum dedi. Ama göndermedi. Yani çok param gitti. Hepsi yalancı bu yazdığım isimlere paranızı kaptırmayın.

 • Guli
  Haziran 4, 2020 at 5:15 am

  Medyum Watris dolandırıcı önde giden sahtekar 3 ay zamanımı çaldı ve paralarım boşa gitti

 • Bekir
  Temmuz 14, 2020 at 5:43 pm

  Medyum haşim dolandırıcı sakın inanmayın 1550 tl paramı aldı ve asla ulaşamıyorum hakkında yazan iyi şeylere itibar etmeyin admin bunu yayınla bi yararımız dokunsun inanmayan bana ulaşabilir elimde konuşmalarımız ve dekontlar var kalitesiz insan twitter ve Bir çok yerde kendisinin adına hesap açıp ifşa edicem ekmeğe taş koymak nasılmış göstericem adına yazılmış güzel şeylere var sakın inanmayın adam yok oluyo parayı alıp ulaşılmaz biri oluyo ilk başta çok samimi gelmişti ama parayı aldıktan sonra ne olduğunu ortaya koydu

 • Onur
  Temmuz 16, 2020 at 12:26 pm

  Ali Gürses hocayla 2 gün önce bende çalışmaya başladım işlemimi bekliyorum sonuç alırsam tekrar burada paylasicam benim sorunum kız arkadaşım laf dinlemiyor hep itiraz ediyor iyice bunaldım sıkıldım ama çok seviyorum asla ayrılmak aklımın ucundan bile geçmedi bu durum canimi yakıyor evlilik hiç düşünmüyor arkadaşlar cidden inanasim gelmiyor büyü vefk gibi şeylere bu benim ilk deneyimim egerki işe yaramazsa zaten bidaha denemem sadece Ali Gürses hocadan iyi bahsetmisler bu yüzden deniyorum sonuç alırsam burdan paylasicam

  • Leyla
   Aralık 9, 2020 at 2:02 am

   Ali gurses hocayla çalışıp sonuç aldinizmi

  • Umutsuzwaka
   Aralık 12, 2020 at 10:48 pm

   Sonuç aldınız mı

   • Onur
    Ocak 8, 2021 at 5:13 am

    Evet aşağıda tekrar yazdım zaten nedense bu yorum altında gözükmedi

 • imkansızım
  Temmuz 25, 2020 at 1:45 am

  Banada yardım edin ali hoca ile çalışmak istiyorum acil yardıma ihtiyacım var çok çaresizim

 • İsmail
  Eylül 1, 2020 at 5:01 pm

  Medyum Turan adında bir dolandırıcı var dünyanın en sahtekar insanı kendisi olabilir! 6000 lira paramı aldı, korunma vefki yaptırıyordum, gönderdiğim paralar tamamen boşa gitti…
  Telefonda günlerce dil döktüm hocam gönderir misin artık diyerek, her defasında umursamaz bir şekilde tamam dedi, bugün yarın gönderiyorumlarla üç ayı bulduk!
  Bu yaptığını yapmadan önce neler olduğundan da bahsedeyim, parayı taksitli olarak gönderdiğim için her taksitinde çok iyi ve ilgili davranıyordu, ben sormadan bile çalışmayla ilgili bilgi veriyordu. En sonunda ne oldu? Galiba çalışmayı yapmamaya karar vererek beni bu şekilde mağdur etmeyi başardı!
  Şimdi hakkımı haram etmekten başka bir şey gelmiyor elimden.

  • sena
   Eylül 8, 2020 at 9:46 am

   bu medyum adıyaman lı olan mı

 • Suna
  Eylül 1, 2020 at 5:01 pm

  Medyum Hatice isimli dolandırıcı medyuma sakın para göndermeyin, parayı aldıktan sonra başından savıyor üç kere ararsanız ikisinde meşgul veya telefonu açmıyor, ulaşabilmek gerçekten zulüm haline geliyor.

  Ulaşabiliyorsunuz tabi ara ara ama o zaman da sürekli olarak asistanları çıkıyor telefona. Hocamız meşgul ile başlayıp garip garip bahaneler bularak devam ediyorlar. Mesela son bir aydır her aradığımda hocamız yurtdışında, o dönüş yapacak diyorlar…

 • Onur
  Eylül 1, 2020 at 5:04 pm

  Arkadaşlar daha öncede yazmıştım Ali gürses hoca ile başlayacağımı ve başladımda. Gün itibariyle 9.gündeyiz papaz büyüsü işleminde en etkilisi bu olduğu için papaz büyüsü yaptırmıştım benimde buradan yaptığım işlemlere oluyor ama zaten yapabiliyorum o açıdan içiniz rahat olsun diğerleri gibi 10 bin tane okuma vermiyor ve 9. günde eski sevgilim tam 3 ay aradan sonra geri döndü rüyasında beni görmüş ve yaptıklarından pişman olmuş yarın buluşacağız daha süre tamamen bitmedi ama daha 9. günde bunların olması beni şok edince buraya yazmak istedim kesinlikle sonunda doğru kişiyi bulduğuma emin oldum buradaki yorumlardan bulmuştum Ali hocayı içiniz rahat olsun kesinlikle

  • Canan
   Eylül 1, 2020 at 5:05 pm

   Ali gürses in mail adresi nedir acaba?

 • Necdet
  Eylül 1, 2020 at 9:48 pm

  Arkadaşlar bende medyum Medine denilen sahtekar tarafından dolandirildim. Instagram sayfasındaki açıklamaların hepsi kendi tarafından düzenlenmiş sahte mesajlardir. Kesinlikle itibar etmeyiniz…

 • Sevgi
  Ekim 12, 2020 at 12:22 am

  Hakan erkan isimli sahtekardan bahsetmek istiyorum. Youtube kanalinda herkese meydan okuyan islemlerimin yuzde yuz tuttugunu Herkesten farkli oldugunu idda eden bu kisi parayi aldiktan sonra telefonlara donmuyor. 20 gunden sonra sonuc alirsiniz demesine rahmen 40 gun oldu bir sonuc yok. Biz kandirildik baskalarinin cani yanmasin.

  • Es-es
   Ocak 1, 2021 at 6:35 pm

   Ciddi misiniz bende onunla çalışmayı düşünüyordum iyi ki yorumunuzu gördüm çünkü az para istemiyor

 • Peri
  Ekim 26, 2020 at 2:08 am

  medyum bahar’a vefk yaptırdım iki ay sürdü elime gelmesi, geldi gelmesine de nasıl kullanacağımı hiç bilmiyorum. bir kağıt geldi elime yanımda taşıyorum öyle. arayıp nasıl kullanacağımı sormaya çalıştım numarası değişmiş. şimdi ne yapmam gerekli yardım edin lütfen?

 • FAHRİYE
  Ekim 26, 2020 at 2:08 am

  MERHABA ÖNCELİKLE
  MEDYUM ALİ GÜRSES’E YAPTIRDIĞIM VEFK İLE İLGİLİ PAYLAŞIM YAPACAĞIMI YAZMIŞTIM BU SİTE MİYDİ BAŞKA BİR SİTE MİYDİ ŞU AN HATIRLAMIYORUM AMA BURAYA YAZMAK İSTİYORUM BURAYI BULABİLDİM ÇÜNKÜ. VEFK İÇİN KONUŞTUĞUMDA MEDYUM ALİ HOCA BANA 40 GÜNDE TUTAR EN FAZLA BİR GÜNDE DE TUTABİLİR 40 GÜNDE DE TUTABİLİR DEMİŞTİ BAŞARI ORANI OLARAK DÜRÜSTÇE BANA %90 ETKİLİ OLUR DEDİ, BEN DE DÜRÜSTLÜĞÜNE GÜVENEREK ÇALIŞMAYI KABUL ETTİM. KONUŞTUĞUMUZ GİBİ BİR HAFTADA TESLİM ETTİ VEFKİ NASIL KULLANACAĞIMI HER DETAYIYLA ANLATTI ÖZEL SORULAR SORDUM ONLARA BİLE CEVAP VERDİ, ÇOK İLGİLİ DAVRANDI ETKİSİNİ DE YAKLAŞIK 15 GÜN GİBİ BİR SÜREDE GÖRDÜM SÜREKLİ OLARAK İÇİMDE BİR HUZURSUZLUK VARDI MEDYUM ALİ HOCA SAYESİNDE BU HUZURSUZLUĞUM GİTMİŞ OLDU ÇOK ŞÜKÜR İSTEDİĞİM GİBİ SONUÇ ALABİLDİM İNŞALLAH BU TARZ DERDİ SIKINTISI OLANLAR ALİ GÜRSES HOCA GİBİ BİRİNİ BULUR BEN ÇOK MEMNUN KALDIM ÇALIŞACAKSANIZ EĞER 05355906275 TELEFONU

 • Nuray
  Kasım 9, 2020 at 1:45 pm

  ALEMDAR HOCA denen kişiye güvenip çalışmaya başladım parayı gönderdim 2 gün sonra hiçbir şekilde iletişim kurmadı. Hakkında güvenilir öyle çalıştık böyle mutlu kaldık yazılarına kanmayınız. Ben de o yazılara güvenerek kendisine ulaştım ulaşmaz olaydım o yazıları kendisi yazmış olsa gerek. Tamamen dolandırıcı bir insan. Numarası 11 36 ile bitiyor.

 • Hakan erkan
  Kasım 29, 2020 at 12:24 pm

  Hakan erkan denilen adama sakın güvenmeyin

 • Orko
  Aralık 5, 2020 at 10:59 am

  Medyum Nasuh sahtekardir serefsiz adi insan hakim haram olsun tatli bir dil ille insanlari cok iyi kandiriyor ve para üstüne para istiyor adi adam beni cok iyi kandirdi

 • Melih
  Ocak 8, 2021 at 5:11 am

  İçimdeki huzursuzluk sebebiyle Medyum Fadime’ye telefon açtım ve bu durumla alakalı ne yapabileceğimizi sormuştum. Bende büyü olduğunu ve bunu çözmek için bir takım teknikler bulunduğunu söyledi. Kişiden kişiye göre değişeceğini söyleyip öncesinde bakım yapması gerektiğini söyledi. Bakım için ödemeyi yaptıktan sonra üzerimde büyü olduğunu belirterek büyü bozma çalışması yapmaya karar verdi. Büyü bozma çalışması için de ekstra para talep etti, mecburiyetten ve kendimi huzursuz hissetmem dolayısıyla dediği parayı gönderdim. İlk çalışmadan sonra daha da tedirgin oldum, psikolojik olarak kendimi kötü hissettim. Bu hissiyat üzerine hocaya tekrar telefon açtım. Telefonda benden yine para istedi. Tekrar gönderdim, bunun üzerine daha güçlü bir çalışma yapacağını söyledi ama değişen herhangi bir şey olmadı. Tekrar para istediğinde içimden bir ses dolandırılıyor olabileceğimi söyledi ve bu durumdan şüphelenmeye başladım. Hocaya tam olarak ne yaptığını sorduğum zaman tek bir kelime bile etmeden telefonu yüzüme kapattı ve engelledi. Medyum Fadime yüzünden hem kendimi uzunca bir süre kötü hissettim hem de daha fazla korktum. Özellikle zor durumda bulunan kişilerin asla bu kişiye güvenmesin. Sadece para odaklı çalışan sahtekarın biri.

 • Yusuf
  Mart 3, 2021 at 8:56 pm

  Iyi medyum diye dunyanin bir ucundan calisma yaptirmak icin ugrastigim medyum zihni dolandirici cikti cok zoruma gitti gercekten bugune kadar hic dolandirilmamistim bu kisi ozellikle yurtdisini hedef alan bir sarlatan kesinlikle guvenilir degil ben amerikada yasiyorum burada medyum bulamadigim icin bununla gorustum bana ciddi yuksek rakam verdi bir de normalde olandan daha fazla kargo parasi istedi tumunu kabul ettim calismayi yapmasi icin gonderdim parayi ama gondermemek icin oyaladi surekli oyalamalarinin en sonunda da telefonlarimi engelledi kendisinin pesine dusmeyecegimi sandi sanirim ama medyum zihni denildiginde herkesin gercekleri gorebilmesi adina elimden gelen her seyi yapicam tum sitelerde bu yaptiklarini ifsa edicem bu dolandiricilarin

 • Derya
  Mart 3, 2021 at 8:56 pm

  Eşimin iş yerinde çok kötü bir kadın var bu kadın ailemize musallat oldu resmen. Sürekli beni de eşimi de rahatsız ediyordu. Üstelik eşimin aklına girip kandırmaya çalıştı, devamlı olarak zor durumda bıraktı bizi. Özellikle evliliğimizi kötü etkiledi bu durum.
  Kayınvalidem bile farkında olduğu için bir yol bulmak için araştırma yaptık. İnternetten gördüğümüz kadarıyla vefk çalışması ile bu sıkıntıyı çözeriz dedik. Kayınvalidem soruşturdu, çevresindeki herkes Ali Gürses hocayı tavsiye etmiş. Daha önce bizzat bu hoca ile çalışan tanıdıkları olduğu için güvenip Ali hocaya vefk yaptırdım.
  Bir haftada teslim edildi vefkim, eşimin üzerinde durması gerekiyormuş. Eşimin vefk olduğundan haberi yok tabi. Dua diyerek ceketinin cebinde taşımasını söyledim. Normalde hep o kadınla ilgili bir şeyler olur, akşamları falan geç gelirdi eve, vefki koyduktan iki üç gün sonra hep vaktinde eve dönmeye başladı. Bir süre sonra da garip şekilde kadının başka bir yere tayini çıktığını öğrendim.
  Vefkle kadından kurtulduğuma ek olarak eşimin bana olan ilgisi de arttı. Sanki daha yeni evliymişiz gibi ilgilenmeye, hediyeler falan almaya başladı. On yıllık evliliğimizde böyle bir şey yaşamamıştım, vefkin etkisini bu şekilde çok net görmüş oldum. Allah çok büyük arkadaşlar.

 • SEDAT
  Mart 3, 2021 at 8:57 pm

  MEDYUM ERMET TELEFONLARIMA YANID VERMİYO BU DOLANDIRI CIMIDIR????? AY OLDU YANIDSIZ HEP MEŞGUL ÇALIYO YARDIM EDİN NASIL ULAŞABİLİRİM

 • Vehbi
  Mart 3, 2021 at 8:57 pm

  bizim medyum meryem diye calistigimiz kisi sebeke gibi farkli isimler de kullaniyormus dikkatli olun… bana medyum meryem diye telefona cikiyor baskasina medyum duygu diyor ve hic guvenli gelmiyor bir hafta dedi bir aydir vefk gondermedi eger yollarsa bu yorumu silerim ama hic umudum yok acikcasi

 • Bilgi
  Mart 22, 2021 at 5:20 am

  Medyum Ali Hocadan şahsen çok memnun kaldım. Eşimle aramdaki soğukluğu gidermek için işe yarayacak bir vefk yazdırdım, bir haftalık süre verdi, verdiği sürede ulaştı. Hatta biz yanlışlıkla ulaşmamış sanmıştık kargoyla alakalı meseleymiş onunla bile ilgilendi.

  Etkisine gelince özel olması nedeniyle çok detay veremeyeceğim ama tam olarak istediğimiz gibi oldu diyebilirim. 05355906275 bu numaradan ulaştım kendisine ama sonradan hep mailden (medyumalibey@gmail.com) devam ettik süre dolduktan sonra bile hala maillerimi hızlıca cevaplıyordu. Umarım ihtiyacı olan herkese yardımcı olur bu dediklerim.

  • Vedo
   Eylül 10, 2021 at 7:00 am

   Sizinle konuşmam mümkünmu

 • Sevda
  Nisan 5, 2021 at 1:38 pm

  Arkasaşlar merhaba bir kaç site yorumuna baktım ve en uygun olan sanırım Ali hoca. Ali hocayla işlem yaptırmaya başlayacağım umarım dolandırılmam ☺️ Her hangi bir sonuç alırsam burada sizlerle paylaşacağım🌸

 • Eda
  Nisan 26, 2021 at 12:25 am

  Arkadaslar Merhaba,
  Medyum Ali Gurses ile calismaya basladim. Kargomu bekliyorum. Ucreti asistaninin hesabina yatirdim ve kendisi hemen teyit etti. Yani farkli bir isim diye endise etmenize gerek yok. Guvenebilirsiniz. Yogunluktan kendi bankaya gidemedigini soyledi.
  Bana vefk 1 haftada hazir olur demisti ve soyledigi gibi de parayi alir almaz vefki hazirlayip tam 7. Gunde kargoya verdi. Yurt disinda yasadigim icin kargo henuz elime gecmedi, ama kendisi tum sorularima e-mail yoluyla cevap veriyor gercekten. Aninda olmasa bile 2-3 gun icerisinde mutlaka… vefkimi kullanip sonuc alinca tekrar sizi bilgilendirecegim ama simdilik negatif bir sey hissetmedim Ali Hocadan. Umarim calismam olumlu olur.
  **Admin lutfen yorumu yayinla sanirim 4. Ye yaziyorum nedense hic biri yayinlanmiyor. Tarafli olmayin lutfen hepimizin ihtiyaclari bu paylasimlara. Bende yorumlardan yola cikarak buldum Ali Hocayi. Lutfen yayinlayin herkes faydalansin.

 • İpipip
  Haziran 2, 2021 at 9:37 pm

  Ben de ali hocayla yorumlarınızı görüp güvenip çalışmaya başladım bu yorumlar en büyük arkadaşım bu süreçte sürekli okuyup duruyorum. Papaz büyüsü yaptırdım ben sevgilimin dönmesi için.Denildiği gibi ilgi alakası yerinde hocamın kargoyu yollaması yasaklarla 1 haftayı buldu yapmam gerekenleri de detaylı şekilde söyledi. Aklıma takılanları da cevapladı şu ana kadar hocamdan çok memnunum.daha 5. Günümdeyim bakalım inşallah sevdiğim adam geri döner ben de size burdan mutlu yorumlarımla dönüş yaparım…

 • Oya
  Temmuz 12, 2021 at 5:42 pm

  Medyum Nail serefsz parayi alip hemen telini kapatyo medyum furkan da aynı parayı alıp yok malzeme alcam diyip bidaha para isteyen adi şarlatan. Bu 2 sine dolandirildim bidaha da hiç 1 reklamına basan sahtekar medyumlara inanmıyorum. Ben yandım siz yanmayin paranızı yazık

 • Mehtap
  Ağustos 18, 2021 at 1:35 pm

  İyi günler çok zor durumdayım günlerdir hoca arayışım devam ediyor ama bir türlü güvenemiyorum. Güvenilir tavsiye ettiğiniz çalıştığınız bir hoca var mı lütfeen yardımcı olun

 • mert
  Eylül 16, 2021 at 4:42 am

  gerçekten arkadaşlar geçek güvenilir bir medyum varmı lütfen işi olmuş yardım almış ve sonuç almış arkadaşlar lütfen yaza bilirmi allah rızası için

 • Deniz
  Eylül 29, 2021 at 5:05 pm

  Bir cok medyum tarafından dolandirildim. Medyum Melis, medyum cemil, bunlarda sahtekar. Ali hocayla bende iletisime geçtim işlem başlattim ama nasil olacak hic bir fikrim yok.

 • Emel
  Mayıs 10, 2022 at 10:25 pm

  Medyum ozgur medyum madeos dolandiricidir

 • Eda
  Temmuz 3, 2022 at 7:58 pm

  Daha once Ali hoca ile calismaya basladigimi paylasmistim sonuc alali birkac hafta oldu yeni firsat buldum tekrar yazmaya Ali gurses gercekten isinin ehli ve gercek bir kisiymis yurtdisinda olmama ragmen her seyimle dort dortluk ilgilendi paketimi gonderdi ne zaman yazsam cevapladi ve verdigi sure icinde de sonuca ulastik. Tesekkurler!