Gösteriliyor:

medyum yusuf

Medyumlar

Medyum Nedir?

Medyum hocalar, tarih boyunca günümüz psikologlarının görevlerine benzer nitelikte görevler üstlenmiştir. Toplumların sorunlarını çözmek ve bu sorunların yarattığı kaosu ortadan kaldırmak için yardımlarına başvurulan bu kişiler, farklı çalışmalar üreterek sorunlara çare olmuştur.

Eskiden fiziki alem yerine ön planda tutulan manevi dünya nedeniyle çok daha fazla rağbet görmekte olan medyum hocalar, günümüzde de eski popülaritesine giderek yaklaşıyor. Toplumların bağlarından kopması sonucunda ortaya çıkan kaostan kaçış arayan insanlar, yeniden manevi alemlerin gücüne sığınıyor ve farklı çalışmalar ile çare bulamadıkları sorunlarını çözmeye çalışıyor.

Medyum hocalar, tam da bu durumlarda devreye girerek, ihtiyaç duyulan her türlü yardımı sağlayarak, insanlara fiziki yollarla çözemedikleri sorunları çözme fırsatı sağlıyor. Medyum hocaların yaptıkları bu işler kimi zaman büyü, kimi zaman vefk, kimi zamansa muska olarak adlandırılsa da, hepsinin ortak noktası insanlığa faydalı olması olarak gösterilmekte.

Medyum hocalar pek çok farklı kategoride çalışmalar yürütebilir. Bu çalışmaların her biri özel olarak kişilerin isteklerine göre şekillendirilir. Bunun bir sonucu olarak, fiziki alemde çözülemeyen sorunlar, gayb alemlerinin vasıtasıyla çözüme kavuşturulur. Bir doktorun her hastaya ayrı reçete yazması gibi, bir medyum hoca da her soruna, her insana ayrı bir çalışma uygulayarak sorunları ortadan kaldırmaktadır.

Medyum hocaların ana görevinin istekleri yerine getirmek olduğu düşünülse de, tam aksine hocalar çoğu zaman toplum psikoloğu olarak görev yapmaktadır. Elbette aralarından çıkan bazı çürük elmalar, medyumluk mesleğinin adını kötüleyerek, halihazırda yaşanmış olan kopuşu daha da güçlendirmekte, insanların gayb alemlerine önyargıyla yaklaşmasına neden olmaktadır. Bu nedenle bu tarz problemler yaşamamak için, medyum hocalar hakkında mutlaka araştırma yapmanız tavsiye edilmektedir. Araştırmanız sırasında, ana sayfada yer alan yazının altında, gerçek kişiler tarafından yazılmış deneyimleri, şikayetleri ve yorumları okuyarak fikir edinmeniz mümkün.

Siz de sayfamıza medyum ve hocalar hakkındaki şikayetlerinizi bildirmek veya daha önce gönderilen şikayetleri okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

 • Nalan
  Şubat 27, 2019 at 7:42 pm

  Gizemli büyücü dolandırıcı inanmayın sakın ona. Yaptığı işlemler tutmuyor ve devamlı para istiyor. Tutmayıncada tutacak garantisi veremem ki diyor. Yüzü sonradan çıkıyor ortaya.

 • CANSU
  Eylül 20, 2019 at 1:29 am

  İNANÇSIZ BİRİ OLMAMA RAĞMEN İLK DEFA BİR BÜYÜ YAPTIRDIM BAŞARI İÇİN MEDYUM ALİ HOCAYA İLK DENEMEMDE DOĞRU MEDYUMU BULMAK BENİ ÇOK MUTLU ETTİ PAPAZ BÜYÜSÜ GİBİ BİR İSMİ VARDI ÜZERİNDEN ÜÇ AY GEÇTİĞİ VE BENİM HAFIZAM BİRAZ ZAYIF OLDUĞU İÇİN HATIRLAMIYORUM ADINI TAM OLARAK BU SAYFAYA DENK GELMİŞKEN BEENDE YAŞADIKLARIMI YAZAYIM İSTEDİM SADECE SINAVDAN HİÇ UMUDUM OLMAMASINA RAĞMEN YAPTIĞI İŞLEM RESMEN SINAVDA HERŞEYİN AKLIMA GELMESİNİ SAĞLADI SINAV BİTTİ AYNI SORULARI BİR HAFTA SONRA ÇÖZEMEDİM BİLE HATIRLAYAMADIĞIM İÇİN İNANÇSIZDIM O GÜNLERDE ŞİMDİ TÜM FİKRİM DEĞİŞTİ BAHSETTİĞİM HOCA ALİ GÜRSES

 • MEDYUM OLCAY KURBANI
  Şubat 15, 2020 at 2:02 pm

  Merhabalar MEDYUM OLCAY HOCA TAM BİR DOLANDIRICI!!! Sakın inanmayın sürekli para istiyor. Parayı yatıracağım diyince telefonuna ulaşıyorsun. Şuan elimde yok diyince telefonunu açmıyor geceye kadar işlem odasındayım namazdayım diye yalan uyduruyor. İşlemlerin hiçbiri tutmayınca çok inatçı inadını kırarım işi kökten hallederim gibi yalanlarla sizi kandırıyor tekrar para yatırıyorsun tekrar işlem tutmayınca çok inatçı diye bahane ediyor.BEN YANDIM SİZ YANMAYIN OLCAY HOCAYA KANMAYIN. Numarası: 0535 681 90 21 gerçek olcay hoca bu diğeri sahte diyor ama bütün medyum olcay hoca numaraları sahtekar.

 • ayben
  Şubat 23, 2020 at 4:25 am

  Merabalar ben medyum Hikmet’e vefk yaptırdım fakat vefk in herhangi bir faydasının olduğunu düşünmüyorum elimize ulaştı diye teşekkür etme niyeti ile aradığım günden beri Hikmet e ulaşabilene aşk olsun daha sonra da aradım çünkü yaptırmış olduğum özel bir konu anlatamıyorum ama o konuda herangibi bir değişikli göremedim ne yazık ki, şimdi büyüklerden de öğrendiğimiz kadarıyla böyle konularda dikkatli olmak gerekiyor bir sorunla karşılaşmaktan korkuyorum şimdi açarım ederim başıma bir iş gelir ne yalan söyleyeyim emin olamıyorum bir ürperiyorum elime alınca dahi bir hoca abimiz var ona konuyu açıp baktırsam mı ne yapsam daha önce medyum hikmete vefk yaptıran ya da böyle bir sorun ile karşılaşan oldu mu dostlar başım sıkışık bir el atabilirseniz çok sevinirim hayırlı günler

 • Esma
  Nisan 3, 2021 at 8:36 pm

  Bugüne kadar çalıştığım bir sürü medyum hoca vardı, yani 3 4 kişi tabi öyle aşırı bir rakam anlaşılmasın… hepsinden tek istediğim beni terk eden sevgilimin geri gelmesiydi, bu hocalar içinde en son çalıştığım medyum ali hoca haricinde çalışmayla gerçekten ilgilenen olmadı, sadece parasını alıp kaçıp gittiler desem yeridir. Medyum ali gürses gerçekten sorguladı, amacımı tam öğrendi, karşı tarafla alakalı sorular sordu, bakım yaptı, ondan sonra çalışmayı yaparım tamam başlayalım dedi, ben ne kadar olmazsa da sorun değil hocam falan dedim ama o ben yapamayacağım işlemin vebaline girmem diyerek benim ısrarlarımı kabul etmedi. En sonunda işlemi yaptı ve inanılmaz şekilde 10 gün sonra kapıma çiçeklerle gelip özür diledi eski sevgilim. medyumali.com internet sitesinde yazan numarasından ulaşmıştım, sosyal medya sayfaları falan da var ama sahte sayfalar olabiliyor bazen, o yüzden ya bu siteden ulaşın ya da 535 590 62 75 benim görüştüğüm telefon numarasıydı, buradan görüşün kendisiyle bilgi alın derim