Gösteriliyor:

medyum celalettin salih hoca

Medyumlar

Büyü Nasıl Bozulur?

Büyü bozma için kullanılan yöntemler oldukça çeşitlidir. Her çalışma farklı bir yönteme ihtiyaç duyar. Büyünün türüne göre değişen bu çalışmalar ancak büyü bozan hoca tarafından belirlenebilir. Büyü bozma çalışması başlamadan önce mutlaka büyülenen kişinin hangi büyünün etkisi altında olduğu belirlenmelidir. Bu belirlenme işlemi yapıldıktan sonra bozma işine geçilebilmektedir.

Eğer malzeme kullanılarak bir büyü yapılmışsa büyü bozma işlemi sırasında bu malzemenin bulunması gereklidir. Örneğin bazı büyülerde eve muska koyma ve buna benzer yöntemler ile büyü yapılabilir. Bu gibi durumlarda büyünün tam olarak bozulabilmesi için bu muskanın bulunması ve yakılması gerekebilir. Büyü bozan hoca, malzemenin türüne göre yapılması gereken her türlü işlemi belirtecektir.

Enerji kullanılarak, herhangi bir malzeme kullanılmadan yapılmış olan büyülerde durum çok daha kolaydır. Büyü bozma işlemi için herhangi bir malzemenin bulunmasına ihtiyaç olmayacağı için yapılacak çalışma daha rahat ilerleyebilir. Bu aşamada, bozma işlemi için her şeyi medyum hocanın nefesine bağlı olarak ilerleyecektir. Medyum hoca ne kadar güçlü bir nefese sahipse, büyü o kadar kolay bozulacaktır.

Büyü bozan hocalar aynı zamanda hüddamlara ve farklı varlıklara hüküm vermeyi bilmek zorundadır. Papaz büyüsü gibi farklı ve daha etkili büyülerin yapımında hüddamların yardımına başvurulur. Büyüyü yapan hoca hüddamlara hüküm verir, bu hüküm doğrultusunda büyü yapılır. Büyü bozan hoca ise, bu hükmü iptal etmek zorundadır. Bunun için, büyüyü yapan hocadan daha fazla nefes gücüne sahip olmalı, hüddamları daha yakından tanımalıdır.

Büyü bozma çalışmalarında büyünün türüne göre çok farklı yöntemler uygulanır. Hangi yöntemin uygulanacağını belirlemek medyum hocanın görevidir. Eğer medyum hoca bu belirleme işlemini doğru şekilde yapabilirse, büyü hem kolay hem de hızlı bir şekilde bozulacak, büyülenen kişi normal yaşantısına dönecektir.

Siz de sayfamıza medyum ve hocalar hakkındaki şikayetlerinizi bildirmek veya daha önce gönderilen şikayetleri okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

 • serhat
  Ekim 23, 2019 at 3:15 pm

  gectigimiz senelerde biriyle kavgamiz sonucunda sana buyu yaptiricam falan demisti hic ciddiye almamistim ama son zamanlarda ise girip uc kere kovulmam bir kere soyulmam ustune dukkan acmaya calisip son anda herseyin bozulmasi falan filan gibi sayisiz sey olunca ali hocaya bakim yaptirdim zaten ali hoca bilindik tanindik bir hoca bakimda gercekten buyu yapildigi ortaya cikti hatta yapildigi noktaya kadar bildi kendisine hicbir bilgi vermememe ragmen ali hoca bi islem yapti buyuyu bozduk simdi tekrar isimin gucumun basindayim hem isler yoluna girdi hemde kendimi cok daha iyi hissediyorum diyebilirim gercekten insan yasarken farketmiyormusda cok ciddi etkileniliyomus boyle olaylardan bu tur bir sikintiniz varsa mutlaka danisin derim ali gurses e telefonu 05355906275

 • S-a
  Nisan 18, 2020 at 3:45 am

  Medyum meryem almanya kölnde yAsiyor, dolandiricinin teki. 2000€ ödedim bana sadece bi torba seker yolladi bi isede yaramadi. Bidaha cevapda vermedi

  • Kerem
   Haziran 29, 2020 at 12:01 am

   Dedigin dogru mu? Ben de onun yanina gidecektim , Kismet icin, siz ne amacli oradaydiniz?

 • Meryem
  Şubat 26, 2021 at 12:17 am

  Ben bu işlemlerde havas üstadı bir medyum hoca ile çalışmıştım. İsmi medyum ali gürses telefonu 05355906275. Hocanın kendisi çok iyi niyetli. Büyü bozma konusunda bir işlem yaptı detaylarını vermeyeceğim çünkü benim kendi düşünceme göre bu şeyleri çok dillendirince etkisi kaçıyor. O yüzden çok bahsetmek istemiyorum. Ama hocam sağolsun sıkıntımı çözdü ve büyüyü bozdu. Vefk özellikle çok etkiliydi o başka bir iş için yapıldı, iki hafta geçmeden sonuç alındı o işten. Ben herkese medyum ali hocayı tavsiye ediyorum. Daha önceden çalıştığım medyumlardan çok farklı bir medyum hoca. İşinin arkasında duruyor ve ilgileniyor. İsteyen varsa medyum ali . com internet sitesinde ne yaptığı, telefonu vesaire yazıyor. Orada zaten çalışmalarıyla alakalı detayları da yazmış.