Gösteriliyor:

medyum zihni hoca

Medyumlar

Vefk Nedir?

Medyumluk dünyasında, özellikle vefk çalışmaları çok fazla özen ister. Eğer herhangi bir şekilde, en ufak bir adım bile atlanırsa vefk başarısız olur. Vefk yapan hocalar her türlü ayrıntıya dikkat etmelidir.

Vefkin çalışma mantığı oldukça karmaşıktır. Sadece basit bir çalışma olarak ele alınamaz, en az dört farklı ilim dalını içinde barındırır. Sadece tek başına bu ilimler bile uzun yıllar süren eğitimler gerektirirken, vefk yapan hocaların yaptıkları tüm diğer çalışmalar işi çok daha karmaşık hale getirecektir. Medyumluk işinin bilinen en karmaşık işlemi olan vefk çalışması, bu özellikleri nedeniyle yalnızca işinde uzman ve tecrübeli hocalar tarafından gerçekleştirilebilmektedir.

Vefk yapan hocalar sadece nefes gücüne değil, aynı zamanda nefesle birlikte gelen ciddi bir bilgi birikimine sahip olmalıdır. Örneğin, bir medyum hoca vefk yaparken mutlaka yıldızlar hakkında ve bu yıldızların insanların hayatına nasıl etki ettiği konusunda bilgi sahibi olmak zorundadır. Eğer hoca bu bilgilere sahip değilse, yaptığı vefk eksik kalacak ve başarısızlıkla sonuçlanacaktır.

Medyumluk işinde bilgi kadar önemli olan bir diğer nokta da nefes gücü. Eğer medyum hoca yeteri kadar güçlü bir nefese sahip değilse, yine aynı şekilde hiçbir çalışmasından sonuç alamaz. Vefk yapan hocalar, bu özel ilmi hakkıyla yerine getirebilmek için hem güçlü bir nefese, hem de yüksek bir bilgi birikimine sahip olmalıdır.

Medyumluk her zaman emek gerektiren bir iştir. Herhangi bir kişinin ortaya çıkarak vefk yapıyorum veya büyü yapabilirim demesi mümkün değildir. Bunu diyebilmek için mutlaka iyi bir çalışma geçmişi, tecrübesi ve bilgi birikimi olmalıdır. Aksi takdirde yapılan hiçbir çalışmadan sonuç alınamaz ve vefk konusunda başarısız olunur. Medyumluk bu derece karmaşık bir işlemken, vefk yapan hocaların da bu konuda dikkatli olması elzemdir.

Siz de sayfamıza medyum ve hocalar hakkındaki şikayetlerinizi bildirmek veya daha önce gönderilen şikayetleri okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

 • ali
  Mart 7, 2019 at 12:51 am

  Bende zihni hoca hakkında acil bilgi bekliyorum yazarsaniz sevinirim ….. medyum hakan büyük de dolandiricidir

  • Ensar
   Haziran 17, 2019 at 4:41 pm

   Size naaptı zihni sizide mi dolandırdı
   Baglama büyüsü dedi kesin garanti dedi şimdi telefonlara bile cıkmıyo

  • Mualla
   Temmuz 26, 2019 at 9:13 am

   Valla kardesim ben zihni hocayi bes aydir bekliyorum para gonderdim harc borc aldim uc ila dort hafta sonra isin hallenecek bes ay oldu yok. Sitesine yorum yapamiyorum herhalde beni engelledi fakat sadece kendi sitesinde olumlu yorumlar buluniyor diger sayfalar sahtekar diyor bende bilmiyorum.. fakat allaha havale ediyorum.

 • şanslı
  Eylül 28, 2019 at 4:30 pm

  öncelikle iyi günler ben uzun süredir kabuslarla alakalı sıkıntı yaşıyorum ailecek huzurumuzu kaçıran bir durum olduğu için medyuma gittim iki kişiye gittim ama o kişiler çözemedi en sonunda arkadaşım ali hocayı tavsiye etti bende son kez olmak üzere bir defa daha şansımı deneyeyim dedim ali hoca bir haftada bana bir vefk yaptı gerek kendisi gerek yardımcıları çok ilgili insanlardı sağolsunlar vefki çok özenle kullandım yastığımın altına yerleştirdim ilk gece yine kabus gördüm açıkcası korktumda biraz acaba yinemi kandırıldım diye ama ilk hafta dişimi sıktım ali hocada sabretmemi söylemişti sabrettim güvenip gerçektende dediğigibi oldu sıklığı azaldı kabusların en sonunda bir aydan uzun süredir hiç kabus görmedim bahsettiğim kişi ali gürses bu arada başka ali hocalarda var dikkat medyumali.com ali hocanın sitesi 535 590 62 75 teli