Gösteriliyor:

medyum salman

Uncategorized

Şirinlik Büyüsü Yapan Hocalar

Medyumlar, bundan binlerce yıl öncesinden beri büyü çalışmaları yaparak insanların hayatlarının istenen şekillere girmesini, çok sayıda farklı konuda isteklerinin olmasını sağlamaktadır. Şirinlik büyüsü çalışması da medyum hocalar tarafından tarihin her döneminde yapılmış, yapılmaya devam etmektedir.

Şirinlik büyüsü, medyumların yapmış oldukları büyü uygulamaları içinde önemli bir yer tutar. Bu büyü ile insanların birbirlerine olan bakış açısı net biçimde değiştirilebilir, kişilerin daha çekici hale gelmesi sağlanabilir. Bu durum da şüphesiz insanların hayatında olumlu değişimlere neden olmaktadır.

Şirinlik büyüsü yapılırken kullanılan enerjiler medyum hocalar tarafından öte alemden, hayırlı enerjiler arasından alınır. Medyum hocalar, her büyü çalışmasında mutlaka hayırlı enerjileri kullanarak kişilerin isteklerini elde etmesine vesile olur. Kullanılan enerjilerin amacı her ne olursa olsun mutlaka bu şekilde seçilir ve hiçbir zaman kara büyü kullanılmaz.

Öte alemlerde bulunan enerjilerin insanoğluna zarar verdiği tarihin hiçbir döneminde görülmemiştir. Var olan tüm enerjiler insanlara yardım etmek için oradadır. Şirinlik büyüsü yapılırken de aynı enerjilerin sonsuz gücünden yararlanılır.

Öte alemlerde var olan, zararlı olabilecek tek enerji kara büyüdür. Kara büyü ise bu işe gönül vermiş hiçbir medyum tarafından yapılmamaktadır. Medyum hocalar, insanlara yardım etme amaçları dışında bu tarz bilgileri kullanmamakta, böylece zarar verici çalışmaların yapılmasına engel olmaktadır.

Şirinlik Büyüsü Tehlikeli Mi?

Şirinlik büyüsü yapıldığında, medyum hocaların manevi dünyadan getirdiği enerjiler üzerimize tesir eder. Bu enerjiler, çevremizin bize olan bakışını değiştirebilmek için getirilmiştir. Medyumun nefes gücü ve okuduğu dualar sayesinde büyünün etkisi belli bir süre içinde ortaya çıkar.

Medyumlar, yaptıkları büyü çalışmalarında her zaman için dikkatlidir. Bu dikkatin sebebi büyünün iyi şekilde etki edebilmesi içindir. Şirinlik büyüsü de dahil olmak üzere, tüm büyüler, yanlış yapılmış olsa bile insanlara tehlike yaratmaz. Büyünün yanlış yapılması halinde sadece etki göstermemesiyle sonuçlanacaktır. Bunun dışında, asla tehlike yaratmayacak veya sizi zor durumda bırakmayacaktır.

Büyü Yaptırmanın Zararları

Şirinlik büyüsü gibi büyü çalışmaları hayatımızı olumlu yönde etkiler. İsteklerimize ulaşmamız için birer araç niteliğindedir. Tüm büyüler gibi bu büyü de yıllar boyunca yapılmış ve hala yapılmaya devam etmektedir.

Bu çalışmaların dünyamıza ulaşmasının sebebi insanlara yardım etmektir. Öte alemlerin sonsuz gücünden yararlanana insanoğlu, hayatını bu sayede düzene sokabilir, çok daha iyi bir yere gelebilir. Şirinlik büyüsü de dahil olmak üzere tüm çalışmalar bunun için özel olarak yapılmaktadır.

Medyumlar, her zaman insanlara yararlı olmak adına çalışırlar. Yapılan en basit çalışma bile bu amacı güder. Bu nedenle, herhangi bir tehlike yaratacak çalışma yapmamayı tercih ederler. Şirinlik büyüsü de dahil hiçbir büyünün insanlar için zararı veya tehlikesi yoktur.

İşinde iyi olan ve başarılı büyüler yapan medyum hocaları bulmak için sizden gelen, tarafsızca yayınlanan yorumları değerlendirebilirsiniz. Bu yorumları okumak ve dilerseniz çalıştığınız medyumlarla ilgili görüş paylaşmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

 • cem
  Nisan 19, 2020 at 12:21 pm

  hayatimin cok kotu bi dönemindeyken medyum ali hoca sayesinde sikintimi cozdum allah bin kere razi olsun kendisinden boyle insanlarin var oldugunu bilmek insana güven veriyor! nisan attigim bi iliskim vardi aileler hazirlandi herkes hazirdi evlenecektik benim yuzumden nisan atildi yaptigim kotu bi sey yuzunden cok pisman oldum ama asla kabul ettiremedim bunun uzerine medyum ali hocaya geri getirme vefki yaptirdim medyum ali hoca sikintimi dinleyip ona gore ozel bir calisma hazirladi dedigi seyleri tam olarak yaptim normalde hic umudum olmamasina ragmen yemin ederim daha ilk haftadan mesaj geldi tekrar barismak istediğine dair sonrasinda ailelerde hicbisey olmamis gibi hareket etmeye basladi cok guclu bi calisma yapmis allah razi olsun hocamdan

  • enise
   Nisan 19, 2020 at 12:22 pm

   cem bey benimde benzer bir sıkıntım var nasıl irtibata geçebiliriz ali beyle

   • cem
    Nisan 19, 2020 at 12:23 pm

    telefonu 535 590 62 75 maili medyumalibey@gmail.com maillere de hızlıca dönüyor…