Gösteriliyor:

soğutma büyüsü nasıl yapılır

Uncategorized

En Tesirli Soğutma Büyüleri

Büyü yapmak oldukça karmaşık bir süreçtir. Sadece gerçek medyum hocalar tarafından yapılabilen büyü çalışmaları ile insanların istekleri gerçekleşir, hayırsız ilişkiler son bulur. Medyum hocalar, en etkili soğutma büyülerini kullanarak, birbirine çok yoğun bağlar ile bağlanmış iki kişinin bile ayrılmasını sağlayabilir.

Soğutma büyüsü, kişilerin doğal yoldan ayrılmasını sağlar. Bu ayrılığın sağlanabilmesi için mutlaka medyum hocanın enerjileri iyi tanıyor, her iki tarafı da net olarak biliyor olması gereklidir. Eğer medyum hoca bunu sağlayamazsa yapacağı çalışmadan istenen sonuç alınamayacaktır. En etkili soğutma büyüleri için de aynı durum geçerlidir.

Medyum hoca, öncelikle soğutulacak olan kişi veya kişileri enerjisel boyutta inceler. İnceleme neticesinde kullanılacak büyü yöntemi belirlenir ve gerekli çalışmalar başlar. Medyumlar, çoğu zaman en etkili soğutma büyüsü olarak papaz büyüsünü kullanır. Bu büyünün kullanılmasındaki en önemli sebep çok yoğun bir enerji taşıyor olmasıdır. Taşıdığı çok yoğun enerji sayesinde en karmaşık durumlarda bile başarılı sonuçlar verebilmektedir.

Papaz büyüsü dışında daha farklı büyü yöntemleriyle de soğutma işlemi yapılabiliyor olsa da en etkilisi papaz büyüsü olarak kabul edilmekte, gerçek medyumlar tarafından özellikle bu çalışma tercih edilmektedir.

Soğutma Büyüsü Nasıl Yapılır?

En etkili soğutma büyüsü yöntemleri, nesiller boyu el verme yöntemi ile aktarılan, kadim dönemlerden kalan çalışmalardır. Bu çalışmaların neler olduğu sadece medyum hocalar tarafından bilinir ve gelecek nesillere aktarılır. Hiçbir zaman bu tarz bilgiler sıradan insanlar ile paylaşılmaz.

Bilginin kutsal olduğuna inanan gerçek medyum hocalar, sahip oldukları bu özel bilgileri ve ilimleri her zaman saklayacaktır. Bu nedenle, internette anlatılan veya kulaktan dolma bilgiler ile yapılması denenen büyü çalışmaları asla başarılı olamayacaktır.

En etkili soğutma büyüleri sırasında, kadim dönemlerin önemli ilimlerinden olan havas ve ledün büyük ölçüde kullanılır. Bu kadim ilimlerin kullanımı sadece işinin ehli olan medyumların yapabileceği bir konudur. İlimlerin eğitimi bile yıllar boyu devam eden süreçler ile alınır.

Soğutma Büyüsünü Yapmak Fazlasıyla Zordur

En etkili soğutma büyüleri yapılıyor olsa bile teknikten bağımsız olarak medyum hocanın dikkat etmesi gereken sayısız nokta bulunur. Medyumlar, eğitimleri ve tecrübeleri sayesinde bu noktaları tam olarak bilir ve uygular. Tecrübesiz bir medyumun başarılı büyü yapma ihtimali çok düşüktür.

Yine aynı şekilde, soğutma büyüsü gibi çalışmaların hızlı etki etmesi için medyum hocanın yüksek bir nefes gücüne sahip olması gerekir. Bu nefes gücü ise doğuştan gelir ve sadece alınan medyumluk eğitimi sırasında kullanımı öğrenilir. İşinin ehli medyumlar, yeri geldiğinde tecrübelerine göre bambaşka yöntemler ile büyünün daha hızlı ve etkili olmasını sağlayabilir.

Tüm medyum hocalar ile ilgili sizlerden gelen tüm mesaj ve yorumları ana sayfada toplamaktayız. Bunları okumak, soru sormak ve görüş paylaşmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.