Gösteriliyor:

medyum özcan

Medyumlar

Diyarbakır Medyum Hocaları

Evlilik bağının ne kadar büyük bir öneme sahip olduğu tartışmasız herkesin ortak olarak kabul ettiği bir olgudur. Evlilik bağı, toplumun temel taşı olan ailelerin kurulmasını sağlar, bu sayede toplumlarda huzur tesis edilir. Bu bağ için bazı durumlarda fiziki çaba yeterli gelmeyebilir. Bu gibi durumlarda, özellikle Diyarbakır medyum hocalarının yapmış oldukları büyü çalışmaları ile bağ tesis edilebilir ve toplumun temel taşları yerleştirilebilir.

Evlilik büyüsü neredeyse her medyum hoca tarafından kolay şekilde uygulanabiliyor olsa da, özel olarak bu konuda uzmanlaşmış olan kişiler tarafından yapılması halinde, tahmin edilenden çok daha başka sonuçlar verecektir. Gayb alemlerinin insanlar için sunduğu nimetlerin en başında gelen evlilik büyüleri, Diyarbakır’daki medyum hocalar tarafından, diğer illerde görülemeyeceği şekilde, çok farklı büyü yöntemleri ile uygulanabilmektedir.

Hangi büyü için olursa olsun, yapılan bir büyünün sonucu farklı olsa da yöntemleri değişkenlik gösterebilir. Bu yöntemlerin her biri kişiler için özel olarak belirlenir, böylece yapılan işlemlerden daha fazla verim alınması sağlanır. Diyarbakır medyum hocaları, bu tarz çalışmalar için diğer illerde yapılamayan, sadece kendileri için geliştirdikleri, nesiller boyu el verme yolu ile aktarılan yöntemleri kullanmaktadırlar.

Bu yöntemler içerisinde, diğer illerde sıklıkla tercih edilen düğüm yoluyla evlilik büyüsü çalışması da bulunmaktadır. Diyarbakır medyum hocaları, bu çalışmada okudukları duaları, özel olarak yıldız saatlerine göre belirleyerek çalışmanın daha kısa sürede etki etmesini sağlayabilmektedir. Yıldız saatlerinin hesaplanması için ebced ve numeroloji ilimleri kullanılmaktadır ve bu ilimler her şehirdeki medyum hocalar tarafından bilinebilir. Ancak bu ilimlerin büyü için nasıl kullanılacağının bilgisi herkes tarafından elde edilememektedir. Diğer illerin medyum hocaları bazı büyülerde Diyarbakır medyum hocalarına kıyasla daha iyi olabileceği gibi, Diyarbakır’daki bazı medyum hocalar da diğer illere kıyasla belli büyülerde çok daha başarılı olabilmektedir.

Siz de sayfamıza medyum ve hocalar hakkındaki şikayetlerinizi bildirmek veya daha önce gönderilen şikayetleri okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Aziz
    Mart 3, 2021 at 9:12 pm

    Terfi almak amacıyla Medyum Ali Gürses’e başarı vefki yaptırdım. Satış temsilcisi olarak çalışıyorum, performansım falan hep iyi olmasına rağmen terfimin olmamasının önüne geçen insanlar vardı. Mağaza müdürümüz kendisine rakip olacağımı düşünerek terfi olmamı istemiyordu.
    Çalışmayı yaptırdıktan sonra vefkin etkisini sanırım daha ilk gün görmeye başladım. Genel teftişe merkezden gelen birileri vardı, benim çalışmamı beğenip benimle görüştüler doğrudan. Mağaza müdürünün bakışlarını görmeniz lazımdı, nasıl kıskandı ve rahatsız oldu.
    Ben o durumu görünce artık terfi falan hayal oldu bana derken iki gün geçti yukarıdan telefon gelmiş, teftiş yapan o kişi mağaza müdürünü aramış benim terfim için. Reyon sorumlusu olarak terfi ettirdiler zam da yaptılar. Allah’a şükür daha iyi maaşla daha iyi yaşıyorum şimdi. Vefkin etkisi ile ilgili Ali Hoca ömürlüktür dedi, yavaş yavaş etkisini göstermeye başladı. Ben vefki kullanmaya devam ettikçe daha fazla terfiler alacağım, inşallah mağaza müdürlüğüne kadar yolu var diye düşünüyorum.