Gösteriliyor:

medyum havas hoca

Büyüler

Soğutma Büyüsü Yapan Hocalar

Medyum hocaların en çok talep gören çalışma alanlarından birisi olan soğutma büyüsü, iki kişinin arasına manevi enerjiler ile oluşan bağın üzerine müdahale edilmesi ile gerçekleştirilir. İki kişinin hayatını direk olarak etkilediği için, diğer büyülere kıyasla daha zordur. Ancak, doğru teknikler kullanılması halinde, herkes üzerinde başarılı bir şekilde soğutma büyüsü yapılabilir.

Soğutma büyüsü yapımı sırasında kullanılan pek çok yöntem bulunuyor. Bu yöntemler arasında sık tercih edilmiyor olsa da, özellikle hüddam kullanılarak yapılan büyülerden her zaman daha iyi sonuç alınmakta. Hüddamlar, gayb aleminde bulunan ve bir şekilde dünyevi aleme müdahale etmeyi başaran varlıklardır. Bu varlıklar, başarılı bir medyum hoca tarafından kullanılıp, belli bir amaç doğrultusunda yönlendirilirse, yapılan büyünün etkisi çok daha fazla olur.

Hüddamlar genellikle papaz büyüsünde kullanılır. Ancak, kişilerin enerjisi ile alakalı olan her çalışmada olduğu gibi, soğutma büyüsünde de hüddam kullanımı mümkündür. Kontrolü zor olması ve özellikle yüksek tecrübe gerektirmesi nedeniyle pek fazla tercih edilmiyor olsa da, eğer yapılan diğer yöntemler etkisiz kalmışsa, daha büyük bir çalışmaya ihtiyaç varsa, soğutma büyülerinde de hüddamlar tercih edilir.

Hüddamları kontrol etmek tamamen medyum hocanın maharetine bağlıdır. Eğer medyum hocanın nefesi kuvvetliyse, hüddam kolay bir biçimde kontrol altına alınır ve istenen her türlü amaç için yönlendirilir. Hüddamların yönlendirilmesine hüküm verme adı verilir. Hüküm verilen hüddam, hükmü veren kişinin taleplerini yerine getirene kadar durmaz. Soğutma büyüsü yapan medyum hocanın nefesi ne kadar güçlüyse, hüddam verdiği hükmü o kadar ciddi alır.

Soğutma büyüsü kimi zaman birden fazla varlığın veya yöntemin birleştirilmesiyle de yapılabilir. Her çalışmada olduğu gibi, bu çalışmada da ihtiyaçlar kişiden kişiye değişir. Bu nedenle, hangi büyünün nasıl yapılacağının takdiri medyum hocaya aittir.

Siz de sayfamıza medyum ve hocalar hakkındaki şikayetlerinizi bildirmek veya daha önce gönderilen şikayetleri okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Duygu
    Nisan 18, 2019 at 9:18 pm

    Medyum mustafa sahtekarin teki 600 lirami aldi sonra engelledi brni sahtekar Allah a havale ediyorum

  • Kamile
    Ocak 23, 2020 at 4:22 am

    İyi akşamlar. Ben Medyum Muhabbet e papaz büyüsü yaptırmıştım, yani yaptırdığımı düşünüyorum kendisi ben aslında farklı bir taleple gittiğim halde papaz büyüsünün çok kapsamlı bir büyü olduğunu ve çokta kuvvetli olduğunu en çabuk etki alacağımız büyünün bu olduğunu söyledi ben zaten zor durumda olmasam gitmezdim kendisine o böyle umut vadeden bir şekilde konuşunca da kabul ettim amma velakin söylediği gibi bir etki olmasını geçtim yaprak bile kıpırdamadı benim durumumda 15 gündür telefonları kapalı umarım bir etki görürüm ancak yine de güvenim kırıldı benim