Gösteriliyor:

medyum ayten

Uncategorized

Tırnak Büyüsü Yapan Hocalar

Büyülerin çalışma mekanizması normal kavramlara kıyasla çok daha karmaşık detaylar içermektedir. Tırnak büyüsü de olsa başka bir büyü de olsa nasıl dünyamıza etki ettiğini anlamak oldukça güçtür. Bunları yalnızca medyum hocalar anlayabilir ve insanların anlayacağı dilde aktarabilir.

Medyumlar büyü yaptıkları zaman nereye, nasıl etki edeceklerini nefes güçleri sayesinde yönlendirir. Örneğin, tırnak büyüsü yapıldığı zaman bu büyü genel olarak ayırma için kullanılıyor olsa da tam tersi etkiler için bile tercih edilebilmektedir. İşinin ehli olan bir medyum hoca nefes gücünü kullanarak aynı büyüyü bağlama amacıyla da kullanabilir.

Bir büyü yapıldığı zaman diğer alemlerden kaynaklanan çok yoğun etkiler ortaya çıkar. Bu etkiler sayesinde büyünün asla bozulmadan devamlı olarak etkisini sürdürmesi sağlanır. Tırnak büyüsü gibi büyüler yapıldığı zaman da aynı etkiler görülmektedir.

Öte alemlerde gerçekleşen olayların fiziki dünyada olduğu gibi herhangi bir son kullanma tarihi bulunmamaktadır. Büyülerin bu nedenle asla yenilenmesine gerek olmamaktadır. Tırnak büyüsü yapıldığında da zaman içerisinde hiçbir şekilde bozulmaz, her zaman etkisini korumaya devam eder.

Büyülerin zamanla bozulmasındaki tek sebep çalışmayı yapan medyumun doğru yapmamasıdır. Eğer işlem yaptırdığınız medyum hoca büyüyü yaparken yanlış yöntemler kullandıysa veya işlemi başarısız şekilde yaptıysa çalışmadan istenen sonuç alınmayacaktır. Tırnak büyüsü için de aynı şey geçerlidir. Eğer sonuç alınsa bile zamanla bozulma ve tesirini yitirme ihtimali mevcuttur.

Tırnak Büyüsü Bozulur Mu?

Tırnak büyüsü doğru ve gerçek bir medyum hoca tarafından yapılırsa dışarıdan herhangi bir müdahale olmadığı takdirde kendi kendine bozulmayacaktır. Medyumlar bu çalışmaları ömür boyu etkisini koruyacak şekilde yapar. Tırnak büyüsü ile ayrılan bir çiftin tekrar bir araya gelmesi imkansızdır.

Elbette her büyünün bozulması da mümkündür. Bu durum büyü bozma çalışmaları ile yapılabilmektedir. Tırnak büyüsü tesiri altında olan insanlara büyü bozma çalışması yapıldığı zaman büyü zamanla tesirini yitirecek ve kişilerin tekrar bir araya gelmesi sağlanacaktır.

Tırnak Büyüsü Nasıl Bozulur?

Tırnak büyüsünü bozmak için medyum hocanın inceleme yapması gerekmektedir. Bu inceleme ile birlikte kişiyi tesir altına alan gizli dualar belirlenecek, bunun akabinde doğru bir büyü bozma çalışması yapılacaktır. Her büyünün kendine göre bir bozma yöntemi bulunmaktadır.

Medyumlar büyü bozmak için ciddi bir bilgi birikimine ihtiyaç duyar. Çeşitli ilimlerde uzmanlık olmadığı sürece büyü bozma çalışmaları doğru şekilde yapılamayacaktır. Tırnak büyüsü de olsa aynı durum söz konusudur.

Medyumlar çoğu zaman tırnak büyüsü yerine papaz büyüsü tercih etmektedir. Papaz büyüsü hem daha hızlı hem de daha etkilidir. Yine aynı şekilde bozulması çok zor bir büyü türüdür.

Sitemize sizlerden gelen tüm medyum yorum ve şikayetleri ana sayfada toplanmaktadır. Okumak ve dilerseniz siz de yorumlarınızı paylaşmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

  • Blue
    Şubat 22, 2019 at 8:08 pm

    Geçen sene ayrılık yaşamam sonrasında çok pişman oldum tekrar barışmak istedim ama hatanın bende olması nedeniyle sürekli reddedildim. Ne kadar yalvarsam da dönmedi bana. Sonrasında Ali Gürses hocayı internette araştırıp buldum. Bu site gibi bir sitede çok kişi hep iyi şeyler yazmış hakkında. Medyumali.com sayfası orada kendisine ait detaylar mevcut. Arayıp sorduğumda da yaklaşımı güven verdi. Diğer konuştuklarım gibi hemen para para demeyip dinleyip sorunumu anlamaya çalıştı Allah razı olsun. Bir haftada geri getirme büyüsü diye bir şey yaptırdım. Bir hafta sonra da işler değişmeye başladı. İlk haftalar bişey olmayınca biraz korktum acaba olmayacak mı diye endişe ettim ama yersiz endişe etmişim. Bir hafta sonra aniden değişmeye başladı birkaç defa aradı yanlış aradım dedi sonra aradı sesini duymaya aradım dedi. En sonunda hala istiyor musun diye sordu istiyorum dedim onun üzerine barıştık tekrar birleştik genelde insanlar hep dolandırıldıkları hikayeleri yazmışlar ben de yaşadıklarımı paylaşmak istedim olumlu anlamda umarım size de faydası olur.

  • Tunç
    Mart 3, 2021 at 9:07 pm

    Kardeşlerim ben hepinizden yaşlı olabilirim 50 küsür yaşındayım bugüne kadark imsenin beni dolandırmasına izin vermemiştim ama medyum leyla denen kadın beni bile dolandırmayı başardı çok dikkat edin bu kişiye…… olmayan şeyleri oluyor gibi gösteriyor bana dediğine göre üzerimde musibet gibi bir büyü varmış çok acil bozulması gerekiyormuş eğer bozulmazsa çok tehlikeli olabilirmiş tüm bunları söyleye söyleye beni ikna etti güvenip büyü bozma için para yolladım….. büyü bozma ile vefki bir arada göndermem gerektiğini söyledi… sadece vefk yaptırmak isterken sekiz bin lira para yollamak durumunda kaldım düşünün ne kadar zarara girdiğimi…. Vefk gelse çalışmalar olsa içim yanmayacak ama ne vefki yolladı ne paramı yolladı….. boşa giden bir sürü birikimim oldu şimdi kendisine ulaşamıyorum bile engelledi heryerden….