Gösteriliyor:

medyum furkan büyükbaş

Uncategorized

Sabun Büyüsü Yapan Hocalar

Dünyanın her yerinde medyum hocalar tarafından çeşitli büyüler yapılmaktadır. Bu büyü çalışmalarında manevi alemlerde var olan enerjiler kullanılarak istenen etkiler alınmaktadır. Sabun büyüsü yapıldığı zaman da aynı şey geçerlidir.

Medyum hocalar bir büyüyü yapabilmek için mutlaka uzun yıllar süren, fazlasıyla karmaşık bir eğitim sürecinden geçmektedir. Yapılacak en ufak bir büyü çalışmasında bile alınan eğitim kullanılır. Sabun büyüsü söz konusu olduğu zaman da medyumların almış oldukları farklı eğitimlerden gelen bilgiler kullanılmaktadır. Medyumluk mesleğinin temellerinde bilgi birimi ve tecrübe yatmaktadır.

Bir medyum hıcanın tecrübeli olması büyü sırasında hangi ilimlerden yararlanacağını daha net anlamasını sağlamaktadır. Sabun büyüsü yapıldığında da kullanılacak ilimlerin neler olduğunu sadece tecrübeli medyumlar bilebilmektedir.

Hangi büyü olursa olsun, bu konuda eğitim almamış kişiler tarafından evde büyü yapılması gibi bir durum asla söz konusu olamaz. Sabun büyüsü de dahil olmak üzere tüm büyülerde ciddi bir bilgi birikimine ihtiyaç duyulur.

Medyumlar bir büyüyü yaparken sadece bilgilerinden değil aynı zamanda nefes güçlerinden de yararlanır. Medyumların nefes gücü ne kadar kuvvetli olursa o kadar iyi şekilde büyü yönlendirilebilmektedir. Sabun büyüsünden de aynı etkiyi alabilmek için mutlaka medyum hocaları nefes gücünü iyi kullanması gerekir.

Sabun Büyüsü Hangi Medyumlar Tarafından Yapılır?

Sabun büyüsü her medyum hoca tarafından yapılabilecek bir büyü çalışması değildir. Medyumların yapacağı büyü çalışmaları her zaman eğitimlerine bağlıdır. Medyumların eğitimli olmaması halinde yapılacak büyüde kullanılan yöntemler net olarak bilinemeyecek, bu nedenle herhangi bir çalışmadan istenen büyü tesiri alınamayacaktır.

Medyum hocalar sabun büyüsü yapabilmek için ciddi bir bilgi birikimine sahip olmak zorundadır. Bu büyüde okunacak dualar tamamen ilimler ile hesaplanır. Eğer medyumların ilim bilgisi yetersiz olursa çalışmalarda kullanılacak olan dualar bilinemeyecektir.

Sabun büyüsü yapacak olan medyumların üstatlarından bu yöntemi el verme yoluyla öğrenmesi gerekmektedir. Sabun büyüsü gizli tutulan bir büyü çalışması olduğu için mutlaka bu şekilde öğrenilmek zorundadır.

Sabun Büyüsünü Her Medyum Hoca Yapabilir Mi?

Medyumlar büyü konusunda eğitim almadıkları sürece büyü çalışması yapması mümkün değildir. Sabun büyüsü de bu nedenle herkes tarafından yapılamayan bir büyü uygulamasıdır. Bu çalışma sadece işinin ehli ve gerçek medyumlar tarafından yapılabilir.

Sabun büyüsü yapacak olan medyum hocalar hem kendilerini iyi eğitmeli hem de çalışmalarında mutlaka nefes güçlerini iyi kullanmalıdır. Bu sayede büyünün etkisi istenen sonuçları verebilir.

Sabun büyüsü yerine çok daha etkili bir büyü çalışması olan papaz büyüsü kullanılabilmektedir. Medyum hocaların büyük kısmı sabun büyüsü yerine bu uygulamayı kullanarak daha yoğun etkiler alabilmektedir. Yine aynı şekilde, papaz büyüsü sabun büyüsüne kıyasla daha hızlı tutar.

Sitemize sizlerden gelen tüm medyum yorum ve şikayetleri ana sayfada yer almaktadır. Bu yorum ve şikayetleri okumak, dilerseniz siz de yazmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

  • Galip
    Mart 3, 2021 at 9:08 pm

    YA BİLEN BİRİ LÜTFEN CEVAPLASIN BEN ALİ HOCAYA SEVGİLİMLE BARIŞMAK İÇİN VEFK YAPTIRMAK İSTİYORUM AYRILALI ALTI AY FALAN OLUYOR AKLIMDAN HALA ÇIKMIYOR ACABA ALTI AY GEÇSE DE VEFK YAPILABİLİR Mİ? YAPTIRANLAR NASIL ETKİ GÖRDÜLER?