Gösteriliyor:

mannheim medyum arıyorum

Uncategorized

Almanya Medyum

Medyumlar, günümüzün en çok aranan ancak nadir bulunan kişileridir. Manevi olarak kendilerini boşlukta hisseden ve bilim tarafından yardım edilemeyen insanlar, kendilerine ihtiyaç duydukları medyumu arayarak çare bulmaya çalışırlar. Almanya medyum arıyorum diyen kişilerde bu ülkede ikamet eden ve medyuma ihtiyaç duyan kişilerdir.

Büyü ve sihir konusunda fevkalade yetenekleri bulunan hocalar, genel olarak insanların ihtiyaçlarına cevap vermek için bu işi yaparlar. Karşılığında ise kullandıkları malzemelerin ücretleri ve kendilerinin yaşamasına yetecek kadar bir ücret talep ederler. İlk amaçları insanlara yardım etmek isteyen hocalar kara büyü ve kırmızı büyü gibi art niyetli büyüleri yapmazlar.

İnsanlar, kimi zaman maddi olarak güç yetiremeyecekleri şeylere ihtiyaç duyarlar. Bu durum bilim tarafından da gerçekleştirilemez. Böyle durumlarda doğaüstü güçleri bulunan medyumlar bir alternatif olarak ortaya çıkar. Günümüzde insanları düştükleri boşluktan kurtarabilecek nadir güçlerden bir tanesi olan hocalar içerisinde de önemli olan gerçek hocayı bulmaktır. Almanya medyum arıyorum diyen kişi Almanya’da ikamet etse de dünyanın her yerinde bu tür aramalar yapan kişiler vardır.

Google verilerine göre Almanya’nın en çok Berlin, Hamburg, Münih, Köln, Frankfurt, Stuttgart, Düsseldorf, Dortmund, Essen, Leipzig, Bremen, Dresden, Hannover, Nürnberg, Duisburg, Bochum, Wuppertal, Beilefeld, Bonn, Münster, Karlsruhe, Mannheim, Augsburg, Weisbaden, Gelsenkirchen, Mönchengladbach, Braunschweig, Chemnitz, Kiel, Aachen, Halle, Magdeburg, Freiburg, Krefeld, Lübeck, Oberhausen, Erfurt, Mainz, Rostock, Kassel, Hagen, Hamm, Saarbrücken, Mülheim, Postdam, Ludwigshafen, Oldenburg, Leverkusen, Osnabrück ve Solingen şehirlerinden medyum hoca aratılıyor.

Büyü Çeşitleri Nelerdir?

Hocalar tarafından yapılan büyülerde farklılık gösterir. Kişinin isteklerine göre farklı çeşitlerde yapılan büyüler, o kişinin isteğini karşılamayı hedefler. Buna göre kişilerin istedikleri ve hocalar tarafından en çok yapılan büyü çeşitleri şu şekildedir:

  • Bağlama Büyüsü: Farklı kişiler arasında gerek duygusal gerekse fiziksel olarak bir bağ kurulmasını sağlayan büyüdür. Tek taraflı yani platonik olarak aşık olan kişiler bu büyüyü daha çok tercih eder.
  • Ayırma Büyüsü: Kimi zaman evlilikleri bitirmek için uygulanan bu büyü kimi zamansa ortaklık gibi farklı ilişkileri noktalamak için yapılır.
  • Soğutma Büyüsü: Birbirini seven kişilerin arasını açmak için yapılan bu büyü sadece sevgililer değil kardeş gibi kişiler içinde uygulanabilir.
  • Huzursuzluk Büyüsü: Almanya medyum arıyorum diyen kişiler tarafından tercih edilen büyü çeşitlerinden bir tanesidir. Aile, sülale, işyeri vb. yerlerde huzursuzluğun ortaya çıkması için yapılır.
  • Bereket Büyüsü: Kısmet açılması, evlilik, başarı vb. tüm iyi şeyler için yapılan büyülerdir. Bu büyüyü yapan hoca ortamdaki negatif enerjiyi dışarı atar ve orayı pozitif enerji ile doldurur. Büyü oldukça etkilidir ve etkisini kısa sürede gösterir.

Büyüler yapıldıktan sonra herkeste aynı zamanda etkisini göstermez. Kimi kişilerde çok daha geç etkisini gösteren büyüler kimilerinde ise birkaç gün içerisinde etkisini gösterir. Bu durumlarda genellikle karşı tarafın enerjisi ölçülür ve hoca tarafından sizlere belirli bir zaman dilimi söylenir. Bu süreç içerisinde büyü yavaş yavaş etkisini göstermeye başlar. Yukarıdaki büyü çeşitleri haricinde daha farklı büyüler olsa da genellikle Almanya medyum arıyorum diyen kişiler tarafından bu büyüler tercih edilir.

Medyumlarla ilgili tarafsız, gerçek yorumların bulunduğu web sitemiz, sizlere en gerçek bilgileri vermek için hizmete girmiştir. Sizlerde bu yorumları okumak ve sonrasında kendi yorumlarınız ile hocalar hakkında fikrinizi beyan etmek isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.