Gösteriliyor:

medyum baran

Medyumlar

Şanlıurfa Medyum Hocaları

Her türlü büyü uygulaması, medyum hocanın nefes gücü ile direkt olarak bağlantılıdır. Yoğun eğitimler, edinilen bilgiler ve bunun üzerine gelen nefes gücü ile birleşen büyü yetenekleri, medyum hocaların hangi çalışmayı başarılı, hangisini başarısız yapacağını belirler. Şanlıurfa medyum hocaları da, her medyum hocada olduğu gibi eğitimler sonucunda büyü konusunda yeteneklerini keşfeder, hangi uygulamayı yapabileceğini kendilerine başvuran kişilere net olarak söyler.

Büyü söz konusu olduğu zaman çok farklı türlerde çalışmalara rastlamak mümkündür. Aşk, evlilik, bağlama gibi yaygın olan büyü uygulamalarına ek olarak, ikna büyüsü gibi, hem daha karmaşık hem de daha az rastlanan büyüler de hayatımızın içindedir. Şanlıurfa medyum hocaları tarafından rahatlıkla yapılabilen bu büyü uygulamaları, kişilerin belli konularda ikna edilmesini sağlayarak, büyüyü yaptıran kişinin istediği düşünceleri kabul ettirmesine imkan verir. Bu büyü çalışmaları, kısa süre içerisinde sonuç vereceği gibi, ikna edilmesi gereken düşüncenin de birden bire akılda mantıklı gelmesini sağlayacaktır.

İkna büyüsünde, büyüyü yapan medyum hocanın yetenekleri ön plandadır. Eğer medyum hocanın nefesi kuvvetliyse ve hangi teknikle büyüyü yapacağını tam olarak biliyorsa, yapılan büyüden çok ciddi verim alınacaktır. Aksi bir durumda, büyünün herhangi bir etkisi olmayacak, olsa bile tatmin edebilecek seviyede olmayacağından zayıf kalacaktır. Şanlıurfa medyum hocaları, büyünün tüm niteliklerini anlayabildiklerinden, neredeyse her zaman en doğru yöntemi kullanır ve ikna büyüsü gibi karmaşık çalışmaları bile gerektiği gibi gerçekleştirir.

Büyü, tamamen doğal şekilde hayatımıza yansır. Normal şartlarda hiçbir şekilde aklımıza gelmeyecek fikirler bile, gerçek bir medyum tarafından yapılan büyü sayesinde akılda oluşturulabilir. Şanlıurfa medyum hocalarının hem bilgili hem de deneyimli olması, bu tarz karmaşık ve yüksek bilgi gerektiren büyüleri bile kolayca yapabilmelerine imkan tanır.

Siz de sayfamıza medyum ve hocalar hakkındaki şikayetlerinizi bildirmek veya daha önce gönderilen şikayetleri okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

 • Kürşat atademir
  Temmuz 15, 2019 at 12:41 am

  Medyum hızır denen bu adam dolandırıcıdır paranızı alıp işlem yapıyorum diyor hicbir şey yaptığı yok sürekli aldığı paranın miktarı artar önce bir buçuk milyar sonra bi işlem kaldı üç milyar sonra üç harfli bulaşmış diye yedi milyar istedi dört buçuk milyar gitti hiçbir etki olmadı en son yedi milyarı vermeyince ben işlemi kapattı bekletmeye almış sözde bu dünya da alıyorlar öteki tarafta görüşürüz hepsiyle kul hakkı haram olsun diye saydırdım cevap bile veremedi yanında çocuğu var bu paraları bide ona yediriyor yazık günah ayıp lanet olsun

 • Sevda
  Mayıs 1, 2020 at 3:39 pm

  Facebookta medyum Kağan Adındaki şahıs sahte sakın inanmayın instagram facebookta
  Parayı aldıktan sonra her yerden beni engelledi
  Sakın inanmayın Dolandırıcı

 • Teşekkür
  Ocak 11, 2021 at 3:21 am

  Merhaba arkadaşlar… Daha önce bu işlere inanmayan biri olarak düşüncelerimi değiştiren ve gerçekten hayatımda çok zor bir dönemde her şeyimin düzelmesini sağlayan Medyum Ali Gürses’e çok teşekkür ederim. Yapmış olduğu büyü çalışmasından tam olarak istediğim etkiyi aldım. Papaz büyüsü yaptırmıştım, işlerimin düzelmesi amacıyla bu tarz bir büyü uygun olur dedi, başlangıçta hiç inanmasam ve böyle bir şeyin gerçek olacağına güvenmiyor olsam da yaptırdıktan sonra her şey değişti.

  Medyum Ali Hoca bir haftada büyüyle alakalı yapılması gereken her şeyi yaptı ve kargomu gönderdi. On gibi bir süre geçti ve etkisini gördüm. Çok farklı bir deneyimdi. Doğal olarak gelişmiş gibi olsa da her şey çok farklı gelişti. Hiç beklemediğim ve mucize diyeceğim şeyler oldu ve istediğim birden bire olmaya başladı. Bu konuda ne kadar şey yazsam gerçekten yetersiz kalır, böyle bir şey yaşamayan insan bunu kesinlikle anlayamaz. Derdi sıkıntısı olan varsa en azından telefon açıp derdini sıkıntısını anlatsın, çözüm bulmaya çalışsın. 05355906275 kendisinin telefonu. Bu işlere inancı olmayan biri olarak bu durum görüşlerimi değiştirdi… Allah kendisinden razı olsun ve ihtiyacı olanlara acil derman versin.

 • Semil
  Ekim 9, 2021 at 7:57 pm

  Medyum ferda adanalı dolandırıdır heryerden engelledi bilginiz olsun