Gösteriliyor:

medyum ali güneş

Uncategorized

Sivas Medyum Hocaları

Evren tek bir pencereden bakılabilecek kadar sınırlı bir kavram değildir. Evrende çok fazla değişken bulunur ve bunlar hayatımızın her alanında karşımıza çıkar. Kimi zaman istediğimiz etkileri yaratarak, kimi zaman istemediğimiz sonuçlar vererek karşımıza çıkabilir. Bu alemlere gayb alemi adı verilir. Fiziki dünya ile direkt olarak bağlantılı olan bu evrende farklı enerjiler var olmaktadır. Sivas medyum hocaları gibi medyumlar da bu tarz enerjileri tanıyarak kontrol edebilmektedir.

Kadim dönemlerden bu yana süren medyumluk geleneği günümüzde de pek çok kişi tarafından sürdürülmektedir. Günümüzde medyumların iletişim yöntemleri değişmiş olsa bile Sivas medyum hocaları gibi hocalar hala eski geleneklere göre yetiştirilmektedir. En eski çağlardan beri üstat medyumlar tarafından yetiştirilen hocalar hala aynı şekilde eğitilmektedir. Bu sayede kadim dönemlerden kalan yöntemler ilk hallerinde olduğu gibi korunmakta, el verme yöntemi ile bozulmadan sıradaki hocalara aktarılmaktadır.

Hocalar her zaman bu bilgileri en iyi şekilde korumak mecburiyetindedir. Maneviyata ait bilgiler kötü niyetli kişilerin elinde tehlikeli olabilir. Bu nedenle Sivas medyum hocaları hiçbir zaman bilgilerini sıradan insanlarla paylaşmazlar, sadece medyumlarla ve bu işle uğraşan diğer kişilerle paylaşırlar. Bu durum bilginin korunması ve maneviyata ait enerjilerin kirletilmemesi için elzemdir.

Sivas medyum hocaları kadim dönemlerden kalan teknikleri kullandıkları gibi kendilerine ait yöntemleri de geliştirebilmektedir. Bu yöntemlerin ne amaçla kullanılacağı tamamen hocanın tecrübesine bağlıdır. Eğer hoca yeteri kadar tecrübeliyse sıfırdan bir büyü tekniği bile geliştirebilir. Elbette aynı şekilde nefes gücü de bu konuda etkili olacaktır. Bu durum her medyum hoca için geçerli değil, yalnızca işinin ehli olanlarda mümkündür. Sivas medyum hocaları arasında tamamen kendine ait teknikler geliştirebilen medyumlara rastlamak mümkündür ancak hocalar bu durumu genellikle gerektiği zamanlarda kullanmak amacıyla saklı tutmaktadır.

Siz de sayfamıza medyum ve hocalar hakkındaki şikayetlerinizi bildirmek veya daha önce gönderilen şikayetleri okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Ragıp
    Mart 3, 2021 at 9:11 pm

    Medyum İsmail kargo konusunda büyük yalanlar söyleyerek oyalıyor haberiniz olsun. Bana bir ay önce kargoya verildiğini söylediği şey ile alakalı en ufak bir bilgi vermedi. Sürekli kargoda kargoda diyor, bir gün MNG kargo dedi diğer gün PTT dedi, her defasında yalan söylüyor, ne söylediğini de unutuyor.
    İnsan en azından göndermedim der sanki hiç ortaya çıkmayacakmış gibi bu şekilde kandırmaya devam ediyor ama eninde sonunda gerçekler ortaya çıkıyor işte. Muhtemelen paramın üstüne yattı. Eğer öyle değilse ben özür dilemesini ve tükürdüğümü yalamasını bilirim.