Gösteriliyor:

hanemde büyü çıktı

Uncategorized

Evdeki Büyü Nasıl Anlaşılır?

Evler, büyülerin saklanması için en ideal yerlerden bir tanesidir. Evlerde saklanan büyüler ile kimi zaman eve giren herkese kimi zamansa evde yaşayanlara büyünün tesir etmesi sağlanır. Genellikle kara büyü olarak geçer ve intikam büyüleri arasında yer alır. Evdeki büyü nasıl anlaşılır diye baktığımızda da bunun cevabının aslında çok basit olduğunu görürüz.

Evde büyünün saklanabileceği çokta bir yer yoktur aslında. Genellikle karşılaşılan büyünün saklandığı yerler şuralardır:

  • Yatak Odası

Yatak odasında genellikle yatak ile ilişikli yerlere büyü saklanır. Yatağın altı, yastığın için veya gardırop büyü saklanabilecek olan ilk yerlerdendir. Yatak odasına yapılan büyülerin büyük bir kısmı intikam ve kötü niyetli büyülerdir. Evliliği sonlandırma, erkeklik bağlama vb. büyüler genellikle burada saklanır.

  • Bahçe

Evin bir bahçesi varsa eğer evdeki büyü nasıl anlaşılır sorusunun cevabı bahçede gizli olabilir. Çünkü bahçe içerisinde yer alan ağaçlar, toprak vb. şeylere büyülü nesneler gömülebilir. Dolayısı ile buralar aslında evin içerisine giremeyen, siz yokken bahçeye girerek oraya büyü saklayan kişiler tarafından sıklıkla kullanılır. Özellikle ağaçların kovukları bunun için en ideal yerlerdir.

  • Diğer Yerler

Kimi zaman kapıların altı ve içi kimi zamansa evdeki saksılar büyülü nesnelerin saklanabileceği yerlerden bir tanesidir. Özellikle kapıların altlarına yağ sürülmesi ve saksılara da muska saklanması ile çok karşılaşılır. Dolayısı ile bir evde büyü varsa o zaman bu adreslere bakmak gerekir.

Evdeki Büyü Nasıl Anlaşılır?

Bir evde büyü olup olmadığını anlamanın farklı yolları daha vardır. Ancak büyülü nesneyi görmek orada büyü olduğundan emin olmaktır. Evdeki büyünün anlaşılması bu nesneyi bulmak haricinde insanların hareketlerinden şüphe ederek gerçekleşmektedir. Dolayısı ile insanların garip davranışları, özellikle evde yaşayan kişilerin bir anda değişmesi gibi sebeplerden dolayı evde büyü olduğundan şüphelenmek mümkündür.

Bir evde büyü olduğundan şüphelenildiği zaman artık ondan emin olmak veya emin olunduğunda bozdurmak gerekir. Büyüyü bozmak işin en önemli kısmıdır. Gerçek bir medyum tarafından yapılmış olan bir büyüyü bozmak sanıldığı kadar kolay değildir. Çünkü bu büyülerde genellikle karşımıza medyumların gizli ilimleri çıkar. İşte bu nedenle büyüyü bozmak istediğiniz zaman uzman bir medyuma danışmak gerekir.

Evdeki Büyünün Bozulması

Evdeki büyü nasıl anlaşılır sorusundan sonra artık büyünün bozulması gerekir. Büyünün bozulabilmesi için iyi bir medyum bulunmalı ve onun dedikleri harfiyen yapılmalıdır. Medyumlar sizlerin anlatışına ve kendi tecrübelerine göre saklı olan büyülü nesneyi sizlere buldurabilir ve sonrasında büyünün bozum sürecine hemen başlayabilir. Bu durum sizlerin ne kadar iyi ve güvenilir bir medyum bulduğunuz ile alakalıdır. İyi bir medyumu ise internette yapılan yorumlarda ve şikayetlerde arayabilirsiniz.

Web sitemizde medyumlar hakkında bilgiler içeren ve yaşanmış tecrübeleri anlatan pek çok yorum bulunmaktadır. Ana sayfa üzerinde toplanan bu yorumlara ulaşmak isterseniz eğer buraya tıklayabilirsiniz.