Gösteriliyor:

geri getirme büyüsü yaptıranlar

Büyüler

Geri Getirme Büyüsü Yapan Hocalar

Eskiden beri süregelen deyişlerde söylendiği gibi, aşkta ve savaşta her şey mübahtır. İnsanlar, aşık oldukları ve birilerini sevdikleri zaman o kişiyi elinde tutmak, kaybetmemek için elinden geleni yaparlar. Tarihin her anı için geçerli olan bu durum, günümüzde de geçerliliğini koruyor.

Büyü ve benzeri yöntemler, aşk gibi konularda oldukça aktif kullanılmış. Özellikle, insanların bu yoğun duyguyu tarihin her döneminde aynı dozda yaşaması nedeniyle, aşk büyülerinin pek çok farklı türü ortaya çıkmış. Elbette aşk büyüleri kadar, kaybedilen sevgilileri geri getirmek için sıkça kullanılan geri getirme büyüsünün de oldukça çok yöntemi ortaya çıktı.

Büyücü hocalar tarafından yıllardır nesilden nesile aktarılan geri getirme büyüsü yöntemleri içerisinde, fotoğraf ile yapılanı önemli bir yer tutar. Hangi büyü yolunun etkili olduğunu net bir şekilde söylemek imkansız kabul ediliyor olsa bile, fotoğraf ile yapılan geri getirme büyüsünün en etkilileri arasında kabul edildiğini belirtmek gerekir.

Fotoğraf ile geri getirme büyüsünde bazı malzemeler kullanılır. Büyücü hoca, öncelikle kaybedilen kişinin fotoğrafına ihtiyaç duyar, eğer mümkünse hem kavuşmak isteyen hem de kaybedilen kişinin bir arada olduğu fotoğraflar tercih edilmelidir.

Aralarında daha önce muhabbet bağı olan ve bazı sebepler nedeniyle bu bağın koptuğu kişilerin birbirlerine tekrar bağlanması oldukça karmaşık bir çalışmadır. Özellikle bu muhabbet bağının kopmasının nedeni bir büyü ise, geri getirme büyüsü yapılmadan önce büyü bozma çalışmalarına ihtiyaç duyulabilir.

Fotoğraf ile gerçekleştirilen türünde çoğu zaman gümüş bir kase içerisine doldurulan soğuk su kullanılır. Kırmızı renkli mum ile ısıtılması gereken bu kasede bulunan su tamamen kaynayana kadar belli dualar okunması gereklidir. Geri getirme büyüsü yapılacak olan kişi ile büyüyü yaptıran kişi arasında tekrar sıcaklık oluşmasını sembolize eden bu işlem sırasında okunacak dualar ile, geri getirilmek istenen kişi ile yeniden bir bağ oluşması sağlanır.

Oluşturulan bağ, direk olarak kişinin geri gelmesine etki etmiyor olsa da bu işe vesile olur. Eğer bu vesile gecikirse veya gerçekleşmezse geri getirme büyüsünün ikinci aşamasına geçilir. Bu aşamada fotoğraf yöntemi yerine daha farklı tekniklere ihtiyaç duyulabilir. Son aşamada yapılacak büyü kesin etkiye sahiptir ve istenen kişiyi geri getirir.

Siz de sayfamıza medyum ve hocalar hakkındaki şikayetlerinizi bildirmek veya daha önce gönderilen şikayetleri okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

 • şanslı
  Eylül 28, 2019 at 4:30 pm

  öncelikle iyi günler ben uzun süredir kabuslarla alakalı sıkıntı yaşıyorum ailecek huzurumuzu kaçıran bir durum olduğu için medyuma gittim iki kişiye gittim ama o kişiler çözemedi en sonunda arkadaşım ali hocayı tavsiye etti bende son kez olmak üzere bir defa daha şansımı deneyeyim dedim ali hoca bir haftada bana bir vefk yaptı gerek kendisi gerek yardımcıları çok ilgili insanlardı sağolsunlar vefki çok özenle kullandım yastığımın altına yerleştirdim ilk gece yine kabus gördüm açıkcası korktumda biraz acaba yinemi kandırıldım diye ama ilk hafta dişimi sıktım ali hocada sabretmemi söylemişti sabrettim güvenip gerçektende dediğigibi oldu sıklığı azaldı kabusların en sonunda bir aydan uzun süredir hiç kabus görmedim bahsettiğim kişi ali gürses bu arada başka ali hocalarda var dikkat medyumali.com ali hocanın sitesi 535 590 62 75 teli

 • rabia
  Mart 23, 2020 at 4:34 am

  Slm benim bir sorum var daha önce aranızdan Medyum ANNA ile çalışan oldu mu bilmiyorum ama kendisi bana bağlama büyüsü için bazı malzemeler göndereceğini söylemişti ama gönderdiği malzemeler pek de işe yarar şeylermiş gibi gelmiyor daha önce anna dan başına bu gelen oldu mu malzemeleri ne yapacağımı bile anlamadım tam olarak geçişirdi gibi geliyor benim için önemli bir konu ama herhalde anna hanım kendi işi bitince biraz sallapati yaptı beni başta çok önemsiyormuş gibi konuştuğu durumum önemsiz hale geldi bir anda kendisi için gördüğüm kadarıyla iş bitirici biri değilmiş bunu anladım sorununuz her ne ise benim yaptığım hatayı yapıp işinizi riske atmayın derim ben

 • Şeyhmus s
  Ağustos 31, 2021 at 4:07 pm

  Medyum seyhmus dolandiricidir ve sahtekardır işlem.icin 1500 tl para gönderdim işlemi yapmadi telefonlarima cevap vermiyor