Gösteriliyor:

bakım yaptırmak istiyorum

Uncategorized

Bakım Yapan Hocalar Nasıl Seçilir?

İnsanları çevreleyen enerji alanı üzerinde, büyünün etkilerinin olup olmadığını bakım adı verilen çalışmalar ile görülebilmek mümkündür. İşini iyi yapan profesyonel medyumlar tarafından yapılan bakım işlemi ile büyü bozma çalışmasına ihtiyaç duyulup duyulmadığı anlaşılabilir. Bakım yapan hocalar tarafından yapılan tespite göre hangi çalışmanın yapılması gerektiğine karar verilir. Bakım yapan medyum hocanın yüksek bir nefes gücüne sahip olması beklenir. Her gerçek medyumun bu özel çalışmayı yapması gerekir. Bu işlem sırasında kullanılan tüm bilgiler kadim dönemlerden bu yana gerçek hocalardan tarafından el verme yöntemi ile saklanmış ve günümüze ulaştırılmıştır. Bakım yapan hocalar bu çalışmaları yapmak için tüm bilgi birikimlerini kullanır. Bakım işlemi sırasında, danışanın enerji alanındaki yabancı etkiler gözlemlenir. Bu tesirleri tam olarak anlamak ve gerekli adımlar konusunda hesaplama yapmak için medyum hocanın bilgili ve tecrübeli olması şarttır. Bakım yapan hocalar bu işe başlamadan önce hem pratik hem de teorik olarak kendini geliştirir. Yaptıkları her çalışmanın insanlara faydalı olması öncelikleridir. Bakım yaptırmak isteyen kişiler mutlaka çalışmayı düşündükleri medyumu iyi bir şekilde araştırmalıdır. Bakım çalışması yapabilen medyum hocaların çok ciddi bir bilgi birikimine sahip olması olmazsa olmazdır. Diğer insanların tecrübelerinden yola çıkarak medyumların ne kadar bilgili olduğunu anlayabilirsiniz.

Bakım Çalışması İle Hangi İşlemler Görülür?

Bakım çalışması sırasında insanın enerji alanı üzerinde gelişen tüm etkiler tespit edilir. Bu tesirlerin hangi büyüden kaynaklandığı bakım yapan hocalar tarafından tespit edilebilir. Bakım yapan medyum hocalar, üzerinizdeki enerjilerin hangi büyüye ait olduğunu belirlemek için mutlaka o büyüyü yapmayı biliyor olmalıdır. Medyum hoca, söz konusu enerjileri tanımıyorsa hangi büyü etkisi altında olduğunuzu bilemesi de mümkün değildir. Medyum hocalar yapacakları her çalışma öncesi bakım çalışmasından yararlanır. Büyü bozma öncesi bakım yapmak çoğu zaman zorunludur. Büyü çalışması yapmadan öncede herhangi bir başka enerji etkisi altında olup olmadığınızdan emin olmaları gerekir. Bunun için de yine bakım çalışması yapılır.

Bakım Çalışması İle Nazar Tespit Edilir Mi?

Başka insanlar tarafından yönlendirilen olumsuz enerjiler istemeden de olsa manevi alemlerde yer alan enerji alanınıza yerleşebilir. Nazar oluşumu da bunlardan biridir. Bakım yapan hocalar, enerjilerin yerleştiği bu alan üzerinde okuma yaptığı için nazar olması durumunda burada çıkar. Medyum hocalar tıpkı büyü bozma çalışmalarında yaptıkları gibi bakım sonrasında da üzerinizde bulunan nazardan kurtulmanız için çalışır. Bunu yapabilmek için muska, vefk gibi yöntemlerin kullanılması gerekir. Medyum hoca, gördüğü enerjinin ne olduğunu anladıktan sonra sizin için en uygun yöntemi belirler ve gereken çalışmayı başlatır.

Sitemizde sizden gelen medyum hoca yorum ve şikayetlerine yer veriyoruz. Medyum hoca yorum ve şikayetlerini okumak ve kendiniz de yorum yazmak için buraya tıklayabilirsiniz.