Süryani Büyüsü Yapan Hocalar

Fiziki alemde bile bir şeyler yaparken, o şeyin sonucunu ne zaman alacağımızı tam olarak bilemiyorken, manevi alemleri alakadar eden konularda, işin içerisine giren onlarca farklı gizem nedeniyle zamanlamalarda tutarlı olmamız mümkün değildir. Medyum hocalar, tam da bu nedenle hiçbir şekilde büyülerin ne zaman tutacağına dair bilgi veremez. Sadece kendi tecrübelerinden gelen tahminlerini paylaşırlar.

Süryani büyüsü uygulamalarında da aynı şekilde, büyünün ne zaman tutacağına dair bir bilgi edinilemez. Farklı uygulamalara sahip olan süryani büyüleri içerisinde, uygulanan teknik başta olmak üzere, medyum hocaların yetenekleri, büyülenen kişinin enerjisi, büyünün yapıldığı zaman ve buna benzer onlarca farklı etki, süre üzerinde değişkenlik yaratabilmektedir.

Bir medyum hoca, büyü yaptığı zaman bunun her zaman en etkili ve en hızlı şekilde işlemesini ister. Bunun için özel olarak bir takım uygulamalar yapılabileceği gibi, medyum hocalar tarafından büyüden sonra ayrıca hızlandırma çalışmaları yapılabilir. Bu tarz uygulamalar, yapılan süryani büyüsünden bağımsız olarak, isteğe bağlı olarak gerçekleştirilir. Eğer böyle bir şey yapılırsa, büyü normale kıyasla daha kısa sürede tutacaktır.

Süryani büyüsünün ne zaman etki edeceği ile ilgili tahmini bir süre vermek bile oldukça zordur. Büyünün çok değişkene sahip olması, bu tahminlerin sadece medyum hoca tarafından yapılabilmesini sağlamaktadır. Ancak, büyünün etkisinin, büyü yapıldıktan sonra ilk andan itibaren az da olsa başladığı söylenebilir.

Süryani büyüsünün bağlama gibi işlemler için daha hızlı etki ettiği bilinen alternatifleri bulunmaktadır. Örneğin, bir bağlama işleminde papaz büyüsü veya canbar büyüsü tercih edildiğinde, çok daha güçlü bir enerji yaratılacağı için, etki süresi de kısalacaktır. Ancak, yine süryani büyüsünde olduğu gibi, bu büyülerde de tam olarak ne zaman etki edeceğini bilmek mümkün değildir.

Siz de sayfamıza medyum ve hocalar hakkındaki şikayetlerinizi bildirmek veya daha önce gönderilen şikayetleri okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

“Süryani Büyüsü Yapan Hocalar” üzerine 1 yorum.

  1. Benim ailem sevdigimle evlenemem izin vermiyor babasi hapiste diye ama sevdigim isinde gucu iyi biri. İnstagramda vefkname ile gorustum 7 gece ben tilsim yakicam sonra 11 gece dua ediceksin dedi. 7 geceye geldik ariyorim msj atiyorum dm den yaziyordum donus yapmadi. Medyumilim havasi buldum bu sefer ücretsiz yapiyorum bu isler ucretli olur mu dedigi icin malzeme ücreti istedi gonderdim. 1 hafta bekledim degisen birsey yok aradim durumu anlattim tmm ben ikna icin okuca ama nakide sıkıştım bana biraz daha gonderir misin dedi. Artik hayal kırıklığına ugramaktan biktim yaninda giden paramda cabasi. Ne olur duzgun bir medyum onerin.

Bir cevap yazın