İstanbul Medyum Hocaları

Sahtekar ve dolandırıcı medyumları ifşa etmek için kurulan sitemizde zaman zaman bilgilendirici yazılara da yer vereceğiz. Bu yazımızın konusu İstanbul medyumları. Bir şehrin medyum hocalar için iyi bir seçim olması temelde üç farklı faktöre bağlıdır. Bu faktörler bir şehirde bulunuyorsa, medyum hoca o şehirde kendini geliştirebilir ve çok daha başarılı büyü çalışmalarına imza atabilir. Dünya üzerinde medyum hocaların tam anlamıyla verimli çalışabileceği çok az sayıda şehir bulunuyor. Bunlardan birisi de İstanbul. İstanbul medyum hocalar için pek çok konuda vazgeçilmez bir şehir.

İstanbul’un medyum hocalar için önemli bir şehir olması ilk olarak nüfusundan başlıyor. Şehrin nüfusu ne kadar çok olursa, manevi çalışmalara ihtiyaç duyan insan sayısı o kadar artıyor. İstanbul’un devasa nüfusunu düşündüğünüz zaman, medyum hocaların tecrübe kazanmak için ne kadar çok fırsatı olduğunu görebilirsiniz. Her gün yüzlerce kişinin başvurduğu bir medyum, yaptığı büyü konusunda bir hayli deneyim kazanacak ve bu sayede söz konusu büyünün tüm inceliklerini öğrenecektir.

İstanbul aynı zamanda ticari bir başkent niteliğinde. Büyülerin bazı türlerinde nadir bulunan veya özel olarak sipariş edilmesi gereken malzemeler bulunabilir. Hatta bazı büyülerde bu malzemelerin taze olmasına ihtiyaç duyulabilir. Eğer malzeme uzak bir yerden getirilecekse, büyünün etkisinde azalma görülebilir ve hatta büyü tutmayabilir. İstanbul medyum hocaları ihtiyaç duydukları her malzemeye çok kısa sürede ulaşma şansına sahipler. Türkiye’nin ticaretinin büyük bir kısmının gerçekleştiği İstanbul’da her türlü büyü için ihtiyaç duyulan malzemeyi temin etmek mümkün. Medyum hocalar, özellikle bu avantaj nedeniyle İstanbul’da faaliyetlerine devam etmekte.

İstanbul medyum hocalarının ilgisini çeken bir diğer faktör ise, şehrin manevi atmosferi. İstanbul, binlerce yıllık bir geçmişe sahip ve bu geçmişte her dönem manevi bir merkez konumunda. Antik çağlardan başlayarak, Roma dönemine kadar her zaman, manevi açıdan Kudüs ile eşdeğer gösterilen İstanbul, sadece günümüzde değil, geçmişte de pek çok medyumun evi oldu. Bu durum da hesaba katılınca, İstanbul’un medyum hocalar için ne kadar değerli olduğu anlaşılabilir.

Dünya üzerinde bu özelliklerin bir arada bulunduğu birkaç şehirden biri İstanbul. Sadece Türkiye’de faaliyet gösteren medyum hocalar için değil, dünyanın her yerindeki büyücüler için bile bir cazibe merkezi olan İstanbul’da medyum hoca olarak faaliyet gösteren kişilerin edinebileceği tecrübenin ve bilginin haddi hesabı bulunmuyor.

Siz de sayfamıza medyum ve hocalar hakkındaki şikayetlerinizi bildirmek veya daha önce gönderilen şikayetleri okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın