Gösteriliyor:

burdurdaki medyumlar

Medyumlar

İstanbul Medyum Hocaları

Sahtekar ve dolandırıcı medyumları ifşa etmek için kurulan sitemizde zaman zaman bilgilendirici yazılara da yer vereceğiz. Bu yazımızın konusu İstanbul medyumları. Bir şehrin medyum hocalar için iyi bir seçim olması temelde üç farklı faktöre bağlıdır. Bu faktörler bir şehirde bulunuyorsa, medyum hoca o şehirde kendini geliştirebilir ve çok daha başarılı büyü çalışmalarına imza atabilir. Dünya üzerinde medyum hocaların tam anlamıyla verimli çalışabileceği çok az sayıda şehir bulunuyor. Bunlardan birisi de İstanbul. İstanbul medyum hocalar için pek çok konuda vazgeçilmez bir şehir.

İstanbul’un medyum hocalar için önemli bir şehir olması ilk olarak nüfusundan başlıyor. Şehrin nüfusu ne kadar çok olursa, manevi çalışmalara ihtiyaç duyan insan sayısı o kadar artıyor. İstanbul’un devasa nüfusunu düşündüğünüz zaman, medyum hocaların tecrübe kazanmak için ne kadar çok fırsatı olduğunu görebilirsiniz. Her gün yüzlerce kişinin başvurduğu bir medyum, yaptığı büyü konusunda bir hayli deneyim kazanacak ve bu sayede söz konusu büyünün tüm inceliklerini öğrenecektir.

İstanbul aynı zamanda ticari bir başkent niteliğinde. Büyülerin bazı türlerinde nadir bulunan veya özel olarak sipariş edilmesi gereken malzemeler bulunabilir. Hatta bazı büyülerde bu malzemelerin taze olmasına ihtiyaç duyulabilir. Eğer malzeme uzak bir yerden getirilecekse, büyünün etkisinde azalma görülebilir ve hatta büyü tutmayabilir. İstanbul medyum hocaları ihtiyaç duydukları her malzemeye çok kısa sürede ulaşma şansına sahipler. Türkiye’nin ticaretinin büyük bir kısmının gerçekleştiği İstanbul’da her türlü büyü için ihtiyaç duyulan malzemeyi temin etmek mümkün. Medyum hocalar, özellikle bu avantaj nedeniyle İstanbul’da faaliyetlerine devam etmekte.

İstanbul medyum hocalarının ilgisini çeken bir diğer faktör ise, şehrin manevi atmosferi. İstanbul, binlerce yıllık bir geçmişe sahip ve bu geçmişte her dönem manevi bir merkez konumunda. Antik çağlardan başlayarak, Roma dönemine kadar her zaman, manevi açıdan Kudüs ile eşdeğer gösterilen İstanbul, sadece günümüzde değil, geçmişte de pek çok medyumun evi oldu. Bu durum da hesaba katılınca, İstanbul’un medyum hocalar için ne kadar değerli olduğu anlaşılabilir.

Dünya üzerinde bu özelliklerin bir arada bulunduğu birkaç şehirden biri İstanbul. Sadece Türkiye’de faaliyet gösteren medyum hocalar için değil, dünyanın her yerindeki büyücüler için bile bir cazibe merkezi olan İstanbul’da medyum hoca olarak faaliyet gösteren kişilerin edinebileceği tecrübenin ve bilginin haddi hesabı bulunmuyor.

Siz de sayfamıza medyum ve hocalar hakkındaki şikayetlerinizi bildirmek veya daha önce gönderilen şikayetleri okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

 • Royal
  Kasım 14, 2019 at 5:12 pm

  3-4 defa dolandırıldım, bir defa paramı göndermenin eşiğinden döndüm küfür yedim. Hal böyle olunca ben de hiçbir medyuma güvenemez hale gelmiştim. Ailevi bir durum nedeniyle papaz büyüsü yaptırmam gerekliydi. Kime yaptıracağımı bilemeyince sadece içimden geldi diye Ali Gürses hocayı aradım. Telefonu 0535 590 62 75 web sayfası var bir de medyumali.com diye oradan daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Neyse ben önceden tecrübem olunca yaklaşımında bazı noktalara dikkat ettim, para odaklı değil de yardım etmek için hareket ettiğini gördüm. Derdimi en ince detayına kadar dinledi, sordu yol gösterdi. Allah razı olsun çok hakikatli bir hocaymış. İlk defa böyle güvenerek işlem yaptırdım. İşlemle alakalı detayları da vereyim belki yaptırmak isteyen olur benden başka. 1-21 gün arası tutar demişti. Benim sonuçlar 5. Günden itibaren görülmeye başladı, 10-15 gün arasında da istediğim oldu diyebilirim. Yani hiç sıkıntı yaşamadım. İlgisi alakası zaten çok iyiydi en başından beri, ben çalışma bittikten sonra teşekkür için aradım, hocam dediğin gibi tuttu demek için, telefonu açar açmaz tanıdı, yani yaptığı işin de arkasında duruyor. Ben sadece papaz büyüsü yaptırdım, vefk falan da yapıyor galiba ama onlarla ilgili çalışmadığım için bilemeyeceğim. Papaz büyüsünden çok ama çok memnun kaldım onu diyebilirim size.

 • HANDAN
  Nisan 1, 2020 at 4:32 am

  Medyum Turan a ne demeliyim bilmiyorum gerçekten de bilmiyorum inanın çünkü arayıp telefona beyefendiyi çıkarıp da diyemedim yardımcısı olarak kendini tanıtan kişi yedi fırçayı ben kendisinden ben Medyum Turan Dan vefk istedim ancak iki gün sonra elime ulaştı başta bu durumdan çok memnun olduk ama beklediğimiz değişimi de göremedik kesinlikle uzun zaman geçtiği halde bu durum eşimle beni işkillendirdi ve bu işlerden bizden çok anlayan bir ablamıza götürdük kadıncağız gülmeye başladı ama bize ayıp olmasın diye de tuttu kendini meğer bize gönderdiği şey her yerde satılan internette de kolayca bulunan nazar duasıymış bu artık sahtekarlık değil utanmazlık zaten bilgisayar çıktısı vefk mi olur dedi kadın biz bilmediğimiz için anlamamışız HARAM ZIKKIM OLUR İNŞALLAH BURAYA DA BAKIP GÖRÜR NASIL REZİL OLDUĞUNU

 • Sevgi
  Haziran 27, 2020 at 9:13 pm

  Bende 4 bin tl kaptirdim atilla hoca diye birine yaziklar olsun 2 ay oldu hala olmadi yaptigi sey telefonlara bakmiyo